VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

kondaska1
21. mar 2019

Dievcata, rozhodujem sa medzi studiom osetrovatelstva externe, rozmyslam nad SZU Ba alebo sv. Alzbetou v Ba, co je podla vas viac v pohode? Neviem sa rozhodnut...
Dakujem

1talizmanik1
9. apr 2019

Baby, nahodou phdr. Valach vas neucil?

kondaska1
13. sep 2019

Dievcata, externa forma ose 1 rocnik na alzbete v Ba ako prebiehala? Zapis este nebol ale dosli mi uz nejake podklady a zda sa mi tam hrozne vela praxe a ose cviceni nato ze sme uz hotove sestry...

zuzkap2
14. sep 2019

@kondaska1
Externa forma nema prax, aspon u nas v NZ nie, nie je to denna kombinovana?

kondaska1
14. sep 2019

@zuzkap2 praveze externa, ja som sa tiez divila, je tam 100h suvislej praxe, 150h klinicke cvicenia a 65h osetrovatelske postupy a do toho v soboty skola 8,30-18,30 a to vsetko popri zamestani. No je to hroza momentalne pre mna na to len pomysliet, v stredu je zapis tak som zvedava na blizsie info...

zuzkap2
15. sep 2019

@kondaska1 ja som mala podobne prax, ale ja som mala kombinu formu, tiez popri zamestnani len som robila ako zdravotnicky asistent

luthiel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
90lienka
22. okt 2019

Ahojte, viete mi prosím poradiť? Píšem diplomovku, s klasickými požiadavka na formálnu úpravu t.j. písmo Times New Roman, veľkosť 12, riadkovanie 1,5, okraje zľava 3,5, sprava 2, zhora a zdola 2,5 cm. Moja otázke je ako si nastavím aby som mala v riadku 60 klepov vrátane medzier a 30 riadkov na stranu. Ďakujem

nsplv
24. okt 2019

Poprosím ak niekto má knihu Osetrovatelstvo teória od Farkasovej a Nanda Ošetrovateľské diagnózy kúpim. Nikde to neviem zohnat😔

90lienka
24. okt 2019

Ahojte nemá niekto uložené vypracované otázky k štátniciam MGR? Sociálna práca externé štúdium. Ďakujem

zuzkap2
24. okt 2019

@nsplv kam chodis do skoly? Viem, ze v kniznici vo FNsP v NZ ich mali

nsplv
25. okt 2019

@zuzkap2 ak by bola možnosť by som to radsej kúpila, len to neviem nikde zohnať

luthiel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nsplv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bielavlcica
14. nov 2019

Baby bola som prijata na vs osetrovatelstvo denna forma ale mozem prestupit na sv. Alzbetu externe aj ked som len prakticka sestra?

nsplv
15. nov 2019

@bielavlcica nie, musíš byt sestra. Iba oni môžu externe

zuzkap2
15. nov 2019

@bielavlcica na sv. Alzbetu externe nie, tam len sestry mozu, mozes na denne kombinovane ak pracujes. Na externe mozes na SZU

bielavlcica
17. nov 2019

@zuzkap2 ale ja nepracujem ako prakticka sestra

zuzkap2
17. nov 2019

@bielavlcica tak exterme len na SZU alebo zdrav univerzitu v TT

kondaska1
17. nov 2019

@bielavlcica podmienkou na externe studium je nie len mat vystudovanu prakticku sestru, ale aj byt zamestnana a da sa iba na SZU. Neda sa chciet studovat nieco externe v zdravotnictve a zaroven v tom nerobit 🤔

bielavlcica
18. nov 2019

@kondaska1 ja v zdravotnictve robim ale nie ako prakticka sestra. Uznaju mi to?

kondaska1
18. nov 2019

@bielavlcica tak to uz su take motanice a zavisia asi od veducej studijneho odboru ci prizmuri oci. Ale neviem ci uznaju, lebo potom tam je vela praxe ktoru si musis odrobit aj vo svojom zamestnani a aj v nemocnici a ak nepracujes ako prakticka sestra, tak to moze byt problem...

tedela
11. dec 2019

Kdo by chtel, tak za 50e, prodam vypracovane magisterske otazky .. Teraz som dokoncila Magistersky. kdo má zájem pište na email: marcela.vanikova@email.cz otazky su vypracovane v slovenskom jazyku...

tedela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bielavlcica
19. dec 2019

Kebyze sa hlasim na denne kombinovane osetrovatelstvo... vtedy sa aj plati za studium? A ty co to studuju su prednasky kazdy den ci len cez vykend?

zuzkap2
19. dec 2019

@bielavlcica na Alzbete sa lati aj za denne studium... takze ano plati sa... a prednasky to zalezi na ktorom pracovisku, niektore maju tyzdnove bloky ine zas vikendovo

kondaska1
21. dec 2019

@bielavlcica teraz na alzbete v BA majú denne kombinovane aj externé prednašky cez vikend, spolu to vyslo na asi 7 sobot (8-19), prednašky ale nie sú povinné. a plati sa školné v oboch formách

charlotte911
3. jan 2020

externe študujú len sestry a diplomované sestry, tie nemajú prax a prakticke sestry majú denné + denné kombinované študium, majú prax, aspoň na sv Alžbety to je tak, prednášky majú spoločné

nsplv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nsplv
15. jan 2020

Ako je to prosím s mgr štúdiom osetrovatelstva na tejto skole? Berú na základe priemeru, prijímačiek alebo ako to je? Pretože na stránke skoly som nenasla priemer ako podmienku a ani že by sa robili prijímačky. Vdaka