• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

6. decembra 2016 
@osabela ja tie otazky v materiáloch ani nájst nemozem :( nemas ich??prosim ta??
4. jan 2013 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ešte sa spýtam,na skuške s Olahom,ake ste mali otazky, toto je moja posledna skuška a mam z nej najneprijemnejši pocit... :(
4. jan 2013 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivetkap aj ja chcem vediet jedny otazky siu tu ale vobec ich v materialy ktore nam dal olah neviem najst :(
4. jan 2013 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivetkap Ahoj, nevieš aké dáva otázky a koľko Oláh z SP s jednotlivcom?
4. jan 2013 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kika267 na tejto skuske vybral troch spoluziakov, co mali povedat otazky plus jednu nam pridal. Asi mal dobry den :slight_smile:
4. jan 2013 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kika267 ahoj rada by som ti pomohla, ale neviem nakolko skusku mam až 10.1. :frowning2:
4. jan 2013 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,ja som mala síce skúšku s Oláhom pred dvomi rokmi v treťom ročníku,ale pamätám si,že sa pýtal najmä na etapy sociálnej práce(1.etapa sociálnej evidencie a prvého kontaktu 2.sociálna diagnostika 3.etapa vypracovania sociálneho plánu 4.sociálna terapia 5.etapa overovania výsledkov),4 základné okruhy práce s jednotlivcom (oboznámenie sa s prípadom atď.),viem,že sa ma pýtal na Mary Richmondovu (V r. 1905 v USA vznikol spolok Spolok služieb rodine – zakladateľky Mary Richmondová, F. H. Keanová. Poskytoval služby, viedol si záznamy, spracované do knihy s názvom „ Social casework“. Vďaka nemu zavedený pojem sociálna práca prípadová.),na intervenciu(bežnú a krízovú),pýtal sa na sociálnu terapiu,rehabilitáciu a poradenstvo a najmä,toto dával asi najčastejšiu otázku-
A) Metódy ktoré sú používané spoločensko – vednými disciplínami
- analytická
- syntetická
- induktívna
- deduktívna
- genetická
- deskriptívna
- progresívna
- anxiomatická metóda

B) Metódy ktoré sú využívané viacerými pomáhajúcimi profesiami
metódy využívané v psychológii, pedagogike a sociálnej práci. Sem patria:
sociometrická, metóda exemplifikácie, heurestiky, optimálnej komunikácie,
kauzálnych atribúcií
4. jan 2013 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
možno Vám dá iné otázky,ale na tieto sa pamätám ja :slight_smile: sedelo nás 5 v triede a každému dal po jednej otázke,nevieš-Fx,vieš-najlepšia známka C...tak držím palce :slight_smile:
P.S.:Nemali ste nahodou skusku z Politiky zamestnanosti alebo Aplikovanej sociálnej politiky? díky :slight_smile:
4. jan 2013 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anusik2 Ahojky ano ja som uz mala skusku s Panom Mikloskom a pozostavala z pisomnej prace: Plán práce s rodinou,ktorú sme si potom každý odprezentovali.Mohli sme písať aj ako skupina a potom to odprezentovať spolu.
@anusik2
5. jan 2013 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@livinka97
prosim nahodou sa nepodarilo ziskat tie skripta? aj ja ich marne nahanam, ak ich mas, mohla by som ta poprosit poslat aj na moj e-mail? bammbulka1@azet.sk, dakujueeeeeeeem
5. jan 2013 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vie mi niekto poradiť čo všetko má obsahovať odklad na štátnice? Ďakujem.
5. jan 2013 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@susbum vysledky zo skusky,v kazdej skupine da 1A,2B a zvysok c,d,e a minimalne 4fx...pri mackinovej su a,b... :wink: :slight_smile:
5. jan 2013 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bejli skus zavolatna studijne, kvoli babatku?inak ja tiez netusim ako sa budem ucit s mojim drobcom....ale tebe bude mozno len spinkat.....
5. jan 2013 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aké máte skúsenosti s Bošnákovou, Varkondovou, Kratochvílom, Kováčikom a s Drexlerovou?
5. jan 2013 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vymením vypracované Mgr štátnicové otázky mail: jazminn@centrum.sk
5. jan 2013 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@1ivanka1 ďakujem skúsim tam zavolať a uvidím čo mi povie asistentka.
6. jan 2013 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bakalarka aj ja chcem vediet ake daval otazky.. odpiste. dikes.. xi
6. jan 2013 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte prosim vás nemá niekto odpode z rodinného práva konkrétne na otázky:
1. vymenujte a charakterizujte opravné prostriedky podľa OSP, porovnajte s opravnými prostriedkami podľa zákona č. 71/1967 Zb. o správnom konaní.
2.od zmluvy o Európskom spoločenstve pre uhlie a oceľ k Lisabonskej zmluve
3. Európska menová únia, úloha európskej centrálnej banky a budúci vývoj
4. budúci vývoj Európskej únie, porovnajte štruktúru orgánov Česko-Slovenskej Federatívnej republiky a budúcej Európskej únie
5. Charak. jednotlivé orgány moci v SR podľa ústavy SR č. 460/1992 Zb
6. programové vyhlásenie vlády v sociálnej oblati ( rodina v ňom)
Ďakujem veľmi pekne :slight_smile:
6. jan 2013 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sofokleska to odkial máš také otázky? čo to ma spoločné zo sociálnou prácou veď to sú straré veci spred x rokov"
6. jan 2013 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cta to mame od profesora Zemana...budeme to mať na skuške a material na tieto otazky namame :frowning2: som zufala :frowning2:
6. jan 2013 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, baby, ako prosím Vás skúška Bielová...Díky
6. jan 2013 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte vie niekto pomôcť - MSP so skupinou a komunitou ( Oláh) ďakujem.
6. jan 2013 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Potrebovala by som poradit ohladom nahadzovania bakalarky do systemu. Mam hlupy program v kt. pisem bakalarku, mam to teda rozdelene do dvoch subor. V jednom pisem cely uvod, jadro prace a v druhom subore mam: abstrakt, literaturu atd.. Bude s tym problem, ked to mam takto???
Budem vdacna ak mi niekdo podari...dakujeeem
6. jan 2013 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivana29 Ahoj bakalársku prácu do systému musíš dať naraz - len 1 súbor nie 2.
6. jan 2013 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kabeluska a co sa stane ked to tam vlozim do uvodu??
6. jan 2013 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kabeluska pardon od uvodu
6. jan 2013 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kathy1987 @ ma_b Ahoj, prosím ťa mám taký istý problém ako Katkabetka, mohla by si mi poslať tie 3 vypracované otázky na Metódy soc. práce s Olahom? Budem ti nesmierne zaviazaná.
Môj mail kkukucova@centrum.sk
Moc moc moc ti ďakujem
7. jan 2013 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ma_b
Ahoj, prosím ťa mám taký istý problém ako Katkabetka, mohla by si mi poslať tie 3 vypracované otázky na Metódy soc. práce s Olahom? Budem ti nesmierne zaviazaná.
Môj mail kkukucova@centrum.sk
Moc moc moc ti ďakujem
7. jan 2013 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky...vie mi nieto poslať vypracované otázky od Tkáča sociálne zabezpečenie a politiku zamestnanosti - nejake poznámky, ktoré sú potrebné ku skúške.... ? Dakujeeeeem :D
7. jan 2013 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bakalarka Ahoooj, ak to nie je problem mohla by som poprosit o blizsie info ku skuske s Mikloskom, Dakovala. :wink:
7. jan 2013 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok