• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

21. októbra 2017 
zatiaľ nemám...
21. nov 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniskajakubko
Ak si dnes mala skúšku, dúfam že úspešne - mohla by si mi napísať do IP ako to prebiehalo?
21. nov 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bepa1 Posielam otazky zo skusky z min.roku: 1.Čím je determinovaná osobnosť vo svojom vývine - vymenujjte a bližšie popíšte
2. Definujte temperament a popíšte čo je antická "humorálna" teória temperamentu
3. O čom je teória pripútania
4. Čo viete o záujmoch - definujte a aj popíšte vlastnosti záujmov
5. Čo si všímame pri diagnostike osobnosti
6. Čo je to referenčná skupina /naučiť zo slovníka, čo nám dala/
7. Aké je to asertívne správanie - slovnik
8. Čo viete o dave - popíšte ho, vymenujte typy davu, ktoré poznáte
Bonus: Napíšte všetko, čo viete o pozorovaní
Dalsia skupina:
Determinacia osobnosti (rozdelenie, popis)
Diagnostika osobnosti
DAV
Referencna skupina ( vid slovnik)
Asertivne spravanie (vid slovnik)
Temperament
Anticka (humoralna) teoria temperamentu
Teoria priputania
Bonus - pozorovanie (5bodov)

Pri kazdej otazke bol hned pocet bodov, tak si vedela kolko tam mas pisat...
Ak zoberie tahak, s kludom ta necha pisat, ale ona si poznaci tvoje meno na papier....aaaaa dovidenia, ale to sa dozvies az z vyhodnotenia.....V podstate sme vsetci mali to iste, len v inom poradi.

dalsia skupina:
čo vieš o postojoch,
socialna rola ,
ake výchovne štýly poznáš a definovať ,
aká to je behovionárna teoria,
frustracia
čo je to spätná väzba,
proxemika,
čo je to teoria kognitívnej rovnováhy a disonancie autorom tejto teorie je Festinger
Bonus: verbálna komunikácia
Vela stastia.... :wink:
22. nov 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susbum dakujem ti velmi velmi :sunglasses:
22. nov 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn Ahojky, koho mate na krizovu? Aj mne sa zisiel nejaky material :(
22. nov 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi01 mame ThDr.Krakoškovu, ak chceš materiál napíš mail.adresu, pošlem...
22. nov 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn Aha no my Polonovu. Sisa.kostkova@gmail.com Dakujeeeeem:slight_smile:
22. nov 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemal niekto z vás prednášku Verejné financie a poisťovníctvo s Ing. Čaklošovou?
24. nov 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elbe da sa studovat soc. pedagogika Mgr v ZA? Dakujem
24. nov 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lelask bohužiaľ nie, aspoň zatiaľ. Pokiaľ viem, tak v Banskej Bystrici a v Trnave.
24. nov 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elbe dakujem za odpoved.

A vy uz to asi mate zbehane , ze kde sa da dalej pokracovat po bc. socialna praca ?
24. nov 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi01 My sme s nim mali skušku .. prácu sme nerobili, ale skúška bola pohodová ....
25. nov 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, najde sa niekto, kto mal s tkacom socialne zabezpecenie a s jurasekom sp s azylantmi? potrebujem vypracovany material a info ohladom skusky. mail: martuskatt@gmail.com
ked mozem, tiez ochotne pomozem :wink: :dizzy_face:
26. nov 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vie mi niekto poskytnut info na pravo - zákon o rodine u Simanovej? bepa1111@gmail.com
diik
26. nov 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@betka1104 ahooj my sme mali minichovu na sociologii, bola jedna z najlepších prednašajúcich, no je prísna, určite sa u nej neda opisovať, ona si dokonca prinesie svoje papiere,ktoré si označí. Nadiktuje otazky, uz si nepamatam presne kolko a potom sa prechádza a odratava čas, ku koncu už hovori, po minutach. potom to ohodnotí ak to mal niekto zle dá mu este sancu ustne, ak sa ani tam nechytis ides na opravnu. u nej sa treba učit, čo si myslim nie je na škodu, lebo to co som sa u nej naucila, ma uz zachranilo aj na inych predmetoch. poucku co je socialna rola nezabudnem , heheh
ozvi sa mi na mail bepa1111@gmail.com a ja mrknem v starych materialoch co tam mame o jej skuske
26. nov 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bepa1 Dakujem za info,aj som si to myslela,uz na prednaskach tak posobila(prisne),aj sa stalo ze u nej nerobili na prvy krat?Juuuj mam stres uz teraz :frowning2:
26. nov 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stalo sa, ale len tí co to podcenili a neucili sa, ona velmi rychlo zistí či si to toho pozrela, nemusis sa biflit, ale aby si vedela o com hovoris, podla mna je spravna :slight_smile:)
26. nov 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nemate prosim Vas niekto zoskenovanu knihu Socialna praca v zdravotnictve od M. Mojtovej?
26. nov 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@christiana04 Dakujem, noo my sme tusim prva skupina ktora musi robit ku skuske aj pracu...A Orgonasovu si nemala - SP v zdravotnictve?
27. nov 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, PROSIIIIIM mali ste tu niektora skusku z krizovej intervencie u prof. Polonovej?? Z coho ste sa ucili? Neposlali by ste? MOC DAKUJEM!!!
27. nov 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer :slight_smile: moja teta z čiech študuje v ZA sociálnu prácu, chcela by som sa opýtať nemali ste náhodou niekto skúšku z Filozofie u Mlynarčíka (kňaza) ? Ak ano aký je a náhodu ake otázky dáva neviete mi poradiť? Ďakujem :slight_smile: za ochotu ak mi niekto odpovie :slight_smile: pekný večer Marcela
27. nov 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt myslím že ja mám
28. nov 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nenájde sa tu niekto kto mal skúšku s Mlynarčíkom v prvom ročníku Filozofiu? ZA.
28. nov 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka ahoj ja tiez studujem v Ziline SP a musim povedat, ze Mlynarcik je fajn nemali sme ziadny problem. Aj ked sa stalo, ze niekto neurobil na prvy krat, na ten druhy urcite.
Otazky si zial nepamätam.Mal pripravene tlaciva s predtlacenymi otazkami a doplnali sme odpovede.Mozno keby som pozrela do materilov, by ma co to napadlo.Kedy je termin skusky? Zatial sa maj pekne.
28. nov 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CHcem sa niekoho spytat, ci mu neprednasala Gejdosova socialne zabezpecenie.Ak ano mozte napisat ake otazky davala? Dakujem.
28. nov 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seljmani a vieme sa nejak dohodnut? bud by som ju odkupila aleob okopcit aspon, ak ju chces mat este k dispozicii.......
28. nov 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi01 ahoj sisi, odpovedal ti niekto na tvoju otazku? ja mam tiez skusku socialne zabezpecenie s tkacom, tiez by ma to zaujimalo..
28. nov 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anusik2 ahoj, ale ja som sa pytala na krizovu intervenciu nie socialne zabezpecenie ;) Ale s Tkacom bola celkom fajn skuska... Len sa nedalo nejako vyskakovat co sa tyka opisovania... Tusim u nas niekoho aj za to vyhodil...
28. nov 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi01 takze ste mali aj s tkacom? otazky nahodou nevies povedat?
28. nov 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No socialne zabezpecenie sme mali s nim... No nieco som nasla: A skupina: 1. soc. zabezpcenie plus soc. system 2. soc. a ekonomicke prava, 3. nemocenske a B skupina: 1. soc. poistenie, pojem plus system 2. medzinarodne organizacie v soc. poisteni 3. starobny dochodok plus davky.... Hadam to pomoze ;)
28. nov 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok