Vrátenie tovaru cez Tchibo

andreaspilova
22. okt 2020

Ahojte,vracal niekto tovar? Akym sposobom ho mam vratit,aby mi preplatili aj postovne. (Cez kuriera, ci na poste cez podaci listok)

biggi014
22. okt 2020

@andreaspilova ja som dnes vracala na predajni, inak som nikdy nevracala.

koniarova
9. nov 2020

@andreaspilova ahoj, ako sa to vrátila? Ja som z toho jeleň.😀

zuzikak
9. nov 2020

Pokial viem tak na vratenie kompletnej sumy vratane postovneho mas narok len vtedy ak nie si s tovarom spokojna alebo je poskodene ale musis balik vratit kompletny. Ak si z viacerych veci nechas co i len jednu, postovne ti nevratia.

alexandra2012
5. jan 2021

Ako ste to vratili?

andreaspilova
autor
5. jan 2021

@alexandra2012 pravdu povediac,som to vyskusala poslat cez postu podacim listkom. Ten som naskenoval. Odoslala. Do dnesneho dna zidnen zvuk ani obraz. Proste sa mi k tomu vobec nevyjadrili. A poslali na ucet iba cenu vrateneho tovaru.

koniarova
5. jan 2021

V tchibo sa podľa mňa zadarmo vrátiť nedá. Stále nad tým dumám, ale z toho ich popisu na stránke, mi to jasne nie je.

janustek
22. jan 2021

@andreaspilova áno je to tak, Tchibo je jeden z mala obchodov kde sa tovar nedá vrátiť bezplatne. teda musíš ísť na postu a uhradiť si náklady s tým spojené. Mne to absolútne nevyhovuje. Ani nie tak že mi nevrátia poštovné, (s tým už pocitam vopred a robím keď tak väčšiu objednavku) ale skôr to že sa nedá vrátiť tovar jednoducho cez kuriéra, ktorý tovar u mňa vyzdvihne. Ako ma napríklad H&M a iné.. Zvlášť v tejto situácií keď všade číha covid.. tiež mám doma novorodeniatko.. takze chodiť na poštu vôbec nehrozí

alexandra2012
22. jan 2021

2 týždne do zadu, som posielal tovar späť. Objednala som kuriera cez tchibo a neplatila som nic. Najprv dom pisala do Tchiba, ako postupovať.

janustek
23. jan 2021

@alexandra2012 to je dobra správa, na ich stránke takéto info nemajú. Žeby to šlo kuriérom..Tak vyskúšam podobný spôsob najbližšie. Ďakujem. 👍

koniarova
22. dec 2022

@janustek
@alexandra2012 baby,stará diskusia,ale funguje to cez toho kuriéra?

janustek
22. dec 2022

@koniarova žiaľ dlhšie som nič nevracala tak sa neviem vyjadrit.