VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

polina1989
3. apr 2015

ahojte prosím Vas bude niekto taky dobrý a poskytne vypracovane magisterske statnicove otazky ? (piestany)

maja5
3. apr 2015

Ahojte nemá niekto naskenovanú knihu Levická - Na ceste za klientom , súrne potrebujem 🙂

leapo
5. apr 2015

Ahojky... viete mi niektorá povedať aké dáva otázky PhDr Hunadyová, PhD z Metod sociálnej práce so skupinou a komunitou?? Neviem na čo sa mám pripraviť. ďakujem 😉

leapo
5. apr 2015

Ahoj ... Je tu nikto kto by mi vedel pomôcť s otázkami ktoré dáva PhDr Hunadyová, PhD na skúške z predmetu metódy soc. prace so skupinou a komunitou... ďakujem

xstudentkax
7. apr 2015

@polina1989 kedy su v PN magisterske stanice ?

sssimi
7. apr 2015

Ahojte. Uvažujem že dokončím Mgr. v Piešťanoch. Ste tu niektoré čo v 2015 nastúpia na magistra? Stále sa odhodlávam. Bc. som skončila v 2010.

olga63
8. apr 2015

@xstudentkax , Ahoj, štátnice, magisterské skúšky sú v PN 13.04.-16.04.2015.

katrenamala
8. apr 2015

@zuzanahunady nezavádzaj prosím, dáva testy, ale inak je v pohode.

katrenamala
8. apr 2015

@amadeus1 dáva testy, nemá žiadne nastrihané otázky, ale inak je v pohode.

katrenamala
8. apr 2015

@laura123456 Nehanbíte sa ohovárať svojho učiteľa? Len hlupák, ktorý chodí na VŠ a spolieha sa na opisovanie môže takto ponižovať svojho učiteľa. Ak chceš školu len pre titul, tak seď doma, ak študuješ pre vedomosti nespoliehaj sa na opisovanie. HANBITE sa všetci, čo sa spoliehate na opisovanie.

katrenamala
8. apr 2015

@xstudentkax Milá študentka ! Je vidieť, aké vysoké je Tvoje IQ. Mať takúto študentku, takúto hlupaňu, ktorá sa pretŕča pred profesorom, aby vôbec urobila skúšku, vyrazím ju zo štúdia ako špinavé prádlo. Čítam tieto duchaplné diskusie a nevychádzam z údivu. Ako môžete dehonestovať postavenie doc. Zemana len preto, že ste hlúpa koza a spoliehate sa na opisovanie? Ako ho poznám, vyžaduje vedomosti a Tvoju "šikovnosť" zrejme nezaregistroval, inak by Ťa zo skúšky vyrazil. Ako sa asi cítia slušní študenti, ktorí sa učia, keď takáto hlupaňa chodí do školy len preto, aby ju vychodila a nie preto, aby získala vedomosti? Doc. Zemanovi by si sa mala ospravedlniť a chodiť len po kanáloch. Takým človekom, ako si Ty, možno len pohŕdať. Dúfam, že škola požiada o odhalenie skvelej diskutérky.

zuzanahunady
8. apr 2015

@katrenamala Neviem uz, na koho bol dotaz a moja odpoved, ale ak som napisala, ze ma nastrihane otazky, tak nas skusal touto formou. Neviem, preco by som mala zavadzat...

katrenamala
8. apr 2015

@zuzanahunady Vždy sa pozri o kom je otázka v diskusii, pretože potom sa stane, že odpovieš bez rozmýšľania a zavádzaš. Ja som bola u toho učiteľa trikrát na skúške a vždy dával len testy. Teraz už nie je podstatné o koho ide, pretože už máme po skúškach (aj opravných) a vždy boli formou testu.

sunshine777
8. apr 2015

@katrenamala Akym pravom urazas diskutujucich a reagujes na prispevky,ktore sa ta priamo netykaju, kazdy nech pouziva metody pri studiu ake chce, je to kazdeho osobna volba, ked si frustrovana zivotom, nemusis sa tu odbavovat na inych, je mi ta uprimne luto, alebo zrejme mas nejake problemy, mozno by si potrebovala pomoc odbornika,drzim ti palce, aby sa ti v zivote darilo!

timealaura
8. apr 2015

ahoj prosím vás nemá niekto otázky zo skúšky, soc. práca so závislými, ktorú mal so Stanislavom Vladimírom?

katrenamala
8. apr 2015

@sunshine777 Prepáč, ak Ťa to urazilo, ale nemyslíš si, že v tejto diskusii je dosť poznámok, ktoré môžu uraziť spolužiakov aj učiteľov? Nie som frustrovaná, nemusíš ma ľutovať. Skutočne sa mi darí, mám výbornú prácu, ktorá ma uspokojuje, študujem a učím sa, aby som si rozširovala obzor.. Pomoc určite nepotrebujem.A ver mi, baví ma učiť sa. Len považujem za trápne čítať ako sa niekto priznáva k tomu, že sa neučí a skúšky robí len opisovaním, alebo "využívaním ženských predností". Veď je to ponižovanie a to by si mal uvedomiť každý, kto sa vychvaľuje tým, ako prelieza ročníkmi, alebo skúškami. Táto stránka je naozaj dobrá vec, človek je rád, ak mu niekto poradí, čo ho čaká..., doposiaľ ma nenapadlo reagovať, ale tie ponižovania učiteľov a chválenie sa, že ma niekto necháva opisovať..., myslím, že je nevhodné a pre diskutérov by mali existovať určité hranice slušnosti. Ešte raz, prepáč. Katarína

olga63
9. apr 2015

@gergelyova1993 Ahoj, dohodneme sa tak, že Ti ju požičiam, a potom po skúške mi ju vrátiš, zistila som v Poradcovi v ŽA, že to je posledné vydanie s komentármi, ... tie zmeny vyšli len ako plné znenia, ale bez komentárov. Napíš mi adresu do IP. Pekný deň.

katuska1991
9. apr 2015

@jazminn písala som Vám mail 🙂

katuska1991
9. apr 2015

Prosím Vás nemáte náhodou niekto VYPRACOVANÉ OTÁZKY a PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE na Zemana sociálne zabezpečenie III ročník , veľmi by mi to pomohlo , už som z toho zúfalá ☹ ☹ ☹ ☹ ak áno tak môj mail: katka91@gmail.com ďakujeeem

laura123456
9. apr 2015

@katrenamala Ty studujes socialnu pracu??? Sa zamysli nad sebou, ziadna empatia, si jedine polutovania hodna, neznizim sa na tvoju uroven, aby som pouzivala invektivy,lebo to ako si pourazala niektorych ludi je ubohe a rozhodne ty nemas co hladat na tejto VS so svojim spravanim a "vyberanym" slovnikom, ale vsetko dobre ti prajem

katuska1991
9. apr 2015

Prosím nemáte niekto vypracované ŠTÁTNICOVÉ OTÁZKY SP 2014/2015 alebo aspoň z minulého roka 2013/2014 ,lebo ja mám z roku 2011/2012 a tam sa pár pomenilo .

katrenamala
10. apr 2015

@laura123456 no bohužiaľ, Ty si sa už znížila tým, že sa neučíš a tým, čo si o priebehu skúšky napísala. Čokoľvek iné je už úplne zbytočné a radšej túto stránku už čítať nebudem. Prajem Ti veľa študijných úspechov a aby si dokonale využila všetky nadobudnuté vedomosti. A myslím to úprimne. Katarína

erika1106
12. apr 2015

vsetky co mate zajtra štátnice, drzím palce. mna to caká o rok. Hlavne dobre otazky si vytiahnite...

vierka987
12. apr 2015

Tiez sa pridam. Viem mi niekto pomoct so stat.otazkami za rok 2013/2014 na bc.? Budem veeeelmi vdacna. Dakujem.

erin12
13. apr 2015

Zdravim všetkých, vie niekto napísať, kto všetko je v komisíách na štátniciach v PN,?ďakujem 😵

miroslava2590
13. apr 2015

Ahojte 🙂 prosím Vás nemáte nejakú knihu o cirkevnom práce? poprípadne mi nejakú odporúčiť? ĎAKUJEM 🙂

oli18
13. apr 2015

Absolventky, príp. budúce absolventky, viete o tom, že v niektorých ponukách práce zamestnávateľov je údaj, zaujmcovia /absolventi/ ktorých VŠ NEMAJÚ o túto prácu posielať životopisy? Niektoré firmy už pochopili, čo za odborníkov chrlia niektoré súkromné VŠ. Ak vám ide o vedomosti, nie o papier, mali by ste si vyberať školu podľa dobrých referencií.

katrenamala
14. apr 2015

Vysokoškolský učiteľ, doc. Ing. Peter Szolcsányi, sa vo svojom videoblogu pýta, prečo sa na vysokých školách vo veľkom toleruje podvádzanie pri skúškach, prečo sa študenti, ktorí nepodvádzajú skoro nikdy neozvú a nepostavia sa proti takýmto praktikám svojich spolužiakov.

.eugen Korda | 13. apríl 2015 | 1 099 videní | 8 komentárov
Videoblog sa volá : Študenti a ich podvodnícki kolegovia"
@laura123456

nitta666
14. apr 2015

@oli18 ahoj mas nejake blizsie info az to chcem vidiet taky inzerat

zuri5663
16. apr 2015

Ahojte prosím vás máte niekto uložené v PC vypracované otázky al. prípadové štúdie na predmet Sociálne zabezpečenie so Zemanom? Ďakujem 🙂