• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

21. januára 2017 
@yogino napísať žiadosť o odklad...u nás už dávali...zavolaj si na študijné...
11. mar 2013 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn napísal som povedali, že do piatka a potvrdenie od doktora tak hádam to doktor stihne poslať :grinning:
11. mar 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som vsetkych poprosit, nemate neikto vypracovane otazky na skusku z predmetu Teoria SP, vyucuje to Haluskova. Kto by mal nech sa ozve, dakujem
11. mar 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofokleska prednášajúci bol doc. PhDr. Tibor Roman, PhD. :unamused: ,ale pomohol by materiál aj z minulého roka :slight_smile:
11. mar 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosim vas nevie niekto nahodou priklad na OBSAHOVU ANYLYZU, Systematicky a Stratifikovany nahodny vyber dakujem mooooooooooc lebo ja som z toho uplny debil
11. mar 2013 o 20:22  •  čaká bábätko, termín má v máji 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yogino a u nás netreba žiadne potvrdenia...len napíšem, že žiadam si ísť neskôr a ....hotovo...z rodinných a pracovných dôvodov /keď som momentálne v mesiaci apríl a máj v práci zavalená robotou?/
12. mar 2013 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn mne napisala referentka, ze uznavaju iba hospitalizaciu, tejotenstvo a porod. No tehotenstvo by som asi neuhral, porod mozno tak som dal hospitalizaciu
12. mar 2013 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte prosím vás mám skúšku s p. Brezinským základy filozofie náhodou nemáte alebo neviete aký dáva test ? Som prváčka VZ externe ... Ďakujem kráásne :slight_smile:
12. mar 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemáte náhodou niekto Zborník z r. 2009( Trnava) z vedeckej konferencie na tému " Školská sociálna práca"?
12. mar 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sleha oki pošlem ti to, aj keď nemame rovnakeho prednašajuceho..., ale možno ti to pomôže :slight_smile:
12. mar 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofokleska dakujem :wink:
12. mar 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sleha prišlo ti to?nz :slight_smile:
12. mar 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofokleska no zatiaľ nie :frowning2:
12. mar 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás, má tu niekto vypracované otázky z predmetu Teória soc. práce s doc. Oláhom 4. roč.? ďakujem :slight_smile:
12. mar 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sleha posielala som na ten mail co si davala.mala by si to mat alebo mozno velky subor skus nieco vymazat :slight_smile:
12. mar 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myshell1 nauca sa tie zakladne veci a ked da test urcite to das ak chces mam nejaky material napis mi email
12. mar 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ak by niekto potreboval material na soc. pracu mam od 1 az po 3 rocnik piste na email petra6484@gmail.com komu sa bude dat pomozem :slight_smile: a mam aj statnicove otazky na mgr z pred dvoch rokov urcite sa bude dat odtial nieco vybrat
12. mar 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pripajam sa k studujucim na sv alzbete:slight_smile: som v 5 rocniku, takze o mesiac ma cakaju statnice.. ak by ste potrebovali nejaky material, vypracovane otazky, atd - dajte vediet, rada pomozem, ak budem vediet :grinning: no a chcela som sa opytat, neviem, ci tu niekto uz riesil protokol originality, ake ste mali percentualne zhody... ja mam vystup 17%, zda sa mi to strasne vela, i ked nie je asi nikde dane, kolko je strop, pokial si ju dobre obhajis... :astonished:
12. mar 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yogino
Dakujem pekne za info. uz si zohnal statnicove otazky? ak nie, mam moznost ich zohnat. :slight_smile:
12. mar 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yogino tak uz ich asi momentalne nebudes potrebovat...
12. mar 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aimee1
ahoj, chcela by som ta opýtať či nemáš vzor projektu na Kratochvilovu skúšku. Ak áno, tak by som ta chcela poprosiť o zaslanie vzoru projektu. Ďakujem veľmi pekne.
12. mar 2013 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka7
ahoj, chcela by som ta opýtať či nemáš vzor projektu na Kratochvilovu skúšku. Ak áno, tak by som ta chcela poprosiť o zaslanie vzoru projektu. Ďakujem veľmi pekne.
@aduska45
12. mar 2013 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tariah - ja som mala originalitu 29% a viem si to obhájiť, jedna holka od nás má 40%, záleži na posúdení školiteľom, limit asi nie je
13. mar 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monce ahoj, prosim ta ak sa ten vzor dostane k tebe, preposlala by si mi ho. Dakujem!
13. mar 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maja18 ahoj, tak super, ja si myslim, ze si ju budem vediet obhajit tiez. na bc statniciach mal jeden chalan az 59% a nerobili z toho ziadnu tragediu..
13. mar 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petra6484 materialy mám :slight_smile: a základy hadam niako teda dám ... dik
13. mar 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monce zatial mi nikto nic neposlal, tak neviem...
13. mar 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem sa opýtať, prácu som vložila aj mi ju školiteľka schválila, dnes mi prišla aj kontrola originality, ale nemám stále na EZP posudok od školiteľky. Kedy sa dozviem kto mi robí oponenta a ten jeho posudok bude na tom EZP?
13. mar 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novinga oponenta sa máme dozviedieť aspoň my- 3 dni pred štátnicami a posudok bude pod posudkom školeteľa- pekný deň
13. mar 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maja18 A ten školiteľ napíše posudok a vloží ho tam tiež až 3 dni pred štátnicami?....no super a nám ešťe hovorili o nejakých otázkach od oponenta, tie nám dá až na štátniciach, alebo sa na ne môžem pripraviť skôr.
13. mar 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok