• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

18. júna 2017 
@eullienna89 tak poznám len Haluškovu, bola mi na štátniciach, ináč dobrá sekera...ale spravodlivá!!! a Bugri, ten je super! my v BJ máme celkom iních...len Tkáča máme...môžem poslať materiál.
10. nov 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozerám, že samá SP niekto z OSE? Vyučovala niekoho doc.Zamboriová? Vďaka
10. nov 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn čo si mala s Bugrim? ja s ním mám teraz personalistiku, to si nemala???? alebo nejaká iná kočka nemáte niečo?
10. nov 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinulka26 skús si to stiahnuť na www.ulozto.sk
10. nov 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky máte nejaká okruh otázok čo dáva Oláh - sociálna práca s komunitou a potom ak ste niektorá mali s Bugrim personalistiku napíšte mi please na seljmani@azet.sk a ak aj vy niečo potrebujete tak šup sem na ten mail ma kontaktujte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile:
10. nov 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seljmani s Bugrim sme mali v prvom ekonomiku. Teraz som si dala PV paliatívnu SP s Hanobíkom :wink: . Vy máte Olaha? :frowning2:my SP s komunitou Ing. Šatný :slight_smile: Nemáš SP s rodinou-materiál?
10. nov 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika_g ahoj včera som mala s ním skúšku....ak chceš info ozvi sa...ak si náhou nemáš aj ty po nej :wink:
11. nov 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas, nemate niekto nasledovne knihy v elektronickej podobe?

- OLÁH, SCHAVEL, ONDRUsOVÁ, NAVRÁTIL: Sociálna práca – vybrané kapitoly z dejín, teórie a metód sociálnej práce, 2009.
- Sprievodca sociálneho pracovníka I. Rodina a deti - Kasanová.
- Sociálna práca s rodinou - Levická
- Peter Pothe- Dite v ohrozeni ...
................................................dost by sa mi zisli a budem vdacna, ked mi aspon nejaku niekto zasle...dakujeeeeeeem:slight_smile:
11. nov 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a ešte som zabudla- Levicka- Na ceste za klientom (na ulozto je len druha a tretia kapitola)... vopred dakujem...
11. nov 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn Ahoj..chcem sa spýtať či nemáte nejake testy z predmetu (socialna práca so žiadatelmi o azyl) mame Juraška a vraj to má byť touto formou... dakujem Andrea
11. nov 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn my máme Oláha a vy? SP s rodinou mám s Mattom, ak chceš to ti môžem poslať čo nám on dal ale úplná pohoda skúška s ním
11. nov 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seljmani pošli mi, čo máš...Dík
11. nov 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn ok mali ste niekto SP v zdravotníctve s Vrankovou?? ten test na azyl mám z pred dvoch rokov
12. nov 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea198722 ja mám test čo sa dával pred dvoma rokmi - možno dáva stále ten isťý :rolling_eyes:
12. nov 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seljmani SP v zdravotníctve máme mať s MUDr.Belovičovou.
12. nov 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky buďte kľudné, my v MI - I. ročník Mgr. sme ešte ani zápis nemali...
13. nov 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikina777 my v BJ máme mať prvú prednášku 30.11. a napr. Aplikovanú SP s JUDr. Tkáčom v januári 2012.
Kedy my budeme robiť skúšky? veď skúška má byť najskôr mesiac po prednáške...
13. nov 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nepoznáte niekto prof Minarovičovu a Sovčíkovu. Aké boli na skúškach. Minarovičova na Terénna Sp a Sovičkova na Psychológia zdravia ? Ďakujem za info.
13. nov 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, prosim Vas mali ste niektore uz prednasku s prof. Kratochvilom: Metodologia vyskumu??? Ak hej mate nejake materialy k tomu a nasla by sa tu osobka, ktora by mi ich aj poslala??? Velmi pekne dakujem...
13. nov 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka97 Zuzka, prosím Vás podarilo sa Vam zohnat knihu SP s rodinou od Levickej? Ja ju uz zhanam vecnost , nie je ani v kniznici ani na nete, ak by ste nejaku knihu potrebovali aj ja mam nejake kusky k dispozícii dakujem Silvia
14. nov 2011 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikihora Žiaľ, nezohnala som ju. :( Je ako zakliata tá knižka:(
14. nov 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn Tak my našťastie budeme mať zmáknuté všetky prednášky ešte pred Vianocami, poslednú budeme mať 16. 12. a to bude akurát tá Aplikovaná soc. politika s prof. Tkáčom
14. nov 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
od Levickej mám Metóda SP...
14. nov 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. nov 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca10 z tej stránky uloz to, to je zadarmo sťahovanie?
14. nov 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca10 júúj dakujem ti pekne moja adresa je seljmani@azet.sk a ak chceš ja mám zasa nejaké knihy ti môžem preposlať
14. nov 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adinka3 áno a sťahujte čím skôr lebo vraj sa majú podľa nového zákona EU rušiť všetky takéto stránky na sťahovanie, aj ked neviem odkedy ale že si na to idú posvietiť, ako by nemali iné problémy tak aj toto nám chcú vziať :angry:
14. nov 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok