VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

zuzanka1309
28. mar 2013

ahojte, nemá niekto materiál na skúšku na občianske a správne právo, prvý roč. (Vojtech Tkáč)? Ďakujem

asad3
28. mar 2013

@5emily1 napis mail, nieco ti poslem

t0mmy
28. mar 2013

Ahojte nemá niekto z vás vypracovane otazky z predmetu teoria socialnej práce s doc oláhom? ak ano mohli by ste mi to poslat na mail tommy34@post.sk Ďakujem velmi pekne

5emily1
29. mar 2013

@asad3 napísala som Ti do IP 😉 Ďakujem.

sofokleska
29. mar 2013

Ahojte, prosim Vas nema niekto naskenovanu tuto knihu: " Rómska rodina z aspektu rodinnej sociál. politiky " od D. Selická a K. Vanková . Zhaňala som aj v knižnici, ale je vypožičana a nam sa bliži skuška a nemame žiadny material ☹ ďakujem

novinga
29. mar 2013

Baby chcem sa opýtať kedy ste sa dozvedeli známku s bakalárskej práce? Dík

marta278
29. mar 2013

detska- neviete nám niekto dohodiť knihu - na Sociologiu prednášajuca p. minichova- autor Fukujama- Veľký rozvrat,,,,??? nejake podklady k tejto knihe?? nikde ju nemajú díík

lstasak
29. mar 2013

Babenky som zúfala nepodelíte sa s vypracovanými otázkami na bc 2012/2013 zo sociálnej práce?

zuzanka1309
29. mar 2013

@marta278 ja ju predávam 🙂

krasneleto
29. mar 2013

prosim vas najde sa niekto kto vie spravit 3 korelacne hypotezy a 1 kontingencnu s overenim cez chi derivat z predmetu statistika od Kratochvila? s tymto som zufala

emmuska11
29. mar 2013

@tariah ahoj prosim ta nemas nahodou dake kazuistiky? vopred dakujem 🙂

adrika755
29. mar 2013

@marta278 tu knihu mam doma,zial nie oscanovanu,ale skusim sa opytat spoluziacky,viem ze si ju prefotila mozno ju bude mat v pocitaci.Nam vravela len niektore kapitoly nastudovat.

miranda39
30. mar 2013

@marta278 - Fukujamu mám v pdf... ak sa to dá poslať ti pošlem... kam?

monula111
2. apr 2013

Ľudia prosím Vás,nemohli by ste mi niekto poslať please vypracovanú otázku na magisterské štátnice, otázka č.27. MANAŽMENT V SOCIÁLNEJ PRÁCI. MANAŽMENT V SOCIÁLNOM REGULOVANÍ. ORGANIZAČNÉ SPRÁVANIE V SOCIÁLNOM MANAŽOVANÍ. MANAŽMENT ČASU V SOCIÁLNEJ PRÁCI. ŠPECIFIKÁ MANAŽMENTU V SOCIÁLNEJ PRÁCI. POTREBA MARKETINGU V SOCIÁLNEJ PRÁCI. Niesom si istá,či vypracovanie,ktoré mám,je úplne dobre...ďakujem 🙂 Môj mail: m.vadinova@gmail.com

lukovic
2. apr 2013

@tariah
Cauko. potrebovala by som nieco na skusku s haluskovou, teoria SP, co asi chce na skuske.
dik Betty

luccy02
2. apr 2013

Ahojte, ja som na tejto stránke nová... Je tu prosím niekto z verejného zdravotníctva?

sindy111
3. apr 2013

Prosím Vás má niekto vypracované št.otázky mgr. pre r.2013 z teórie sp, metód sp. a soc.politiky ? Som z toho strašne nešťastná. Nám to menili za posledné mesiace. V máji máme št. a nestihám nič. Ak niekto má nech mi pomôže. Ďakujem vopred

sussanne1208
3. apr 2013

Ahojte, viem, že sa budem opakovať...ale chcem sa spýtať, kto by mohol poskytnúť materiál ku skúške s doc. Oláhom - Teória sociálnej práce.... 1. otázka - Neriešený problém programatiky vedy o sociálnej práci..... Ďakujem za každú info...

sofokleska
4. apr 2013

Ahojte, prosim Vas nema niekto nejaky material na predmet Romska komunita. Profesorka nam slubila že nam pošle, ale už 2 tyždne sme bez materialov ☹ ďakujem, ďakujem, ďakujem 🙂

petra6484
4. apr 2013

ahojte potrebovala by som material na rodovu rovnost mame napisat nejaky pripad diskriminacie v zamestnani a jej riesenie podla platnej legislativy nemate niekto nahodou nejaky vzor ? bola by som vdacna posielajte prosim na petra6484@gmail.com popripade mozem poskytnut aj ja materiali od 1 az po 4 rocnik

martinka2804
4. apr 2013

Ahojte, rada by som sa opýtala, kto mal skúšku z politiky zamestnanosti s profesorom Tkáčom

martinka2804
4. apr 2013

@koka3 ahoj, chcela by som sa opýtať, či ste už mali skúšku z politiky zamestnanosti ?? dakujem

martinka2804
4. apr 2013

@jarusa22 ahoj, môžem sa opýtať aké otázky ste mali z politiky zamestnanosti ? dakujem

michelleb
4. apr 2013

Ahojte, mám nejaké skriptá na predaj: Milan Schavel - Sociálna prevencia, Milan Schavel + kol. - Sociálna práca vo verejnej správe, Ondrej Botek - Sociálna politika pre sociálnych pracovníkov, Peter Brnula - Základy sociálnej práce so žiadateľmi o azyl a azylantmi. Ak máte záujem napíšte mi. 🙂

maja18
5. apr 2013

@michelleb - daj mail, niečo nájdem- súri to? lebo mám toho teraz veľa

michelleb
5. apr 2013

@maja18 poslala som ti správu 😉

luccy02
5. apr 2013

Ahojte,
je tu niekto z verejného zdravotníctva? Chcela by som sa spýtať... nemáte náhodou niečo ku skúške z pracovného lekárstva - prof. Šulcová? Zdá sa, že to bude ťažká skúška. Veľmi by mi pomohli nejaké informácie, ak ste u nej už test absolvovali. Prípadne liekovú politiku alebo manažment, či administráciu vo verejnom zdravotníctve... všetko s Babelom... Ešte som ani u neho skúšku neabsolvovala. Všetko ma čaká v teraz. ĎAKUJEM...ĎAKUJEM...SRDEČNE...

lienocka333
5. apr 2013

Nemáte prosím niekto materiál na skúšku občianske právo s Mátejovou?

lienocka333
5. apr 2013

@myshell1 Ak si prváčka tak mám ten test ..

chuaneta
6. apr 2013

ahojte, prosím nemá niekto poslať knihu "Metodická priručka k empirickej časti diplomovej práce" - Tarjanyi? veľká vďaka vopred - mail: magnetka111@gmail.com