VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

novinga
30. dec 2012

Neviete si prosím niekto spomenúť aké otázky dáva prof.Oláh na Metodach SP. To čo dal okruhy je tolko že neviem kde mám začať.Dík

kika267
30. dec 2012

@elize
kika267@post.sk ďakujem

yogino
30. dec 2012

@cloudynka ahoj to mám štátnicové otázky

bakalarka
30. dec 2012

@anusik2 Ahojky,prosím Ťa nevieš aké otázky dal p. Tkáč na skúške zo Soc. aplikovanej politiky?

bakalarka
30. dec 2012

@elize Ahojky po dlhej dobe.Neviem či som sa Ťa už pýtala na P. Tkáča.Ide o aplikovanú soc. politiku.Nevieš aké otázky dal na skúške?

bakalarka
30. dec 2012

@salome291 Ahojky,chcem sa ťa spýtať či ste už mali skúšku s P. Tkáčom soc. aplikovaná politika.Ak ano aké otázky dal.

bakalarka
30. dec 2012

@123ctv Ahojky,už ste mali skusku s P. Tkáčom aplikovaná soc. politika? Ak ano aké otázky Vám dal ?

vierus5
30. dec 2012

@bakalarka ahoj, tiež ma zaujíma tá istá otázka...prosím ak budeš mať odpobeď daj vedieť ...ďakujem Viera

denkolac
30. dec 2012

@josue
ahoj - ja som u p.Haluskovej bola ústne - dávala všetky možné otázky zo zákona Socialnych sluzieb - pokiaľ si sa učil z tohoto tak by si mal vedieť

veronca44
31. dec 2012

@medulienka31 Tibora Romana by som si 100% nedala.... je to kus.... normalneho človeka určite nie.... potrebuje si veľa dokazovať.... jeho určite nie horšieho človeka ako je on nepoznám....

elize
31. dec 2012

@bakalarka otazky si nepamata. Pamatam si, ze som mala velky strach z tejto skusky, lebo sme nemali ziadny poriadny material na ucenie. Tusim daval otazky zo zakona o socialnom poisteni. Hned to opravoval a spravili vsetci. Material, ktory mam nie je nic moc, teda ak som si ho vobec ukladala, lebo ja som sa ucila hlavne zo zakona.

yogino
31. dec 2012

@veronca44 doc. Roman Tibor je skvelý človek tiež som na neho nadával ale keď som ho bližšie spoznal zistil som,že vôbec nie je taký ako tvrdia ostatný. Len vďaka nemu som skončil Bc. s najlepším hodnotením a to mi povedal, že keby som to nevedel nedal by mi to,že na to ho už musím priveľmi dobre už poznať takže každému kto na neho nadáva poviem skúste ho spoznať bližšie a zistíte,že vôbec nie je taký ako Vám tvrdia ostatný.

anusik2
31. dec 2012

@bakalarka kde studujes, mame to na stranke? ak by si chcela otazky daj mail..

veronca44
31. dec 2012

@yogino skús sa opýtať jeho dcéry aký je to človek..... ver mi že by si takého človeka nechcel mať doma a nie len to, keby si vedel koľko zla napáchal na väzňoch s korými pracoval a na vlastnej dcére, možno by si hovoril inak, ale je to tvoja skúsenoť a ak j epozitívna tak klobúk dolu.

yogino
31. dec 2012

@veronca44 o jeho súkromí nič neviem a a neviem síce odkiaľ máš tie informácie či od niekoho z druhej ruky alebo priamo od jeho dcéry ale človek sa môže zmeniť teda aspoň ja v to verím. Ja som si s ním tiež zažil na skúške ma nechal prepadnúť 7 krát urobil som ju až na 8 krát ale poučil som sa 😉

veronca44
31. dec 2012

@yogino Kto je raz kus .... tak sa nezmení...... a k lepšiemu určite nie len k horšiemu..... 🙂 a to že si bol na skúške 8 krát už o niečom svedčí..... teda nie z tvojej strany ale zo strany skúšajúceho..... lebo viem že si neni jediný čo bol 8 krát u neho na skúške.... a je to divnééé......

123ctv
31. dec 2012

@bakalarka ahoj, my s nim este len budeme mat prednasku,tak som zhanala nejake infosky, vypracovane otazky, materialiky.Ak budem nieco vediet, ozvem sa

svetlanka111
31. dec 2012

súhlasím s názorom...
@veronca44 na romana...je to kus k........už som bolaniekoľkokrát na jeho skúške..pokaždé si otázky vymyslí netuším odkiaľ..naposledy som bola tak neskutočne znechutená, sklamaná, nahnevaná, smutná lebo som sa to učila po nociach a pri malom dieťati je to riadna makačka...môj aj svokra si nabrali dovolenky, boli s malou ja som sa celé dni učila, bola som presvedčená o tom, že skúšku spravím..ale prd.....mala som chuť mu do očí povedať, čo si o ňom myslím..nechápem čo si ten človek stále dokazuje..je to podla mňa jeden úlisný, falošný, hnusný človek.....
@yogino a 8krát na jednu skúšku??? veď to je smiešne....a vidím, že sa to dá len u neho..keby to bol aspoň štátnicový predmet....

iveta70
31. dec 2012

ja som tam tiez chodila a s p. Romanom mam svoje skusenosti a tak isto s p. Olahom...:D su to nezabudnutelne osobnosti tejto skoly...:D

asad3
1. jan 2013

@yogino moj mail: asad3@atlas.sk. Diky. Ako odpoved ti poslem to co mam ja.

yogino
1. jan 2013

@svetlanka111 Ja som ho mal dokonca na štátniciach v komisii. Našťastie nerýpal ani nič takže z našej skupiny prešli skoro všetci okrem dvoch dievčat ale tie fakt nič nevedeli.

bakalarka
1. jan 2013
norika1990
1. jan 2013

@novinga ja mam skusku sným 9.1.2013 tak som zvedava co to bude za masaker ak chces potom poslem otazky 🙂

veronca44
1. jan 2013

@svetlanka111 Ďakujem ti pekne @svetlanka111 myslím si že nebudem jediná, ktorá ma na neho takýto názor, som kamarátka s jeho dcérou a tá by vám tu vedela rozprávať..... veď si zoberte len príklad, že jeho dcéra má 21 rokov a od svojich 18 tych rokov sa s ním súdi o 200 eurové výživné lebo do jej 18 tky jej platil 66 eur a ťahá sa to 4 roky lebo on sa prosím pekne dovolával až na najvyšší súd do BA..... lebo je to pažravý hajzel čo investuje len do svojich mileniek ako je napr. Lucia Janechova pani referentka.... z Alžbety...... 🙂 toto je pan doc. učí etiku a sám o nej nič nevie a už vôbec sa podľa nej nespráva či sa mýlim???

jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yogino
1. jan 2013

@veronca44 Neviem teda kde si zobrala, že Janechová je jeho milenka to počujem prvý raz v živote. A druhá vec dievčence ak ste neurobili skúšku na prvý ani 7 krát možno je to práve pre to, že toto vypisujete po internete. Za prvé môže si to tu ktokoľvek verejne prečítať, za druhé pani Janechovej sa to môže dostať do uši a potom sa čudujte, že Vám nedvíha telefón alebo neviete urobiť skúšku. Ja sa do takýchto drbov nestarám pretože to privádza len zlo a Veronika nepísal by som to verejne pretože sa môže stať, že ťa ešte niekto zažaluje za ohovaranie. To ťa len upozorňujem. Ja našťastie mám s vyučujúcimi len dobre skúsenosti jak s doc. Romanom Tiborom tak aj jeho bratom ale aj s doc. Oláhom a o pani Janechovej môžem povedať, že je to veľmi príjemná mladá žena ktorá mi vždy vyšla v ústrety keď som potreboval riešiť niečo. Možno to bude tím,že neohováram ľudí po forách a hlavne nejednám s nimi ako niektorý moji spolužiaci pretože keď už o niekom rozprávam,že je k....t alebo p.....a tak si dám sakramenský pozor či zrovna za mnou nestojí ako sa to stalo kolegyni. Niekedy ma dokážu vytočiť ale vždy si spomeniem na to čo mi hovorila mama: Ak budeš slušný a príjemný viac dosiahneš ako keď budeš na ľudí hrubý. Zatiaľ sa mi jej rada vždy vyplatila a nikdy sa mi nestalo, že by mi niekto odmietol pomôcť keď som slušne a hlavne nevtieravo požiadal o pomoc. AK neurobíte štátnice možno to bude zrovna pre to,že tieto reči sa dostali tým ľuďom do uší 😉 len tak na premyslenie

yogino
1. jan 2013

@veronca44 a veronika ak má aj milenky nie je prvý ani posledný a myslím,že je to jeho vec ktorá by sa tu nemala rozoberať, rozoberá sa tu škola, predmety a iné veci ale určite nie súkromie vyučujúcich.

bakalarka
1. jan 2013

@11011961 Ahojky,chcem sa Ťa opytať ake daval prof.Tkač otazky na skuske zo soc. aplikovanej politiky?

bakalarka
1. jan 2013

@jazminn Ahojky,ake otazky ste mali na soc. aplikovanek politike od prof.Tkaca?