• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

2. decembra 2016 
@amadeus1 Však ale sám si protirečíš... na jednej strane ľudí odrádzaš a na druhej strane píšeš, že možno päť ich chce pracovať v odbore. Je tam plno študentov, ktorí tú prácu už robia, no vzhľadom na tabuľkové platy v štátnej a verejnej správe si môžu finančne pomôcť len získaním tohto titulu. Nehovoriac o tom, že sa sprísnili podmienky - kto je sociálny pracovník a kto je asistent, kto túto prácu môže vykonávať atď. To, že ty si tu riešiš frustráciu, že si nemôžeš nájsť prácu bez protekcie - dnes je to už tak pomaly všade. Ja tiež teraz 5 rokov pracujem v spoločnosti, kde ma dotiahla kamarátka a vždy som sa predtým dostala cez pohovory sama... Blížim sa k štyridsiatke a môj vek už začína byť pre zamestnávateľov problém, takže asi tak...
23. aug o 09:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@erikabar ja zamestnaný som, ale je tu veľa ľudí, ktorí majú vyštudovanú SP a sedia doma alebo sú nútení robiť úplne niečo iné. A ešte o tej štátnej správe: bez projekcie sa tam nikto nedostane. O komických tabuľkových platoch som sa už vyjadril.
23. aug o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Posuniem knihy na syudium soc.prace na cene sa dohodneme
1. sep o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Robili ste niekto projekt na predmet Projektovanie v SP???pokiaľ hej,nemohlli by ste mi ho poslať, lebo nemám predstavu ako má vyzerať,nejak som to na tej prednáške nepochopila .. PROSIIIIM na email marcela.vanikova@email.cz
7. sep o 16:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, nemate nahodou niekto testove otazky k predmetu Socialna praca so seniormi prof. prochazkova?
Dakujem za kazdu info
19. sep o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@slza85 aj mne by sa zisli ak sa k nim dostanes pls prepošles? Dakujem;)
19. sep o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, studuje tu niekto 1. rocnik magisterskeho studia socialnej prace ? Ja budem teraz zacinat, tak by som tu rada spoznala niekoho kto bude tiez zacinat magisterske..... dik.
22. sep o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, nejaké infošky, materiál: Misijná a char. práca - Vansač, Penit. a postpenit. soc. práca - Jurašek, Terénna soc.práca - Zábavová, SP so seniormi - Gallová, Manažment SP - Pribišová. Ďakujem :slight_smile:
28. sep o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirasierra26 ahoj, ja. Dávaš si aj nejakú špecializáciu?
28. sep o 10:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Prosim vas Manazment s Ing. Kmecovou mali ste niekto?
1. okt o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčata prosím vás nemá niekto otázky socialna práca v zdravotnictve. Mooooc ďakujem
11. okt o 22:08  •  čaká bábätko, termín má v máji 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte, potrebujem pomoc, je tu niekto kto už si presiel diplomovou pracou pisanu v imrade? Potrebovala by som sa spýtat pár otazok nakoľko mám nezhody so skolitelkou a neviem sa ďalej posunut lebo som sa zasekla na osnove tak ak je niekto moc by som bola vdacna, buď tu alebo môžme to prebrat aj na mojom maily bianka.plesko@gmail.com dakujem
15. okt o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lulita ako si obhajila s tymi dvomi otazkami? :slight_smile:
17. okt o 00:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ karin01 zdravim napiste mi...
18. okt o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@erikabar pisem ip
18. okt o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzanka97 prosim ta ako prebieha skuska u prof. Jozefa Zuffu, manazment v SP? Moc by si mi tym Zuzka pomohla, na co sa zamerat, ci sa staci par viet naucit :slight_smile: dakujeeeem
23. okt o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: baby prosim vas nerobil niekto pracu na taketo otazky? potrebovala by som sa nieco popytat :slight_smile: dakujem moc
1. K problematike sociálnej práce ako vedy
2. K problematike vytvorenia systému klasifikácie sociálnej práce cez prizmu definícií jej predmetu, obsahu, druhov a podobne
3. K problematike posunu sociálnej práce od laickej činnosti k profesii
4. Ku kvalifikácii sociálneho pracovníka
5. Klady a zápory paternalistického prístupu v komparácii s prístupom liberálnym, respektíve hľadanie zlatej strednej cesty
25. okt o 12:52  •  čaká bábätko, termín má v máji 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa spýtať, či vás učila Ing. Jaroslava Kmecová PhD?
25. okt o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....je tu prosim Vás aj niekto kto študuje,alebo študoval verejné zdravotníctvo a nemá náhodou testy z fyziológii s doc. Luliakom?veľmi pekne ďakujem
25. okt o 18:56  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chcem reagovat na mnozstvo dotazov ohladne struktury prace pisanej v IMRADe. Je logicke, ze skolitelia chcu strukturu prace, ktora vsak NIE JE fixna, pretoze pri realizacii vyskumu je pravdepodobne, ze natrafite na nieco, co vam s teoriou nekoresponduje. Najprv sa realizuje vyskumna cast a az potom, na mieru sita teoria. Z uvedeneho vyplyva, ze logicku strukturu a nadvaznost nema len teoria ale aj vyskum. Nech sa dari.
27. okt o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj,
kúpim knihu od kozoňa: psychologia osobnosti v socializácii
súrne
28. okt o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, je tu niekto, kto študuje v Bardejove? Len potrebujem jednu informáciu. Dakujem
18. nov o 21:42  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby ahojte prosiiiim nemá niekto v počítači knihu soc. filozofia? Musím písať seminarku a neviem sa pohnúť. Také zvláštne témy :(((( ďakujem veľmi pekne.
2. dec o 22:18  •  čaká bábätko, termín má v máji 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok