Vrátený balík na pošte

magdy80
31. máj 2021

Ahojte baby, prosím o radu. Došiel mi žltý lístok, že mám na poste vrátený balik. For je v tom, že som žiadny balík dávno neposielala. Neviete náhodou, o čo tu môže ísť? Nejaký podvod?

januska20
31. máj 2021

a nepíše ti tam ,že od koho sa to vracia?

magdy80
autor
31. máj 2021

@januska20 Som tam len ja uvedená ako odosielateľ, komu sa vracia nedorucitelny balík 🤷🏼‍♀️

magdy80
autor
31. máj 2021

@januska20 A ja som nič neposielala 🤷🏼‍♀️

januska20
31. máj 2021

@magdy80 veď sa vyber na poštu a zistíš pri okienku čo to je. Ak to nebude pre teba alebo tvoje odmietneš to prevziať.

magdy80
autor
31. máj 2021

@januska20 Moje to nieje určite, žiadny balík som neposielala. Nechystám sa to prevziať, len sa obávam, čo je toto za "habaďúru".

gabrielkaa
31. máj 2021

@magdy80 najlepšie zájsť na poštu, osobne to preveriť a oznámiť im, že ide o omyl.

gabrielkaa
31. máj 2021

Asi by som to neignorovala presne z dôvodu, že by išlo o nejaký podvod. Pošta je seriózna inštitúcia, tak s nimi treba komunikovať

lusyc
31. máj 2021

Mne sa vrátil stratený balík po roku, tiež som nevedela, že čo by to malo byť. Spoznala som, ked kuriér ukázal balík.

patka06
31. máj 2021

@magdy80 choď na poštu a tam zistíš čo to presne je, podľa toho vyriešiš čo s balíkom ďalej - hrať mŕtveho chrobáka je zbytočné

masinka
31. máj 2021

@magdy80 v novembri som posielala jednej panej do Ziliny puzzle - velka krabica, ale isla ako obycajny list, do ciela nedorazila..... aj ona aj ja sme sa boli niekolkokrat pytat na poste, ale nikto o nicom nevedel a zrazu niekedy v marci sa zasielka vratila, takze kludne to moze byt nieco co si posielala uz davnejsie

magdy80
autor
31. máj 2021

@masinka Ďakujem baby za rady, veru sa tam vyberiem okuknut to. Pozerala som podľa čísla zásielky to bolo posielané v utorok z pošty v Bratislave-Petrzalke, tam som ja ale v živote nikdy nebola.

patka06
31. máj 2021

@magdy80 ani si nikomu do Bratislavy nič neposielala ?..aj keĎ veľmi dávno ....z tej pošty sa balík vracia

3009
31. máj 2021

@magdy80 však zavolaj na tvoju poštu nadiktuj pod. č. a oni ti aj telef. povedia odkiaľ sa balík vracia.