• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

19. mája 2017 
Prosim Vas neviete, aky je limit na %, ktore mi vyjdu z EZP?
20. feb 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn
@denkolac mne sa doposial podarilo zozbierat 156 vyplnenych dotaznikov. Do konca tyzdna to necham bezat a potom to uzavriem a vyhodnotim :slight_smile:
20. feb 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elize tak to máš super...ale ty máš dotazník, ktorí môže vypísať každý...
20. feb 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn

@elize
veru mas dotaznik, ktory moze vypnit kazdy - kdežto pri mojom sa vsetci boja - a okrem toho nemam FB aby som to tam vyvesila :slight_smile: hadam sa mi podari daco nazbierat - ale k takemu vykonu gratulujem :slight_smile:
20. feb 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn ahoj už je to opravené trochu sa to pomiešalo ale už je to v poriadku ak budeš mať čas poprosím o vyplnenie ďakujem
20. feb 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denkolac ahoj tak už je to v poriadku poprosím o vyplnenie ďakujem
20. feb 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@osabela dotazník je už v poriadku prosím o vyplnenie kto si nájde čas ďakujem

http://www.survio.com/survey/d/C6H8J5M4C6A5H6A9J
20. feb 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@osabela
uz v 7 otazke neviem ako odpovedat ked tam moja moznost nie je a dalej ma bez vyplnenia nepusti - nemozem ti to vyplnit - moja moznost v tejto otazke je - nepracujem/nepracovala som este v hospici
ked som ja robila dotaznik tak som ho obracala spredu zozadu aby mal kazdy moznost odpovedat - skus to tiez tak
20. feb 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravím, bol by niekto taký dobrý a posunul mi (len na inšpiráciu) prácu na Odbornú prax pod supervíziou s PhDr. Pavel Bryndzákom, PhD. (4.ročník)? A náhodou nejaký materiál na predmet Základy aplikovanej štatistiky (Kratochvíla) + čo bolo na skúške? ďakujem, majte sa
20. feb 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novinga jéje, prosím Ťa, a aké príklady si si vymyslela? Ja si pripadám jak nemtavá, čo si mám vymyslieť?Odkiaľ si brala inšpiráciu? To vám dal toľko otázok? Boli ste rozdelení na skupiny? Ja idem teraz v piatok, neviem či to zvládnem.Prosím pomôž.:slight_smile:
20. feb 2013 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luli03 Prosím tiež by si mi dala vedieť viac o skúške s Kratochvílom?Kedy ideš?Dík.Ja v piatok.
20. feb 2013 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim Vas,ma niekto material k predmetu socialna patologia od Prof.Schavela,velmi by mi to pomohlo.Dakujem.
21. feb 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@osabela ale tento dotazník je adresovaný dobrovoľníkom v hospicoch...musíš ho umiestniť na iné stránky...
ja som mala dotaznik, ktorý bol adresovaný náhradným rodičom a dala som ho na stránky, kde sa sústreďujú ľudia,ktorí s tým niečo majú napr. asociacia nahradných rodičov a pod.
21. feb 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elize vyplnene
21. feb 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
neviete aké dáva prof. Schavel otázky na supervízií?.....posledná skúška a štátnice!
21. feb 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ranska z ktorej si skupiny ??? Aj ja idem k nemu v piatok :slight_smile:
21. feb 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn nam dal Historiu na SK, Ciele supervizie, typy a formy supervizie, zameranie supervizie a tusim aj ten cyklicky model (ale to som si neni ista). Skuska bola super, on studentov nestresuje, staci pisat vlastnymi slovami to oceni viac. A hura ucit sa na statnice :slight_smile:
21. feb 2013 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elize ďakujem... a čo diplomovka už odovzdaná?
22. feb 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn ale kde, prave dokoncujem teoriu a cez vikend chcem vyhodnotit a spracovat empiriu. Termin odovzdania mame az 14.3. Ale moja skolitelka odchadza buduci tyzden na konferenciu do Chicaga, tak jej to potrebujem do nedele odoslat. Snad mi toho vela nezoskrta :slight_smile: A ty ako? Nebodaj ma vsetko hotove? Ja som si to nechavala na poslednu chvilu a teraz sa za to na seba hnevam :angry:
22. feb 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn my sme tiez s nim mali poslednu skusku, bol velmi prijemny, dokonca nas nedelil ani na skupiny kazdemu dal rovnake otazky. Mali sme ciele supervizie, co je jej zamerom, historia na Slovensku a Formy supervizie iba vymenovat.... Vsetci spravili...
22. feb 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miriqa on je prijemny a najviac na zeny, ktore sa mu pacia.... :dizzy_face:
22. feb 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisi01

Ahoj prosím ťa aj mne by si mohla poslať otázky, ktoré skúšal? Máme ho zajtra na Politike zamestnanosti. Veľmi ti ďakujem.
22. feb 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elize tak skúšku so Schavelom mám za sebou, posledná skúška! a idem dokončiť výskum a odovzdať...
my máme termín 28.2. ale to je len taký termín...radšej nám povedia skôr, lebo keby nám dali 28.3. tak by sme odovzdali v polovici apríla a štátnice máme 13.5.
prof. Schavel bol super! ale to on je vždy...
22. feb 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@termix neišla som na skúšku, ale dnes mala iba jedna skupina s ním skúšku,-štvrtá. :slight_smile:
22. feb 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn gratulujeeeem :slight_smile: Mne tiez chyba uz len vyhodnotit vyskum a hodit to na papier. My mame termin odovdzania 14.3 a statnice mam 9.5 ... tak nech to mame cim skor USPESNE za sebou :slight_smile: a potom sa leto moze zacat :sunglasses:
22. feb 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ranska ahaaaa ja že myslíš budúci piatok, to máme u neho my - 3. skupina :grinning:
22. feb 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@termix aj luli003 je z tretej skupiny? Už viem otázky. Askupina: štruktúra dotazníka,systematicky náh.výber,stratifikovaný náh.výber, ( k tomu príklady), a dva príklady na anekdotické otázky. Bskupina: osgoodova škála, obsahová analýza, zámerný výber,snehová gula (k tomu príklady) :wink: ahoj
22. feb 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ranska DA KU JEM !!!!!! :sunglasses:
23. feb 2013 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@osabela

Ahojte. Aj ja by som potreboval vypracované otázočky.
Veľmi by mi to pomohlo.
Môžete aj mne poslať ?
Nemám túto:
10. Globálna sociálna agenda (IFSW, IASSW, ICSW, 2010). Sociálna práca a sociálny
rozvoj. Ciele a úlohy sociálnej práce v medzinárodnom kontexte.
a túto:
20. Krátka terapia orientovaná na riešenie. Predstavitelia. Základné princípy. Zázračná
otázka. Vybrané techniky.

Ďakujem veľmi pekne
23. feb 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte..ma niekto prosim prednasku SP so skupinou??ak ano poslite mi prosim nieco na emal - koka3@azet.sk dakujeeeem
23. feb 2013 o 16:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok