• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

2. decembra 2016 
ahojte, nemá niekto materiál na skúšku na občianske a správne právo, prvý roč. (Vojtech Tkáč)? Ďakujem
28. mar 2013 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@5emily1 napis mail, nieco ti poslem
28. mar 2013 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte nemá niekto z vás vypracovane otazky z predmetu teoria socialnej práce s doc oláhom? ak ano mohli by ste mi to poslat na mail tommy34@post.sk Ďakujem velmi pekne
28. mar 2013 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@asad3 napísala som Ti do IP :wink: Ďakujem.
29. mar 2013 o 12:24  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, prosim Vas nema niekto naskenovanu tuto knihu: " Rómska rodina z aspektu rodinnej sociál. politiky " od D. Selická a K. Vanková . Zhaňala som aj v knižnici, ale je vypožičana a nam sa bliži skuška a nemame žiadny material :frowning2: ďakujem
29. mar 2013 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby chcem sa opýtať kedy ste sa dozvedeli známku s bakalárskej práce? Dík
29. mar 2013 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
detska- neviete nám niekto dohodiť knihu - na Sociologiu prednášajuca p. minichova- autor Fukujama- Veľký rozvrat,,,,??? nejake podklady k tejto knihe?? nikde ju nemajú díík
29. mar 2013 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babenky som zúfala nepodelíte sa s vypracovanými otázkami na bc 2012/2013 zo sociálnej práce?
29. mar 2013 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marta278 ja ju predávam :slight_smile:
29. mar 2013 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosim vas najde sa niekto kto vie spravit 3 korelacne hypotezy a 1 kontingencnu s overenim cez chi derivat z predmetu statistika od Kratochvila? s tymto som zufala
29. mar 2013 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tariah ahoj prosim ta nemas nahodou dake kazuistiky? vopred dakujem :slight_smile:
29. mar 2013 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marta278 tu knihu mam doma,zial nie oscanovanu,ale skusim sa opytat spoluziacky,viem ze si ju prefotila mozno ju bude mat v pocitaci.Nam vravela len niektore kapitoly nastudovat.
29. mar 2013 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marta278 - Fukujamu mám v pdf... ak sa to dá poslať ti pošlem... kam?
30. mar 2013 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ľudia prosím Vás,nemohli by ste mi niekto poslať please vypracovanú otázku na magisterské štátnice, otázka č.27. MANAŽMENT V SOCIÁLNEJ PRÁCI. MANAŽMENT V SOCIÁLNOM REGULOVANÍ. ORGANIZAČNÉ SPRÁVANIE V SOCIÁLNOM MANAŽOVANÍ. MANAŽMENT ČASU V SOCIÁLNEJ PRÁCI. ŠPECIFIKÁ MANAŽMENTU V SOCIÁLNEJ PRÁCI. POTREBA MARKETINGU V SOCIÁLNEJ PRÁCI. Niesom si istá,či vypracovanie,ktoré mám,je úplne dobre...ďakujem :slight_smile: Môj mail: m.vadinova@gmail.com
2. apr 2013 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tariah
Cauko. potrebovala by som nieco na skusku s haluskovou, teoria SP, co asi chce na skuske.
dik Betty
2. apr 2013 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ja som na tejto stránke nová... Je tu prosím niekto z verejného zdravotníctva?
2. apr 2013 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prosím Vás má niekto vypracované št.otázky mgr. pre r.2013 z teórie sp, metód sp. a soc.politiky ? Som z toho strašne nešťastná. Nám to menili za posledné mesiace. V máji máme št. a nestihám nič. Ak niekto má nech mi pomôže. Ďakujem vopred
3. apr 2013 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, viem, že sa budem opakovať...ale chcem sa spýtať, kto by mohol poskytnúť materiál ku skúške s doc. Oláhom - Teória sociálnej práce.... 1. otázka - Neriešený problém programatiky vedy o sociálnej práci..... Ďakujem za každú info...
3. apr 2013 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, prosim Vas nema niekto nejaky material na predmet Romska komunita. Profesorka nam slubila že nam pošle, ale už 2 tyždne sme bez materialov :frowning2: ďakujem, ďakujem, ďakujem :slight_smile:
4. apr 2013 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte potrebovala by som material na rodovu rovnost mame napisat nejaky pripad diskriminacie v zamestnani a jej riesenie podla platnej legislativy nemate niekto nahodou nejaky vzor ? bola by som vdacna posielajte prosim na petra6484@gmail.com popripade mozem poskytnut aj ja materiali od 1 az po 4 rocnik
4. apr 2013 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, rada by som sa opýtala, kto mal skúšku z politiky zamestnanosti s profesorom Tkáčom
4. apr 2013 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@koka3 ahoj, chcela by som sa opýtať, či ste už mali skúšku z politiky zamestnanosti ?? dakujem
4. apr 2013 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jarusa22 ahoj, môžem sa opýtať aké otázky ste mali z politiky zamestnanosti ? dakujem
4. apr 2013 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, mám nejaké skriptá na predaj: Milan Schavel - Sociálna prevencia, Milan Schavel + kol. - Sociálna práca vo verejnej správe, Ondrej Botek - Sociálna politika pre sociálnych pracovníkov, Peter Brnula - Základy sociálnej práce so žiadateľmi o azyl a azylantmi. Ak máte záujem napíšte mi. :slight_smile:
5. apr 2013 o 00:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michelleb - daj mail, niečo nájdem- súri to? lebo mám toho teraz veľa
5. apr 2013 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maja18 poslala som ti správu :wink:
5. apr 2013 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
je tu niekto z verejného zdravotníctva? Chcela by som sa spýtať... nemáte náhodou niečo ku skúške z pracovného lekárstva - prof. Šulcová? Zdá sa, že to bude ťažká skúška. Veľmi by mi pomohli nejaké informácie, ak ste u nej už test absolvovali. Prípadne liekovú politiku alebo manažment, či administráciu vo verejnom zdravotníctve... všetko s Babelom... Ešte som ani u neho skúšku neabsolvovala. Všetko ma čaká v teraz. ĎAKUJEM...ĎAKUJEM...SRDEČNE...
5. apr 2013 o 23:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nemáte prosím niekto materiál na skúšku občianske právo s Mátejovou?
6. apr 2013 o 00:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myshell1 Ak si prváčka tak mám ten test ..
6. apr 2013 o 00:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, prosím nemá niekto poslať knihu "Metodická priručka k empirickej časti diplomovej práce" - Tarjanyi? veľká vďaka vopred - mail: magnetka111@gmail.com
6. apr 2013 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok