VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

sisinger
18. apr 2017

@luckysun17 aj tebe vela stastia na dalsi rok. A nenechavaj si to.na poslednu chvilu. Skus zacat s niektorou pracou cim skor....budes potom zbytocne v strese....

ninka1234
18. apr 2017

žienky neviete mi nikto poradiť odpoved na moju otázku ????
vysvetlite rozdiel medzi kazuistikou a prípadovou študiou
ďakujem

luckysun17
18. apr 2017

@margita87 jeeeeeeeeeej BLAHOZELAM!!!!

margita87
18. apr 2017

@luckysun17 ďakujem pekne 🙂 🙂 🙂

luckysun17
18. apr 2017

@sisinger Dakujem.. jj, ja som uz zacala s diplomovkou, aby som uz toto leto mohla pracovat na praktickej casti.. Mam super skolitelku, takze sa tesim na spolupracu s nou. Teraz mam akurat skuskove, takze diplomovka musi pockat, no potom uz bude viac casu. ;)

sisinger
18. apr 2017

@luckysun17 a aku mas temu? Ja som tiez zacala v predstihu a potom som nato nejako kaslala,lebo sa skuskove a tak a nakoniec som sa nahanala...

luckysun17
18. apr 2017

@sisinger Osobna asistencia ako prostriedok socialnej integracie osob s TZP. Robila som osobnu asistentku, takze je mi to blizke..
JJ, ono je to tak stale, ze plany su jedno a realita druhe.. My sme pri bakalarkach este v decembri nevedeli, ci ich mame pisat v IMRADe.. Tak aspon v tomto mame teraz jasno :D
A ty si mala o com DP?

sisinger
18. apr 2017

@luckysun17 ja som mala canisterapiu so seniormi. A bakalarku ste.mali.teda v imrade ci este po starom?

luckysun17
18. apr 2017

@sisinger Nakoniec sme si mohli zvolit.. Ale nam neslo ani tak o IMRAD ako o to, ci v bakalarke mame mat aj empiricku cast.. A nakoniec sme nemuseli.
Aj spoluziacka mala canisterapiu a chce v nej teraz pokracovat.. Taka uzasna metoda a tak malo sa vyuziva v praxi.. velka skoda..

sisinger
19. apr 2017

@luckysun17 to ano ak by si chcela mam nejake materialy tak mozem poslat potom 🙂

luckysun17
19. apr 2017

@sisinger Budem ti veeeeeeeelmi vdacna!!! ;) Si pokladik! Dakujem 🙂

sisinger
19. apr 2017

@luckysun17 za malo 🙂

ninka1234
19. apr 2017

@sisinger, @luckysun17 žienky naozaj mi nikto nevie odpovedať na moju otázku???? :
vysvetlite rozdiel medzi kazuistikou a prípadovou štúdiou

simju
21. apr 2017

Zdravim,
Predam skripta SP v paliativnej starostlivost. Skripta su bez poskodeni. Pre viac info ma kontaktuje prosim spravou. Cena 7 € ale je mozna dohoda.

sim7
23. apr 2017

Dobrý deň, učil tu niekoho Biofyziku prof. Foltín?

luckysun17
23. apr 2017

Ahojte, mal niekto z vas predmet SP s ekonomicky a socialne slabsimi a mohol by mi pomoct s materialmi? Mame to s Juraskom, ktory mal poslat aspon okruhy na skusku, ale kasle na to a ani neviem, co sa tam treba ucit :(

jojinkoh
23. apr 2017

Zaoberá sa niekto v diplomovke alebo v záverečnej práci s témou " Poruchy správania a kriminalita u detí a mládeže " ? Ak, áno, kde by som našla najlepšie materiály k tejto téme a hlavne prieskumnú časť. Ide o IMRAD .

sisinger
23. apr 2017

@jojinkoh skus tuto pokukat co tam vsetko je

ivkalukino
25. apr 2017

@barbea zdravim, prosim vedeli by ste mi napisat ako prebieha skuska, test s prof.Šramkom ? Som v 1 rocniku, letny semester a netusim kde zacat so Somatologie. Dakujem!

ivkalukino
25. apr 2017

Zdravim, dievcata chcem sa opytat nemate niektora skritna so Somatolofie na predaj? Dakujem!

nastus
25. apr 2017

@ivkalukino Ahoj no nie že by som ťa chcela strašiť ale my keď sme sním mali prednášku sme nemohli ani dýchať čo mu všetko vadilo ! Na skúšku si už moc nepamätám ale viem, že sme ledva prešli, našli sa samozrejme aj taký čo mali za A. Ale tich bolo asi v počte 3 zo 60. Myslím že bol test, otvorené a zatvorené otázky. Žiadne ťaháky hlavne. No a kde začať? Skús zistiť od starších žiakov aké mali otázky.. Ale ak ich zistiš nechaj si to len pre seba. Unás sa stalo to, že niekto otázky zistil od starších študentov v daný deň skúšky prišiel totálne slušne povedané nahnevaný a dostali test kde sa pýtal na latinské názvy a také.. :D Držím palce sním to bola hrôza

sim7
25. apr 2017

@nastus
Ahoj, chcela by som sa spýtať či ta neučil Foltín? Biofyziku? So šramko čo si písala súhlasím!

ivkalukino
26. apr 2017

@nastus dakujem. Prosim ta a ty nahodou nevies ake mal otazky na test? U nas v Partizanskom je to take na prd. Nie kazdy ti ochotne sa otazky na test.

veronika4321
26. apr 2017

@ivkalukino ahoj. No radím tí naučiť sa celé skripta od neho. Otázky si už presne nepamätám, ale tuším tám boli hormóny, reprodukcna sústava, niečo o spermiach atd. Neponúkal vám tie skripta alebo p. Kamzikova ich nemá? Jednoducho nauč sa celé skripta ak ich zozenies.

ivkalukino
26. apr 2017

@veronika4321 ďakujem, už som si ich zakúpila. Takže všetko. OK, ďakujem vám! 🙂

ywette
26. apr 2017

@luckysun17 ahoj, taky predmet ani nepoznam. Ale jeho ano. Tiez ma caka skuska s nim a asi dva dni dozadu poslal podklady, takze posle aj vam, urcite. V ktorom si rocniku? A kde, prešov?

daniela1210
26. apr 2017

@luckysun17 ďakujem veľmi pekne za odpoveď...už sme s ním mali a boli úplne iné otázky...ale dopadlo to super...🙂 ďakujem

jojinkoh
27. apr 2017

Zaoberá sa niekto v diplomovke alebo v záverečnej práci s témou " Poruchy správania a kriminalita u detí a mládeže " ? Ak, áno, kde by som našla najlepšie materiály k tejto téme a hlavne prieskumnú časť. Ide o IMRAD .

nastus
27. apr 2017

@ivkalukino Aj ja tam chodím :D vieš čo ono to už je pár rokov od vtedy takže si to fakt nepamätám .. Ale viem že vtedy jednej triede ešte ráno pred skúškou písal nove testy, a mali tam samé latinské názvy. Ale otázky fakt už neviem :/