• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

26. marca 2017 
ahoj
je tu niekto kto by mi vedel poradit ??? :confused: vidim, ze je tu kopec komunikacie k sv. alzbete a ja mam zajtra skusku z rodinneho prava s dr. vlcekom a uz nemam sil sa do toho pozerat - vie niekto ako prebieha skuska? dakujeeeem
3. jan 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karin01 skúšku bude robiť jeho asistent alebo asistenka. je formou testu. ak si to aspoň trochu videla, pôjde to neboj. držím palce:slight_smile:
3. jan 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky ...poprosím vás nemate náhodou niekto bakalársku prácu na Rodinu alebo hodnoty rodiny??
4. jan 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím neviete niekto ako prebieha skúška u Tkáča - sociálne zabezpečenie v 3.ročníku Bc? Prípadne nejaké otázky alebo materiál. Môj mail: magnetka111@gmail.com. Ďakujem
5. jan 2012 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahodka35

aj ja by som poprosila aplikovanú s tkáčom....tých 28 otázok, je toho tak vela a času málo ...na revanš :slight_smile:
5. jan 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, nemá niekto este vypracovane otazky na Matela, socialna patologia?
5. jan 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chuaneta nahodou nemas vypracovane okruhy na matela? socialne zabezpecienie?
skuska u Tkáča je v pohode, staci vediet take hlavne veci ;)
5. jan 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karin01 skuska je najprv pisomna cca 5 otazok, a potom ustna.... u nas to prebiehalo za pomocou jeho asistenky p. Sykorovej ak ju budete amt aj vy, tak chod k nej je velmi mila a horsie ako D nedava ;) a co sa tyka Vlčeka, tak polozi ti jednu otzazku formou vies nevies.... ale nechava prejst .... GL!
5. jan 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
neviete mi niekto povedať aké otázky dáva Dr. Tkáč na Politike zamestnanosti???
5. jan 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojte, nemate niektora knihu od boženy buchtovej - nezamestnanosť?? potrebujem strasne surne na bakalarku, kupim alebo si ju len poziciam /prenajmem/. Dakujem
5. jan 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbetkan
ahoj, patológiu mám niečo so Schavelom???
5. jan 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@christiana04 uže nie je aktuálna ISO 690? je stále vyvesena na stránke internetovej
5. jan 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seljmani Je nová smernica s platnosťou od 7 novembra 2011 ....
5. jan 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chuaneta nie nie Mátel
6. jan 2012 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosim vas neviete niekto otazky aje dava Ladislav Roman na aplikovanej socialnej politike?
Ustna skuska... Dik za odpovede
6. jan 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
Máte niekto mail na PhDr. Vrankovú ak áno prosím pošlite mi na 29janka1@azet.sk
6. jan 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nemá niekto skúsenosti s doc.Lacom - sociálna pedagogika? Aké dáva otázky?
6. jan 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás mali ste niekto skúšku s doc. Šovčíkovou Psychologia zdravia? potrebujem nejaké infošky.....Ďakujem
7. jan 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu niekto kto mal skusku s Dr.Minichovou sociologia?Ake otazky priblizne dava na skuskach?Som v 1 rocniku zimny semester a o tyzden s nou mam skusku,za kazdu odpoved vrela vdaka :slight_smile: :
7. jan 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mal uz niekto skusku metody socialnej prace s jednotlivcom s matelom? ake dava otazky? dakujem za odpovede
8. jan 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mali ste niekto na predmet SP s rodinou profesorku Mikloškovú? Dala Vam na skusku robit plan rozvoja rodiny? Viete mi poradit ako to ma vyzerat? :slight_smile: Dakujeeeeem...
8. jan 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pisala pracu na temu Rodina a spolocnost a na temu Rodina a drogy :slight_smile: ale pisala som to za financu odmenu takze prace bohuzial nemozem posuvat dalej...
8. jan 2012 o 20:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím Vas nemá niekto vypracované otázky z aplikovanej sociálne politiky s Tkáčom? ak áno,mohli by Ste mi ich poslať na mail jfjanulienka@gmail.com...veľmi pekne ďakujem :wink:
9. jan 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky nerobili ste náhodou niektorá niejaký výskum na základy výskumu v SP?????? Veľmi by mi to pomohlo.
9. jan 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majda1981 ahoj my sme mali PhDr. Slováka bola to ústna skúška a otázky dával aké ho napadli ja som mala supervíziu, to som mu povedala poučku, rozdelenie a ešte sa ma opýtal aká je recipročná supervízia to som mu povedala a mám A ......dával metódy SP, diagnostika, poradenstvo, definícia pojmov, mediáciu, ....dal nám dobré materiály /jeho knihy/ super sa to učilo a na štátnice ako by som to našla.....neurobil len ten, čo nevedel ani zaťať... :slight_smile:
10. jan 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vazne tu nie je nikto kto mal napisat na SP s rodinou plan rozvoja rodiny? :( Uz som zufala, mame malo informacii ako to ma vyzerat a neviem s tym pohnut :(
10. jan 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka07 prosím, prosím, poradil ti niekto na tu prípadovu štúdiu, mám tu len 2 tabuľky a neviem čo mám urobiť
11. jan 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, nemá prosím niekto naskenovanú knihu: Macková - Všeobecná psychológia pre pomáhajúce profesie...ďakujeeem:slight_smile:
11. jan 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok