VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

nastus
27. apr 2017

@sim7 Ahoj bohužial nie neučil... No Šrámka to bola iná kapacita. Hádam viac premúdleného profesora som ani nemala. Ako neviem či ťa učil Zeman to bolo tiež riadna kapacita ale aspoň sa správal k žiakom slušne pokiaľ sme sa správali my knemu slušne.

susieuna
3. máj 2017

Ahojte nemate Personalistiku a manazment ludskych zdrojov od Tkaca moc by to pomohlo, dik... 🙂

jojinkoh
3. máj 2017

Zaoberá sa niekto v diplomovke alebo v záverečnej práci s témou " Poruchy správania a kriminalita u detí a mládeže " ? Ak, áno, kde by som našla najlepšie materiály k tejto téme a hlavne prieskumnú časť. Ide o IMRAD .

susieuna
3. máj 2017

@jojinkoh V kazdom meste su Centra PPP a prevencie, UPSVaR - kuratela a hlavne reedukacne centra, vypracuj si otazky urob rozhovor (kt das do prace) a popri sa opytaj na to co a ako skumat (certifikovane testy kt oni pouzivaju ti ale nemozu dat no mozes sa inspirovat ak ti daju nahliadnut🙂

pegi45
3. máj 2017

Ahojte nema niekto zaklady aplikovanej statistiky???A nemate nahodu nejaky projekt na ukazku ako to ma vyzerat??dakujem pekne

jojinkoh
4. máj 2017

Ďakujem za radu

hena56
8. máj 2017

Ahojte, prosím Vás o týždeň máme štátnice a predseda má byť prof. Schavel.... neviete aky je? Zevraj v PN vyhadzoval.... budem vďačná za info

sisinger
8. máj 2017

Je tu niekto kto zajtra statnicuje v Ba????

nastus
9. máj 2017

@hena56 ahoj .. aj my máme budúci týždeň štátnice a žiaľ sme nič dobré naňho nepočuli. Iba že vyhadzoval aj pri obhajobách :( Takže asi ťa moc nepoteším...

natalo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisinger
13. máj 2017

@hena56
@natalo u nas bol na statnicach, teda mala ho spoluziacka a vraj bol v pohode. Ja nemam z neho tiwz pocit, ze by si nieco potreboval dokazovat. Pride mi fajn. Nedavajte na reci inych, ze jedna pani povedala a zbytocne sa nestrasujte.

ewcurik
18. máj 2017

Ahojte je tu niekto kto chodí alebo chodil na sociálnu prácu do Nových Zámkov???

laura123456
19. máj 2017

@ewcurik Co by si potrebovala vediet?🙂

luckysun17
8. jún 2017

Ahojte, je tu niekto, kto mal statistiku s Dr. Popovicovou a vedel by mi posunut, ako ma vyzerat ta praca, resp. ake dala otazky na teste? Vopred dakujem ;)

isabella22
18. jún 2017

Ahojte prosim vas chodi niektora z vas na denne studium ose do NZ?

simju
28. jún 2017

Darujem skripta. Vacsinou su to materialy VSsv.Alzbety ba
Hovorime o etike, vybrane kapitoly zo statneho prava, mcdonalizace spol., vybrane kapitoly z teorie prava, dejiny SP, uvid do studia SP, ustava SR.

dadinka1904
4. okt 2017

@emjee ahoj 🙂 muzu se zeptat,nastoupila jsi na tento obor?

dadinka1904
4. okt 2017

@nastus o Šramkovi mi ani nemluvte :(

dadinka1904
4. okt 2017

Ahoj ženy 😊 Chci s zeptat.Je tu někdo kdo studuje nebo studoval obor Laboratorne vysetrovacie metody na Vysoke skole zdravotnicke sv.Alzbety v Bratislave?

emjee
4. okt 2017

@dadinka1904 nie, ani som nikdy o tom neuvažovala, s niekym si si ma pomýlila

ninka1234
6. okt 2017

Dobrý den, chcem Vás poprosiť či nemáte niejaké materiály ku skúšku na Etiku v SP(4.roč.) prof. PhDr. F. Hanobik, PhD.
, ďalej Metódy SP so skupinou s doc. PhDr. Hunyadiová, PhD. a Teória organizácie a riadenie tímov s doc. PhDr. P. Vansač, PhD.
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

ywette
13. okt 2017

Ahojte, vie mi niekto pošuškať akí sú títo prednášajúci? : Dr. Gombita, Prof. Fabián, PhD., Doc. Ing. Bugri, PhD., JUDr. Sedláková, PhD., Doc. PhDr. Pribišová, PhD. Stačí len či v pohode, alebo že vyžaduje veľa, prísny... Všetko noví profesori, nevieme čo nás čaká. Dakujem

90lienka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luckysun17
4. nov 2017

Ahojte, je tu niekto, kto mal predmet Peniterciarna a postpeniterciarna SP s Juraskom a s Vansacom Manazment v SP, Socialna nauka cirkvi, alebo Misijna a charitativna praca? Alebo niekto, kto skoncil min, roku Mgr. studium a bol by ochotny pomoct so statnicovymi otazkami? Budem vdacna za akukolvek pomoc ;) Vopred dakujem ;)

nastus
5. nov 2017

@luckysun17 myslím že mi ešte niečo zostalo v pc tak ak by si mala záujem kludne napíš :D

zuzannal
8. nov 2017

Ahojte študujem na VŠZaSP v Skalici obor sociálna práca a chcela by som sa spýtať či niekto nemáte neaké materiály na predmet základy filozofie 🙏

90lienka
19. nov 2017

Ahojte, prosím viete mi povedať aká je skúška s Prof. Hanobikom? Na čo si dať záležať pri učení. Ďakujem pekne

lulita
10. dec 2017

nepridaju sa niekomu tieto knihy na studium sp dam za sym.cenu

ywette
10. dec 2017

@lulita ta prva kniha cena?

lulita
16. dec 2017

@ywette 5eur