• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

19. mája 2017 
@janka46 Závidím .. my máme štátnice začiatkom júna a ešte nevieme ani aké štátnicové otázky ideme mať ....
31. mar 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ak ma niekto vypracovane bc bakalarske otazky socialna praca 2011/2012 a nerobi mu problem sa s nimi podelit budem vdacna, moj mail martuskatt@gmail.com
31. mar 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,mali ste niektorá skúšku s Arpovou Regionalistiku,neviete aké dáva otázky?dakujem :slight_smile:
1. apr 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncicici to by aj mňa zaujímalo...
1. apr 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nemá niekto vypracované otázky z predmetu Teória SP k doc. Oláhovi. Veľmi by mi tým pomohol. Môj e-mail je patkahusovska@gmail.com ďakujem
3. apr 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, aj ja zháňam vypracované bakalárske otázky sociálna práca 2011/2012,veľmi by ste mi pomohli. anjelik0612@azet.sk
3. apr 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, chcem sa spytat nemate nahodou vypracovanu otazku z bc štátnicových otázok č. 19 zo sociálnej práce a sociálneho zabezpečenia, alebo neviete mi poradit čo tam patri? za kazdu radu budem vdačna. môj e-mail majdamackova@gmail.com dakujem
4. apr 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby nemali ste niektora skusku s profesorkou Igliarovou? predmet SP vo verejnej správe?že ako prebiehala a na čo sa pýtala,bo máme mať skúšku v písomnej forme, Ďakujem
8. apr 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím niekoho kto by bol ochotný poskytnúť za finančnú odmenu vypracované bakalárske otázky sociálna práca 2011/2012, som v časovej tiesni, ďakujem vopred za ochotu, dohoda je možná cez mail: magnetka111@gmail.com
8. apr 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ruším dopyt na bakalárske otázky, ďakujem
8. apr 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pisala som bakalarku ktoru som uz vlozila do EZP zverejnila som v nej fotografie ludi ktori s tym suhlasili. Vekova hranica 80-90 rokov. Spoluziak mi hovoril ze potrebujem ich podpisy ze suhlasia aby boli fotky uverejnene, neviete mi niekto poradit?
8. apr 2012 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erzulik ahoj aj nám hovorila študijná referentka, že na zverejnenie fotiek potrebujeme písomný súhlas bud osôb na fotke al. zamestnávateľa odkiaľ fotky používaš
8. apr 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby nevedeli by ste mi niektorá preložiť abstrakt??? veľmi pekne prosím
9. apr 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja zháňam vypracované štátnicové bc otázky sociálna práca 2011/2012. Vopred ďakujem.
9. apr 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne by ste mohli poslat vypracovane statnicove otazky,vopred ďakujem môj mail monika.mlynarikova@gmail.com
9. apr 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncici, abstrakt hod do google translatora :wink:

a co sa tyka otazok, co si ich takto podelit medzi spoluziakmi?osobne by som sa nespolahla, ze roky putujuce otazky budu aj dobre vypracovane, moze stat, ze sa vyskytne chybicka, a ta sa "podedi"
My sme si svoju stovku statnicovych tem podleili, vychadza to 8 otazok na osobu Tento system vypracovavania mame od prveho rocnika, a uz vieme, kto ma aku system a nadavat v pripade chyb, mozeme leda tak sami sebe :grinning:
9. apr 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
*Prosím Vás kto mal skúšku s ASP aké dávali otázky? na čo sa treba zamerať??? ďakujem
10. apr 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozorňujem spolužiačky,že minuloročné otázky neboli dobre vypracované, upozornili nás na to dokonca aj vyučujúci
10. apr 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mám na vás dotaz ako oponenta bakalárky mám dr. Jozefa Mikloška a preto zistujem že aký je. Velké dík
11. apr 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky. Prosim Vas je tu niekto, kto pisal alebo pise bakalarku alebo diplomovku o kvalite zivota.. ci uz seniorov, postihnutych obcanov, socialnych pracovnikov.. a pod. Ak hej, prosim vas napiste mi postu, budem velmi velmi vdacnaa
11. apr 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer zdravim vsetkych.Chcela by som sa opytat niekoho,kto studuje na svätej Alzbete ci nema nahodou vypracovane otazky Socialno-vychovna praca s detmi a mladezou v kontexte prevencie.Je to zo SES-saleziansko edukacny system.Bola by som velmi vdacna.Moj e-mail gabika69@azet.sk Su to statnicove otazky.
11. apr 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim, uz sme sa dozvedeli clenov komisii, poznate niekoho z tychto: Bujdova, Henza, Suvada, Bartovic, Stencl, Topolska, Smolenova?? bajlinka - ako to,ze uz vies, kto je tvoj oponent?
11. apr 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka97 Bujdová a Topoľská sú super baby, veľmi pomáhajú, tie určite neuškodia...
12. apr 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bajlinka ten je tiež veľmi správny, veľký fešák...
12. apr 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, je tu niektorá z vás taká čo si dala napísať diplomovú prácu????
12. apr 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svetlanka111 :confused: no tak takúto odvahu som veru nemala :astonished:
12. apr 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svetlanka111
poznám, skončilo to tak, že dala za bakalárku 200 € a nakoniec jej dal školiteľ B a oponent D
Môj názor je, keď si prácu vypracuješ sama - uvidíš je to vždy lepšie aj pri obhajobe.
Viem o čom píšem - už mám bakalársku prácu za sebou - písala som ju tri roky a dostala som A.
A to poteší....
12. apr 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svetlanka111 a prečo ťa to zaujíma? :confused: To už niekto nie je schopný sám zlátať ani také bláboly, aké produkujú školy typu soc.prc. ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@inkinka tu nejde o schopnosť dať to dokopy ale o čas!!
a vieš netreba hneď odsudzovať školu ke´d si tam nechodila...
13. apr 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@11011961 vieš mne na známke vôbec nezáleží!
13. apr 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok