VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

sisinger
16. dec 2016

@ivanaportasikova noo nieco mi t meno hovori, ale myslim, ze asi nie.

ivanaportasikova
16. dec 2016

Je to totiz meno mojej sestry a hladam totiz jej spoluziacku Zdenu alebo Zdenku, len neviem ako sa vola priezviskom. Sestra studium nedokoncila a nevie mi povedat ako sa ta Zdenka volala....

sisinger
16. dec 2016

@ivanaportasikova a do ktorej skupiny patrila sestra? mozem to skusit zistit ak niekoho z jej skupiny budem poznat 🙂

ivanaportasikova
16. dec 2016

fuuuha, tak to teda neviem, sestra je odcestovana, asi sa mi s nou nepodari spojit, viem, len ze chodili na externu formu bakalárskeho studia Socialna praca. Ale netrap sa, ak by to malo byt narocne, dakujem aj tak za ochotu.

sisinger
16. dec 2016

@ivanaportasikova skusim sa popytat 🙂

ivanaportasikova
17. dec 2016

Dobre ranko Sisi /dovolim si tykat/, vysvetlim celu situaciu do posty. Dakujem.

sisinger
17. dec 2016

@ivanaportasikova ahojky jasne. sak ono tu aj v pravidlach tusim je ze si tu vsetky tykame 🙂

daniela1210
27. dec 2016

Ahojte,chcem sa opýtať,ak ste niekto mali sociálne zabezpečenie s prof.Tkáčom a mate vypracované otázky tak či by ste boli takí dobrí a poslali mi? Bola by som Vám veľmi vďačná...🙂 Ďakujem...

daniela1210
27. dec 2016

Ahojte,chcem sa opýtať či nemáte náhodou niekto vypracované otázky od prof.Tkáča sociálne zabezpečenie? Ak áno bola by som veľmi vďačná,ak by ste boli taký dobrý a poslali mi.Ďakujem...🙂

bibika22
19. jan 2017

Ahojte je tu niekto kto študuje v Ba a má vypracované štátnicové otázky z minulého roka? vopred dakujem

jojinkoh
20. jan 2017

Môže mi niekto, prosím, poslať prácu napísanú v IMRADE na moju IP. Tlačí ma termín. Díky. Na www.stella.uniba.sk ma môj počítač nechce pustiť.

jojinkoh
20. jan 2017

Práca písaná v IMRADE sa čím odlišuje od práce písanej štandardným spôsobom ?

luthiel
21. jan 2017

Rozdiel je v strukture prace a aj v tom, ze v podstate najdolezotejsou castou prace je diskusia.

jojinkoh
21. jan 2017

Čo konkrétne v štruktúre ?

luthiel
22. jan 2017

V skratke
I - Introduction (úvod)

M - Methods (metódy)

R - Results (výsledky)

and

D - Discussion (diskusia)

Introduction - "čo budem zisťovať" - úvod do problematiky / výskumný problém (čo chcem skúmať, na kom to chcem skúmať a prečo to chcem skúmať), teoretický (sociálny, kultúrny, politický, ekonomický,...) rámec a a aktuálny stav riešenej problematiky doma a v zahraničí.

Methods - "ako to budem zisťovať" - formulácia a ciele výskumu, hypotézy (indikátory a východiská), príp. výskumné otázky - v závislosti od typu výskumu kvalitatívny/kvantitatívny, metódy skúmania, organizácia (finančný a časový manažment) výskumu, vzorka respondentov + predvýskum (napr. sekundárna analýza dát).

Results - "čo som zistil" - výsledky, resp. matematicko-štatistické vyhodnotenie výskumu a overenie hypotéz (v prípade výskumných otázok odpovede na ne).

Discussion - "aký význam má moje zistenie" - kritické zhodnotenie, argumentácia a rekapitulácia výskumu, návrhy pre prax

Ako som uz pisala najdolezitejsia cast je diskusia kde ukazete ako ste "doma" v problematike ako viete diskutovat s autormi a vyjadrit svoj nazor, postoj v danej teme...

jojinkoh
23. jan 2017

Díky. Obsah môže byť zo šablón na internete alebo ... ?

luthiel
25. jan 2017

Moze myslim, ze na nete mate celkom dobre priklady obsahu...

yravas
29. jan 2017

sociálna práca Michalovce - externe... ide niekto v septembri?? 😉

jojinkoh
30. jan 2017

Ja určite nie.

1977adka
30. jan 2017

Ahojte, potrebujem poradiť, nemali ste sociologiu s Adamcovou zaklady v prvom roc.zimny semester niekto ,neviete aky test dava ?dakujem

venusa1
30. jan 2017

@1977adka . Skúška s Adamcovou bol zážitok. Myslím, že sa treba len učiť, učiť ... Ako keby sociológia bol hlavný predmet. Rozdelila nás do 2 skupín, rozsadila po jednom a spolužiačku, ktorá mala 48 rokov chytila za ruku a ťahala tam, kde si myslela, že má sedieť. Ten test bol hrozný. Mám dojem, že niektoré veci sme ani nemali v materiáloch. Podľa mňa jedna z tých horších skúšok, na ktorú sa treba veľmi dobre pripraviť. Bola som rada, že som mala C, čo ma strašne štvalo, lebo som sa na ňu veľmi pripravovala.

1977adka
30. jan 2017

@venusa1 dakujem , och tak to zajtra nedam urcite :( , nevies ani poradit aky bol test ? dufam ze nie na doplňovanie .

venusa1
31. jan 2017

@1977adka Už je to 6 rokov, veľmi si nepamätám, ale mám dojem, že aj doplňovanie, aj "tipovanie". Daj vedieť, ako si dopadla.

1977adka
31. jan 2017

@venusa1 Ďakujem za info, B 🙂 som rada, že to mám za sebou

lubika86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gerberad
6. feb 2017

ahojte, chcem sa opýtať či niekto nepotrebuje rešerš alebo články o autistoch a osobnej asistencii čo som mala k bakalarke spred 2 rokov, aj dajaké knihy sa nájdu k tomu.....
mail:kvetinka66@gmail.com🙂

gerberad
6. feb 2017

Ahojte robím poriadky vo vytlačených knihách a zviazaných v hrebeňovej väzbe z VŠ z Bratislavy- predám 3€/kniha, neskôr pofotím názvy a mám aj dajaké knihy - na štúdium sociálnej práce kto by mal záujem, vieme sa aj dohodnúť 🙂
kvetinka66@gmail.com

miroslava2590
8. feb 2017

Ahojte. Prosím Vás, kto mal skúšku zo supervízie s Hunadyovou. Viete mi povedať ake otázky dávala v teste? Ďakujem pekne 😊

miroslava2590
11. feb 2017

Kto píše diplomové práce a mal by záujem si zarobiť? Potrebujem urobiť výskum k práci, pričom teóriu už mám. Ak by mal niekto záujem nech sa ozve. Ďakujem

luthiel
12. feb 2017

@miroslava2590. Dobry den, kedy mate datum odovzdania ?