VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

drevdar
27. aug 2020

@zuvra .....pohľadám ak nájdem tak pošlem...

zuvra
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuvra
27. aug 2020

@drevdar ďakujem

drevdar
29. aug 2020

@zuvra ...pošli mi email ...našla som ich...

zuvra
31. aug 2020
1482009
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuvra
5. sep 2020

@drevdar ahoj. Mail mi ešte neprišiel,tak sa chcem opýtať,či si posielala. Už niekoľkokrát sa mi stalo, že mi mail neprišiel, lebo som mala plnú schránku. Ďakujem.😉

adrienah
6. sep 2020

@paela aj si si spravila nakoniec PhDr? 🙂

adrienah
6. sep 2020

@lienka116 ahoj mozem sa spytat ci si aj ukoncila phdr?

adrienah
6. sep 2020

@alezeuz mozem sa spytat ci si aj dokoncila rigoroznu pracu?

lilalola
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
drevdar
7. sep 2020

@zuvra ...poslala som... prišlo ti to?

adrienah
7. sep 2020

@zuvra prosim ta nemohla by si ich poslat aj mne? ja sa este len uvazujem, vystudovala som sociologiu a chcem si len pozriet ako by to vypadalo keby sa musim naucit veci z sp

zuvra
9. sep 2020

@drevdar nie, neprišlo. Keď ťa pekne poprosim, skūsiš na michalovazuzana0@gmail.com? Veľmi pekne ďakujem.

zuvra
9. sep 2020

@adrienah a ty máš záujem o Bc?

adrienah
9. sep 2020

@zuvra nie o phdr 🙂 ja uz som mgr

zuvra
9. sep 2020

@adrienah no a toto sú Bc. otázky...

adrienah
9. sep 2020

@zuvra aha tak, ja som zahliafla niekde ze phdr 🙂

drevdar
10. sep 2020

@zuvra ...odoslané....prišlo ti to?

zuvra
13. sep 2020

@drevdar áno, ďakujem veľmi pekne. Veľmi mi to pomôže.

1482009
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1482009
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nsplv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1482009
3. nov 2020

@nikola2517 ja som sa prihlásila 😉

barus18
9. nov 2020

Ahoj, nestuduje niekto Mgr. socialnu pracu v Sladkovicove? Potrebovala by som materialy na ucenie a knihy na napisanie seminarnych prac. Velmi by mi to pomohlo

da_n_ka
25. nov 2020

Ahojte dievčatá. Prosím študoval niekto osetrovatelstvo bc?? Náhodou vypracované otázky by sa u niekoho nenašli?? 😁🙏

tedela
27. nov 2020

@adrienah ahoj.ja sem dnes akorat odstatnicovala na rigorozne zkuske...v sladkovicove...

adrienah
28. nov 2020

@tedela a ty si studovala mgr SP pred doktoratom? lebo ja sociologiu ale premyslam nad vyssim vzdelanim, som na materskej tak vyuzit este trochu cas kym sa da. Nemam problem si vypracovavat veci atd len by som chcela vidiet studijne materialy pretoze nase odbory sa znacne odlisuju. Ak by som ta mohla poprosit mozeme aj sukromne napisat 🙂

tedela
29. nov 2020

@adrienah ja delala bc i mgr v bratislave na alzbete obor socialni prace... a pak rigorozne konani v sladkovicove, protoze me nastval krcmery 😁 to rigorozne konani : vyplnis prihlasku a posles, ..oni ti cca do mesice poslou dopis ze te prijali a od te doby ti bezi casova lehota 1 rok, dokdy musis napsat rigorozni praci..kdyz mas praci hotovou, posles ji na adresu skoly .oni to daji do systemu, a cekas az ti dojde email ze skoly s posudkem, kde mas uvedene otazky... na ty otazky si pripravis odpovede ..ale pozor..u statnic se muzou zeptat (doptat) i na jine otazky... neni to tak hrozne jak se zda..ja delala rigorozni konani se 4 ma detma doma, 🤣 byl to masakr ale dalo se to.. na témě Rigo prace se domlouvas s dekankou .. v mejlu ti nejprv musi schvalit temu...

Na alzbete v bratislave je to podobne .. akorat k rigo praci tam je tusim 30 otazek, ( a tahas si pri statnicich 2 otazky)... +obhajoba prace...

adrienah
29. nov 2020

@tedela dakujem pekne za odpoved, cize si obhajovala iba pracu a nemala si aj statnicove otazky? tak to ti gratulujem ze si to zvladla pri tolkych detoch 😂