Vrátenie tovaru z H&M

julkaaa1
4. nov 2020

Ahojte dnes mi prišiel balík z Hm a však dve veci by som chcela vrátiť...viem že na eshope je postup ale aj tak sa chcem spýtať vraciala ste daktora veci z Hm ja som platila u kuriera na dobierku ...treba to zabaliť do papiera čo mi prišiel z Hm alebo aj do normalneho sacka ?a da sa aj tak že mi vratia peniaze na sek ? Dakujem

090255
4. nov 2020

@julkaaa1 ja si skôr myslím ze ak si platila dobierkou treba tam na papier dopísať číslo účtu a pošlú ti peniaze na účet... Ale kľudne tam zavolať majú bezplatnú infolinku sa rovno spýtaj a budeš vedieť...

simca06022011
4. nov 2020

chod podla postupu na nete https://www2.hm.com/sk_sk/customer-service/retu... ... a vybavene, co potrebujes riesti? zabal to do coho chces, ale musi to byt bezpecne najjednoduchsie je to dat do povodneho balenia, treba dat tie nalepky zo zasielky. A je tam aj napisane ze vracaju peniaze na ucet, kedze mas dopisat cislo uctu...

baluinka
4. nov 2020

Ja som to vracala presne podľa postupu a zabalila dom to do takeho plastového nepriehľadné ho hrubého vrecka,čo som si v papierníctve kúpila..a na vrch som nalepila tu nálepku,čo prišla v originál balíku 🙂 inak na sek ti to asi nevrátia,to silno pochybujem..určite skôr na účet

paula288
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
clementine171
20. nov 2020

Baby a otazocka, k tomu potebujem normalne vypisovat podaci listok? Alebo mi postova uradnicka vytlaci nejake potvrdenie na ktorom bude cislo zasielky ?

090255
20. nov 2020

@clementine171 výpis si normálny postačí lístok ten ti potvrdia na poste aby si mala doklad o poslani

kikushaa
6. apr 2021

Zienky potrebujem poradit, na poste to iba prevezmu a postovne si potom strhnu z vratenej sumy? Chapem to spravne? Nebudu po mne pytat postovne? Lebo postovne do polska je celkom dost slusna palka, oproti tomu co pisu na stranke ze 3,99 si mozu uctovat za vratenie 🤷‍♀️

090255
7. apr 2021

@kikushaa ak máš na balíku nalepeny štítok čo bol k zasielke ked prišla tak nepýtajú na pošte žiadne poštovné ono si to potom hm strhne tých 3,99 zo sumy čo má vrátiť

kikushaa
7. apr 2021

@090255 super vdaka za odpoved, stitok samozrejme mam ✌️🙏

zuzuliennka1
7. apr 2021

@kikushaa myslim. ze na tom stitku nalepovacom je uvedene nieco v zmysle “postovne hradi prijimatel”, tz ze to zaplati h&m, ty len odovzdas na poste balik

nevestickka
3. jún 2021

Prosim vracal niekto v poslednej dobe tovar na vlastne naklady? Ja vzdy posielam doporucenou postou na PO BOX do Zvolena, no tentokrat som si vsimla, ze na stranke maju informaciu, ze ak sa vracia tovar na vlastne naklady, treba ho poslat priamo do Polska, tomu by som sa rada vyhla a zaroven neplatila 4eur za kuriera, kedze vraciam len jednu, nie drahu vec... akceptovali vam aj tovar vrateny do PO boxu? 😕

evuska135
3. jún 2021

@nevestickka no myslim ze to treba tak poslat ako to vyzaduju. Aj ja mam iba jednu vec na vratenie

jana_vaj
3. jún 2021

Hmmm to neviem, či budú akceptovať. Niektoré eshopy to majú tak, že pokiaľ nedodržíš ich podmienky na vrátenie, tak ti koruny nevrátia. Radšej by som sa držala tých ich bodov

solange7
28. júl 2021

Ahojte, ja som minulý týždeň prvý krát vracala tovar. Ak správne rozumiem, v tom zvolene majú nejaký pobox, kde si chodia zásielky preberať?
Zobrazí sa mi nejaké info o prijatí vrateného tovaru v appke alebo pošlú mail?
Keď posielam veci naspäť do Zary, je to expresne rychlo vybavené. Len preto sa pýtam... Ďakujem za reakcie.

zuzuliennka1
28. júl 2021

@solange7 zo stranky h&m: “ Keď dostaneme do nášho skladu vašu vrátenú zásielku, pošleme vám emailom oznámenie o vrátení, v ktorom potvrdíme prijatie balíka.
Peniaze Vám následne vrátime na Váš bankový účet. Môže trvať približne 14 dní, kým sa tieto prostriedky objavia na vašom výpise z účtu/karty.”
tiez je to rychle, bezproblemove, vracala som tovar uz niekolkokrat