• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

19. januára 2017 
Ty si asi prváčka. Skús materiály sú na www.zadanie.sk
My sme mali PhDr.Almašiovú.
15. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máš pravdu som. Na zadaní je len material (otázky) zo zimného semestra. Inak dakujem
15. mar 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bajlinka - ja som uz druhacka, ale v prvom roc. nas tiez mala na sociologiu adamcova a v druhom semestri bola hrozne prisna, za kazdu zlu odpoved odratala minus 1 bod, takze sme vsetci mali dost zle znamky , i ked som sa to sprtala hrozne dlho mala som ´D.
15. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bajlinka, tiez sme mali Adamcovu a v letnom semestri dost ludi vyletelo. Ja som mala B.
Nemam napisane otazky, ale pamatam si, ze nas akoze rozdelila do skupin a pritom sme mali rovnake otazky, len poprehadzovane v teste. Striehne, opisovat sa velmi neda. To uz asi vies, kedze ste ju mali v zimnom semestri. Pri hodnoteni bola dost prisna, za kazdu nespravnu odpoved - 1 bod. Opravna skuska vraj bola ustna.
Otazky na ktore si spominam - definicia zdravia (mali sme bio-medicinsky model zdravia) , choroby, urcite si pozri teorie socialnej deviacie a davoveho spravania a aj tie mena sociologov, ku ktorej kazdy patri, potom sme mali kriteria vymedzovania miest (statisticke kriteria), najvyraznejsie crty urbanizacie. Viac si nepamatam. V teste bolo obsiahnute skoro vsetko. Otvorene otazky boli tusim dve, ostatne boli zatvorene.
Drzim palce.
16. mar 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, inak Olaha (socialnopravna ochrana) mam za A :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. mar 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elize - ktora si skupina? kto vas ma rocnikovu? nema vas nahodou betka krajcikova?
17. mar 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majafi, ja som 13.tka. A na rocnikovu mame Zbirkovu Simonu. Inak Betka Krajcikova je super, my sme ju mali minuly rok na statistike.
17. mar 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som 3 skupina. Nas mal min rok na rocnikovu Radi, tento rok Betka chce len mailom poslat uvod, abstra´kt , obsah a jednu stranu s nejakou kapitolou. Ako to mate vy s tou zbirkovou?
19. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jazminn, ak môžeš pre pošli aj mne vzor projektu. Ďakujem.
20. mar 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majafi, tiez sme mali minuly rok Radiho. U Zbirkovej mame napisat 10 stran cisteho textu + k tomu obal, titulny list, obsah, abstrakt, uvod, ... vlastne vsetko podla smernic min. skolstva. Odovzdavame jej to vytlacene a tyzden na to mame "malu obhajobu", takze este to budeme musiet pred nou obhajit ... a tam sa dozvieme znamku. Ona je antropologicka, takze cim viac zdrojov a studium roznych pramenov, tym lepsie. Ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elize prosim ta, mala vas schusterova? aka je? nas nemala a bola mi doporucena ako skolitelka na moju bakalarsku pracu - autizmus.
21. mar 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majafi, dr.Schusterová je príjemná, vzdelaná pani, ak si si zvolila Autizmus za bakalársku prácu, lepšiu školiteľku nenájdeš.
21. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, musim suhlasit s 11011961. MUDr. Susterova je velmi prijemna a naozaj sa vyzna v tom co robi, a hlavne robi to s laskou. Ona sama je maminou synceka, ktory ma dawnov syndrom.
Majafi, ty si uz zhanas skolitela, fiha mala by som sa poponahlat aj ja ....
21. mar 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež súhlasím. MUDr,Schusterová je odborníčkou vo svojom odbore a myslím, že sa tomu venuje celou svojou osobnosťou a vlastne teraz viem prečo, lebo ona má sama synčeka... Ja som mala teraz s ňou skúšku, na hodnotenie je veľmi prísna, ozaj vyžaduje vedomosti., ale nie je to nič čo sa nedá naučiť . Dá otázky a keď to spracuješ, tak to aj vieš.
Ja nemám žiadny projekt, sama som niejaký zháňala.
21. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby z BA, nemate nahodou na predmete Uvod do pravnych disciplin v 1. rocniku pana Vlceka? Ak ano, mali ste uz skusku? A otazocky by ste nevedeli posunut...dakujeeem. Som z PN a veeelmi sa tej skusky obavam.
21. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme mali v prvom ročníku JUDr.Kunošíka a v druhom JUDr.Rohača. Obidvaja zlatý páni-sympaťáci.
22. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henuska, ja som mala v prvom rocniku Vallovu, tak ti neporadim :frowning2:
U Susterovej som mala Acko, ale tie otazky, co davala na teste, fuuuuj ... ked si niekto neprecital ten material od nej mal po chlebe :grinning:
22. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dakujem za rady ohladne Dr.Susterovej, este vas poprosim - kolko ma priblizne rokov? Nemate nahodou jej mailovu adresu a na aky predmet vas mala? Dik za pomoc
Henuska mna tiez v 1 aj 2 r. mal na pravo dr.kunosik a bol uzasny.
22. mar 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem velmi pekne za pomoc
22. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na stránke školy sa objavilo rozhodnutie ministra školstva o akreditácií zo dňa 10.3.2010.
23. mar 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jazmin prosim ta - ta mailova adresa susterovej nebude dobra - vratilo sa mi spat- nemas nejaky iny mail na nu? dakujem
23. mar 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyskúšaj zavolať na študijné. Takú adresu udala k bakalárskym témam ako školiteľka.
23. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste druháčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemál nikto Sociálnoprávnu ochranu a kuratelu s MUDr.Mikloškom :slight_smile:
25. mar 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jazmin ja nie, mala som Olaha, v tomto neporadim. Ale pocula som, ze mal super prednasku :slight_smile:
25. mar 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuratelu sme mali s kunosikom ale miklosko nas mal na projektovanie, je dobry.
25. mar 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to s Kunošíkom ste mali super, on je veľmi správny, my sme s ním mali v prvom právo a to sme sa normálne tešili.
Ale chcela som vedieť aký je Mikloško na skúške. :slight_smile:
26. mar 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten mail sustrovej asi maria.sustrova@szu.sk

bez toho v
26. mar 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JUDr..Kunošík je odborník vo svojej profesii, mi máme skúšku s Dr.Mikloškom v apríli kuaratelu.
Je tu niekdo, kto mal s ním kuratelu ?
26. mar 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11011961
Ja mám skúšku s MUDr. Mikloškom 16.apríla z kurately, ty kedy. Nevieš aký je na skúške? Kto bude mať skôr dá vedieť, čo bolo, dohodneme sa?
26. mar 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok