Vrátenie preplatku zo zaplateného poštovného

Ospravedlnujem sa za novy nick, ale nie je mi prijemne riesit to zo svojho normalneho.
Objednala som si detske tricko v hodnote 2,20€+ postovne obycajne II. trieda. Podklady mi prisli na sumu 3,60€. Kedze som to robila automaticky, az po zaplateni som zistila, ze je to vlastne vela. A tak som aj predavajucej napisala, ze ak bude postovne mensie, nech mi zvysok vrati na rovnake c.u. Ked balicek dorazil, potvrdilo sa mi, ze som zaplatila o 0,60€ viac a tak som napisala znova, ze naozaj to bolo menej a moze mi to tam vratit. Po obdrzani odpovede "ok" som cakala asi tyzden a stale nic. Po dalsom cca tyzdni som sa znova ozvala, ze mi to stale neprislo a kedy to mozem cakat. Po odpovedi, ze to chce trocha trpezlivosti, ze caka na peniaze od predavajucej, som sa uspokojila a znova cakala. Presli dalsie 3 tyzdne a s nimi aj moja trpezlivost. Jednak mi v nakupoch ten inzerat zavadzia, jednoducho ma obtazuje, ze to stale nie je vyriesene a jednak ma stvalo, ze sa mam ja doprosovat za svoje peniaze. Tak som sa znova ozvala, ze mne uz odvtedy prisli dva rodicaky, tak nech mi nevravi, ze nema za !6 tyzdnov! 60 centov na ucte. Opät ziadna reakcia a pritom boli jej inzeraty o den ci dva aktualizovane. Pohar mojej trpezlivosti tymto pretiekol a tak som napisala oficialnu ziadost o urovnanie (ci ako sa to vola). Nato som dostala odpoved v zmysle, ze taku vec idem takto riesit kvoli par centom, vraj aj jej niekedy nepride balicek, alebo zaplati viac. A moja otazka znie: Som teda ja ta divna, ze sa dozadujem 60 centov? Nevravim, ze bez nich neprezijeme, ale ja jednoducho nevidim dovod, preco by som mala niekomu nedobrovolne nechavat 60 centov.
denae
25. okt 2013
@swennie neviem, ale tak to bolo, je a bude

Začni písať odpoveď...

Odošli