• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

26. marca 2017 
@elize :sweat_smile: GRATULUJEM
7. máj 2013 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elize môžem aj ja pekne poprosiť o materiál ku štátniciam o rok sa idem potiť, ale brucho ma už bolí teraz, keď to čítam :( vierahreusikova@azet.sk
7. máj 2013 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elize veľmi Ti naozaj Gratulujem k úspešnému završeniu...
ja tu stresujem, v noci štátnicujem, ťahám otázky....ešte 15 dní....
7. máj 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denkolac
včera boli len štyri otázky: . Charakteristické črty, Metódy soc. - poradenskej intervencie - chcel to len vymenovať, špecifiká SP, SP pre ŤZP....to je všetko ......Zatiaľ ahoj a držím palce. Monika
7. máj 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikaseb
ahoj - ďakujem ti pekne - určite to pomôže - mimochodom, ktorú knihu Vám dával do popredia? ja som si začala čítať SP a komunikácia a v sobotu s ním mám prednášku tak uvidím ešte len tam
ešte raz ďakujem
7. máj 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pripájam sa k Vám štátnicujúcim. O 13 dní mám štátnice na mgr. v PO, Učím sa to už mesiac a stále mám pocit, že nič neviem. Neviem, či ma osvieti, alebo fakt mi to do hlavy nejde. A ako rozmýšľam, nepamätám, či som mala podobný problém aj pri bc. Možno je to tým kvantom učiva. :( Držím všetkým palce.
7. máj 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elize Gratulujem :slight_smile: .
7. máj 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ denkolac myslela som, ze sme spoluziacky, ale nie..nevies kedy su v Michalovciach Mgr. statnice? dakujem
7. máj 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elize ahoj, ak Ta mozem poprosit, poslala by si aj mne tvoju prezentaciu ako vzor, lebo neviem ako tam ma byt prieskumna cast..dakujem velmi pekne :wink:
7. máj 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. máj 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabicocka
Ahoj.
Asi sa poznáme, myslím že máme rovnakú školiteľku.
Napíš mi do IP tamara@centrum.sk
7. máj 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunshine777
buduci tyzden cely su statnice mgr
7. máj 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elize GRATULUJEM PANI MAGISTERKA!!!
7. máj 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elize
Moc gratulujem a moc, moc prosím taky o otázky, či ti to nevadí. Lucka333@zoznam.sk
7. máj 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dia16
@vierus5
@jazminn
@monce
@spyrodragon
@osabela
Dakujem vam za gratulacie. Drzim palce vsetkym, ktorych to len caka a gratulujem tym, co to uz maju uspesne za sebou. Je to naozaj skvely zazitok :slight_smile:
8. máj 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sunshine777 v Mi začínajú 13. mája
8. máj 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denkolac áno, je to tá kniha, ale z roku 2012, myslím, že táto skúška nie je taká ťažká, ale to uvidím až zajtra, keď bude zapisovať známky....hihi...mňa čaká ešte Mátel a jeho teórie....pekný deň Monika
8. máj 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11011961 Ahoj, napíšem ti mail, lebo tu sa nejak nevyznám.
8. máj 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikaseb Ahoj, prosim ta, mame tiez skusku s Matelom.Dal vam tiez tie okruhy?Mam ich sice vypracovane,ale nieco sa mi tam nepozdava. Mohla by si mi pomoct a poslat mi tvoje,aby som si to prekontrolovala,ci to mam ok?Mozem ti poslat tie moje,ked chces. Dakujem pekne.
8. máj 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maam prosbicku 6.6.2013 mam bakalarske statnice vie mi niekto poskytnut vypracovane otazky za odmenu poslem nieco co mam ja len nestiiham uz vypracovavat vsetky :slight_smile: dakujem
valkova.zuzana@gmail.com
8. máj 2013 o 14:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlanka111 ...akože doc. tibor roman- je to veľký kus perverzného ch..a,otrasny hajzel..robil mi peklo minulý rok, robil zámerne zle..psychicky som sa úplne zrútila,pričom som mala pomerne dobré známky..obťažoval ma a skúšal kde sa len dalo a napokon som požiadala o odklad..potom čo som dostala výnimku, už sa to otriaslo ale jeho nemusím ani cítiť..je to jeden falošný hajzel..už mesiace sa v škole povráva že má vzťah so herečkou B. Ondrejkovou, ktorá je tiež študentkou na škole...je mi z toho zle...!!!
8. máj 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikaseb
držím ti palce
8. máj 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisadenisa19 Na Tibora R. tu uz boli pisane rozne negativne komentare..len dufam, ze ho nebudem mat buduci tyzden v komisii na statniciach...vobec neviem, ktory to je, ako vyzera? je aspon fesak? ked sa uz o nom hovori, ze obtazuje studentky, vraj mal pomer aj s nejakou asistentkou na studijnom a teraz, ze s tou hereckou, to on je az take sexualne zviera ? :grinning: :grinning:
9. máj 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aimee1 tie vypracovania sú nič moc, ale pošlem ti, len mi pošli mail.... A bola by niektorá ochotná mi poslať vypracované štátnice Mgr.? Chápem ak nie, lebo ste sa museli namakať na tom a ja prídem k tomu tak ľahko...ďakujem Monika
9. máj 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denkolac ďakujem aj ja tebe držím palce...všetko dobré ti prajem Monika
9. máj 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elize Ahoj, prosím, dalo by sa aj mne poslať vypracované otázky Mgr.? Veľmi pekne ďakujem ...monika.seberini@gmail.com
9. máj 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

prosím o radu bol niekto z Vás na opravnom termíne u Mátela? Ako to prebiehalo ak ste spravili jednu časť? Jedná sa o teóriu SP. Poraďte prosím...
9. máj 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monecqa Ahoj, neposlal ti tie otazk z teorie niekto nahodou ? Ja by som to veeeeeeelmi urgent potrebovala :unamused:
9. máj 2013 o 17:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. máj 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikaseb Ahoj, odoslane :wink:
9. máj 2013 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok