VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

zuzanka97
11. aug 2012

Ahojte... Nemá tu náááhodou niekto vypracované štátnicové (bakalárske) otázky z odboru Verejné zdravotníctvo ??? Veľmi by sa mi zišli... vopred ďakujem a prajem príjemný víkend...🙂

eda28
11. aug 2012

Ahojte, vsetkych zdravim, tento rok by som mala koncit SP na tejto skole. Mam na vas prosbicku, viete mi poradit nejakeho skolitela na mgr pracu, temu mam tyrane dieta, len to chcem este nejak uzsie specifikovat. Uz som aj niektorych skusala, ale bez pozitivneho vysledku. Prosim IP. DAKUJEM

baska8
12. aug 2012

@jajalinka Práve si robím PhDr. tvrá to rok resp. podáš si žiadosť aj hneď ako ukončíš Mgr. príde ti odpoveď či ťa prijali alebo nie (to sa stane ak nesplníš podmienky praxe, ak nerobíš v soc. sfére prijať ťa prijímu ale dostaneš odklad o rok, ak spĺňaš podmienky hneď tak od septembra začínaš). V septembri pošlu papiere na vypísanie rigoróznej témy, životopis a pokyny s odovzdávaním práce, plus otázky na štátnu rigoróznu skúšku. Termíny pre odovzdanie práce sú pre soc. prácu 10.5. 10.8. a 10.1. Za ten rok musíš stíhať napísať prácu odovzdať ju v termíne a vypracovať si otázky a naučiť sa ich. Celý rok pracuješ sama , bez konzultanta jedine pri nejasností odovzdávania napr. kde a kam a komu ju treba odovzdať sa telefonicky alebo e mailom obraciaš na referát pre rigorózne konanie( kontak zašlú oni listom). Po odovzdaní práce čakáš na oponentský posudok do 30 dní sa majú vyjadriť niekedy aj skôr závisí do od počtu ľudí, ktorí tiež odovzdali prácu v tom termíne ako ty. Domov ti príde teda oponentský posudok a aj s termínom kedy sa treba dostaviť ku skúške. A potom sa v jeden deň ráno obhajuje a po nej si ťaháš otázky. Takže sa vôbec nechodí na prednášky nič, všetko robíš sama doma a prídeš len v deň skúšky.
A PhD sa robí 3 roky denné štúdium a 5 rokov externe ale to som si už presne nezisťovala ako to chodí.

jajalinka
12. aug 2012

@baska8 Ďakujem 🙂 ešte ma zaujíma koľko stranová má byť práca a koľko otázok máš ku skúške. Ja ešte len začínam mgr. ale už teraz uvažujem čo dalej.....

jajalinka
12. aug 2012

@eda28 ja som mala mgr. mažárovú a bola som maximálne spokojná 🙂

jajalinka
12. aug 2012

@eda28 ups, až teraz som si všimla, že robíš mgr. prácu tak to neviem....ja rozmýšľam nad phdr ilavská ivana

evazubni
14. aug 2012

Ahoj. Moc Vás prosím, nemáte někdo vypracované bakalářské otázky z veřejného zdravotnictví? Děkuji

zasha
16. aug 2012

@samanta14
@nanika baby do ktorej skupiny sa zapisete? 🙂 mne sa pozdava ta prva alebo posledna

nanika
16. aug 2012

@zasha neviem, ci som to spravne pochopila, toto je zatial rozpis len na zimny semester? Ak ano, dam sa prednostne do jednotky, ak sa nezmestim, tak do inych cez tyzden. Ale este sa dohodnem s muzom. Ak by to bolo uz na cely rok, tak sa dam na nejaku skupinu cez vikend, asi 6. nech mam prednasky co najskor z krku.

evazubni
16. aug 2012

Ahojte.
Prosím někdo,kdo by byl ochotný poskytnout za finanční odměnu vypracované bakalářské otázky z veřejného zdravotnictví Dohoda přes mail: eva-zubni@seznam.cz
Děkuji

baska8
17. aug 2012

@jajalinka Ahoj práca má byť vypracovaná na 80 až 100 strán a nesmie byť totožná s Bc. alebo s Mgr. prácou ani ju nesmieš rozšíriť. Musí to byť niečo úplne iné ako si písala už v spomínaných prácach. A otázky sú z teórie SP 15 a z metód SP tiež 15.

jajalinka
17. aug 2012

@baska8 Ďakujem 🙂 🙂 🙂

michaela181
19. aug 2012

ahojte, nemate nahodou niekto nejake knihy v elektronickej podobe na temu nahradna rodinna starostlivost....dakujem....keby nahodou moj e-mail je michaela181@centrum.sk

jazminn
20. aug 2012

@michaela181 , konečne sa mi to podarilo už poslať...snáď Ti to pomôže...

michaela181
20. aug 2012

ďakujem veľmi pekne 🙂

zasha
22. aug 2012

@nanika no to neviem ani ja ci sa to da potom menit v ramci rocnika, alebo az pri zapise do druheho r., mohol by nam niekto povedat prosim?
tiez chcem 1. alebo 6. skupinu - aj ked tie piatky sa mi tam nepacia, to by som sa nemohla dostavit vzdy.... a nemala by som od koho mat materialy 😒

nanika
22. aug 2012

@zasha uz sa to coskoro vsetko podozvedame, ja uz mam vsetko, este si musim vytlacit foto a hotovo, skolne uz som zaplatila...

zasha
22. aug 2012

@nanika foto mas iba take akoze vytlacene z pc? alebo mas normalne fotku ako kedysi na pas
ja nebudem na slovensku v dnoch zapisu, tak potom mi povedz co a ako, zastavim sa potom na studijnom vypisat ten index... zaplatila si spolu skolne aj zapisne? ja este nie, v najblizsich dnoch to poslem

nanika
22. aug 2012

@zasha nie, normalne fotky, mam fotopapier a nasi maju farebnu tlaciaren a program k tej tlaciarni, ktory tlaci fotky, len si navolis velkost 🙂 Nemam cas a ani chut sa ist niekam cvaknut 🙂 Ano, zaplatil mi to muz jednou sumou a v TB dostal dve potvrdenia o vklade, bez reptania mu to tak vytlacili 🙂

zasha
22. aug 2012

@nanika hm, ja nemam aktualnu foto, budem musiet ist niekam ... 😒

baska8
23. aug 2012

Nenájde sa niekto kto by robil, či práve robí alebo mal možnosť získať vypracované štátnicové otázky na rigorózku z odboru sociálna práca? Prosím, prosím 😉

saarusik
26. aug 2012

@eullienna89 ahoj co vas skusal doc. hloch ??? z metodologie

inkinka
28. aug 2012

Ministerská akreditačná komisia teraz preskúma, či je Ján Figeľ oprávnený svoj titul používať, ale tiež, či Vysoká škola sv. Alžbety bude mať naďalej právo udeľovať Ph.D. tituly.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6511510/science-si-vsimol-f...
http://www.sme.sk/c/6511510/science-si-vsimol-f...

samanta14
3. sep 2012

No chceme se zapsat do třetí skupiny pokud nebude už tam místo tak do druhé je to pro nás tak asi nejlepší no dneska jdeme kupovat jízdenky na vlak . Jsem zvědavá jak dlouho bude trvat zapis jdeme na 13h 5.9. 2012 a poslední vlak nám odjíždí kolem 6h. tak jestli někdo už máte dnešní zápis za sebou dej te prosím vědět jak to probíhalo a jak dlouho to trvalo. Děkuji

nanika
3. sep 2012

@samanta14 ahoj, predpokladam, ze dlhsie ako dve hodiny to nebude, kedze su terminy na 9 a 11 hod.

nanika
3. sep 2012

Nikto dnes nebol na zapise? Nikto nenapise, ako to prebiehalo?

lienocka333
3. sep 2012

Ahojte.
Neviem ci to pomoze, ale ja som dnes bola na zapise na denne studium a trvalo to asi 1,5 hodinky.

samanta14
3. sep 2012

No mi dálkaři to máme na 9 a na 13h . ale jedeme nakonec autem výjde to finančně nastejno jak vlakem. tak uvidíme 🙂

nanika
4. sep 2012

@samanta14 ja len kukam a kukam a nechapem, kde som vzala, ze je to dnes o 9 a 11. Tomu sa povie osprostievanie na rodicovskej dovolenke 😠 😅