VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

ywette
12. feb 2017

@miroslava2590 ahoj, mna to len čaká, ja mám superviziu s nou az buduci rok, ale môžem ťa potom poprosiť, ked budeš mať po teste, že čo dávala? Ďakujem

ywette
12. feb 2017

@lubika86 ano, nedávno. Nie sme spolužiačky?

lubika86
12. feb 2017

@ywette nie..

15natalinka18
26. feb 2017

@katrenka111 Ahojky premyšlam nad ifblr v pn fyzioterapia je to naročna škola ? neviem sa rozhodnut či do toho ist

pavucik79
8. mar 2017

Ahojte poprosim vás o vyplnenie dotazníka k diplomovej práci - podmienka je byt studentom sociálnej práce alebo pedagogiky. ďakujem
https://www.survio.com/survey/d/O5X2W6F7X7S6B0B9M

margita87
9. mar 2017

Ahojte, nemá niekto vypracované štátnicové otázky? 🙂 Vďaka.

luckysun17
23. mar 2017

@margita87 Na Bc., alebo Mgr. statnice?

margita87
26. mar 2017

@luckysun17 na mgr. 🙂

gabrielabara
3. apr 2017

Ahojte, sme iba prváci LS a vo štvrtok máme skúšku základy etiky z prof. Grey a vôbec si nevieme predstaviť aké by mohli byť približne otázky na teste. V ZS nám dala celkom zabrať, bola to naša prvá skúška soc. práca. Ak si na niečo spomeniete budeme radi. DR

gabrielabara
3. apr 2017

Zabudla som poznamenať, že sme externí študenti. Ďakujem

sisinger
4. apr 2017

Ahojte. Je tu niekto, kto absolvoval pedagogicke doplnujuce studium prostrednictvom VŠ sv. Alžbety v Dolnej Krupej?

nastus
5. apr 2017

@sisinger Ahoj ja si ho robím a tento rok máme štátnice zhodou okolností v Dolnej Krupej.

sisinger
5. apr 2017

@nastus tak to asi chodime spolu kedze koncim aj ja tento rok v juni 🙂

daniela1210
6. apr 2017

Ahojte, chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť, ak ste niekto mali skúšku s prof. Tkáčom politiku zamestnanosti a ak si pamätáte otázky aké boli...Ďakujem veľmi pekne...🙂

lenik123
6. apr 2017

Ahojte mám takú prosbu je tu niekto kto by mal nejaké info o ohľadom skúšky z farmakológie s doc. MUDr. Attila Czirfusz??? veľmi by mi to pomohlo. Som zúfalá. dakujem.

lenik123
6. apr 2017

Ahojte nemá niekto otázky z Farmakologie? Ďakujem vopred.

luckysun17
7. apr 2017

@daniela1210 Ahoj, Z tej politiky Tkáč dal dve otázky a boli dve skupiny A, B
otázky ktoré dal na skúške:
1. Subjekty soc. politiky a pri nich nezabudni napísať nadnárodne a medzinárodne organizácie = OSN, EU, OECD atď.
2. Nástroje soc. politiky
3. Kolektívne vyjednávanie a kolektívna zmluva
4. Ľudské práva, sociálne práva a ekonomické práva občanov alebo Základné princípy a hodnoty sociálnej politiky....tú nie som si istá, ktorá z týchto bola na skúške.
Ale viacmenej sa nauč všetko, lebo "čert" nikdy nespí, takže ide o to, či dá tie isté otázky. + je dobré nakresliť mu tú jeho mapku, to má rád.. A mne ostalo miesto na jednej strane, tak som tam napísala aj def. sociálnej politiky- to daj k tej otázke, kde máš toho menej. Nič tým nepokazíš, môže to však pomôcť. Držím palce ;)

synzee
8. apr 2017

Ahojte! Viem že to sem nepatrí, ale prosím vás o pomoc s vyplnením dotazníka k diplomovej práci. Je to anonymné, nezaberie to veľa času a je to zaujímavá a aktuálna téma 🙂 Keď už link otvoríte, nezatvárajte ho pred vyplnením, aby sa správne načítali odpovede. Srdečne ďakujem!! 🙂 (link je absolútne bezpečný, nemusíte sa obývať žiadneho vírusu) https://fsesuniba.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_...

nastus
8. apr 2017

@sisinger zeby,?? fotka mi vôbec nič nehovori... chodiš asi na iné pracovisko :D

sisinger
8. apr 2017

@nastus je to mozne 🙂

ywette
8. apr 2017

Ahojte, je tu niekto z Michaloviec? Alebo aspon niekto kto do Michaloviec chodi na Alzbetu? Potrebovala by som nejake info ohladom aplikovanej statistiky od Popovičovej. Dakujem

nastus
12. apr 2017

@sisinger a už píšeš prácu??

sisinger
12. apr 2017

@nastus dnes som ju bola dat viazat 🙂 teraz mam dost narocne obdobie kedze aj statnicujem v maji. Najskor som musela dopisat diplomovku a potom som sa zacala venovat zaverecnej praci....

nastus
15. apr 2017

@sisinger sme natom rovnako.. aj my štátnicujeme v máji plus ešte aj to dpš.. Napíšem ti správu rada by som sa poradila ohľadom práce ak nebude vadiť :D

luckysun17
17. apr 2017

@sisinger Blahozelam k zviazaniu diplomovky.. Mna to caka o rok + dps.. Tak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne ;)

margita87
17. apr 2017

Už som Mgr. 🙂

ninka1234
17. apr 2017

ahojte viete mi prosím niekto napísať rozdiel medzi kazuistikou a prípadovou štúdiou???? vopred veľmi pekne ďakujem

ninka1234
17. apr 2017

@margita87
blahoželám

sisinger
18. apr 2017

@luckysun17 dakujem

margita87
18. apr 2017

@ninka1234 Ďakujem 🙂