• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

26. marca 2017 
ahojte baby
studujete niektora na pobocke v MI. Ake je to tam s prijimackami a dokedy sa ma podat prihlaska, musi sa chodit na prednasky ci staci si zohnat materialy a prist iba na skusky?
Dakujem :slight_smile:
2. apr 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky. Tak aj ja sa k vám pridávam. Ja chodím do ZA. Som v druhom ročníku a pozerám že tu rozoberáte projekty- aj my máme teraz jeden urobit.... No na prednáške som nebola takže je to dost o držku, kedže som to ešte nikdy nerobila :grinning:
3. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenrie, PO je uplne v pohode, tam vezmu kazdeho, v nmaji mam tam statnice, viem o com hovorim.
3. apr 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veselé prežitie Veľkonočných sviatkov, hlavne veľa vody všetkým študujúcim mamičkám.
3. apr 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristina25,ja študujem na pobočke v MI prvý ročník,externe,prednášky sú povinné len u denných.
6. apr 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V BJ tiež hovoria, že prednášky nie sú povinné a niektorý prof. robia prezentáciu a zvýhodňujú tých , čo boli na prednáškach. Napr. tí čo boli na prednáške 5 otázok vypracovať, tí čo neboli 10.
6. apr 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.. ja napríklad chodím na všetky prednášky,nechám maličkú doma s odsatým mliečkom,ale zatiaľ sme prezenčku nepodpisovali,len viem,že denní podpisujú..
6. apr 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám to dali ešte v marci na stránku našeho detašovaného pracoviska.
11. apr 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam tiez, ale priznam sa na stranku skoly nechodim casto :sweat_smile:
11. apr 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte druhacky, nemali ste niektora skusku zo "SP v 3 sektore" s Mgr.Csikosom? Pomohlo by nejake info ako prebiehala skuska :slight_smile: otazky netreba, budem sa ucit :slight_smile: dakujem :wink:
14. apr 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete aký je MUDr.Mikloško na skúške?
14. apr 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zase prvacka v BA a chcela by som vediet aky je pri skuske Pavol Tomanek, nemali ste ho niekto na etiku? Dakujem
14. apr 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MUDr. Mikloško je zlatý človek na prednáške a aj na skúške. Nemusíš sa báť, dá sa zvládnuť v pohode, bez nervozity a trémy. Trošička sa dá aj poradiť :wink:
15. apr 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maruschka.Mozem vediet ci uz si s nimmala skusku a ak ano tak aku?Dakujem :slight_smile:
15. apr 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sajmonka..Mala som s ním Pediatriu :wink: :wink: :wink: Bola písomná, aj test aj otvorené otázky. Dostala som A, mal perfektný prístup, bola uvoľnená atmosféra, žiadne stresy...Počítajte s tým, že si zavolá dve študentky a bude opravovať hneď po skúške. Takže také dve hodinky to trvá od začiatku skúšky po koniec-to je pre tie, ktoré cestujú, alebo si berú voľno z práce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. apr 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky.Nemala teraz niekedy,niektora z vas skusku s MUDr.Mikloškom?Soc.ochrana deti a kuratela...Ak ano tak dajte vediet ako prebiehala...Vopred dakujem...
15. apr 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, chcela by som Vás poprosiť, či ste nemali niektorá z Vás náhodou p. Mátela na etike v 1. ročníku v BA, viem že je to zlatý človek, ale veľmi by mi pomohli neaké materiály ku skúške ohľadom komparácie etických kódexov. Neako s tým neviem pohnúť. Ďakujem
16. apr 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to mám za sebou, myslím skúšku zo SPOaK u MUDr.Mikloška. Boli dosť ťažké otázky. 10 písomné vypracovanie a 5 test.
Bol trochu prísny, ale zlatý.
17. apr 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj chodi tu niekto aj do PE na odbor soc. praca? Resp. podal si niekto prihlasku?
20. apr 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá.Dnes som mala skušku z projektovania u PhDr.Haluškovej, PhD .Časovo to trvalo dlho kedže brala po dvoch, ale hlavne je že to mám.
20. apr 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemali ste niekto SP s rómskymi komunitami. Dostali sme prednášku na 82 strán od prof.Hanobíka , a je to ako keď čítaš dejepis, sama história. Aké otázky dávajú na skúške, je to voliteľný predmet.
22. apr 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jazminn, rómov sme mali s iným prednášajúcim, ale tie materiály sme mali tiež ako dejepis..Vlastne od toho 9 - 10. stor. kedy odišli z Indie a začali kočovať je to dejepis. Samozrejme sme tam mali aj legislatívu, atď...Zvyky, obyčaje, takže to bolo pre mňa také zaujímavé čítanie a dobre sa to učilo.. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Podľa mňa sa to dá naučiť v pohode..A tiež sme mali skoro taký istý počet strán..
22. apr 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak rómov mám za B, zvládla som skúšku aj nemocnicu. Bola som s Kikou od piatku v nemocnici v Humennom vyberať nosnú mandľu. Pustili nás domov v nedeľu po vizite. Musím pochváliť oddelenie: super prostredie, veľmi milé sestričky všetci veľmi ochotný. Ešte mám v piatok kazuistiku a odovzdať projekt a ten ešte nemám a hurá prázdniny. :slight_smile:
26. apr 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jazminn...gratulujem. :wink: .Tak ste teda mali perný víkend. Chudiatko malé, nemám rada, keď musia deti trpieť. Povedala by som, že vždy trpia viac rodičia, ako deti. Tie to berú vždy hrdinsky a športovo, aj keď si poplačú.. :confused: :confused: :confused:
26. apr 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby nemali ste niektora skusku z Občianskeho prava a Etiky pri prof.Vlčekovi? velmi by nam pomohol podklad a sposob na skusku. Sme 1.rocnik - Letny semester. Vdaka :wink:
3. máj 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme v prvom ročníku v oboch semestroch mali JUDr.Kunošíka a to sme sa na skúšku tešili jak malé deti. :slight_smile: A etika sa tiež dá zvládnuť, a nie je toho veľa.
Mne sa už ododnes začali prázdniny. Už mám všetky skúšky hotové. Pozdravujem všetky druháčky a ďakujem za spoluprácu. :wink:
Pozdravujem Maruschku a držím palce na bakalárkach :slight_smile:
3. máj 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jazminn....tak ti gratulujem k ukončeniu ročníka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nech ti vyjde krásne počasie, pohoda, relax a nech sú tie prázdniny čo najlepšie.. :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: A potom hor sa plná energie do tretiaku.. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Ďakujem za tie palce, vždy to pomôže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. máj 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá.Chcem sa spitať či nahodou nemáte niektorá otázky z predmetu psychopatologia v sp,máme ju doc.MUDr.Ivan Doci,PhD.Ďakujem Vám. Tomatojoe@azet.sk
4. máj 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Moje zlate studentky :slight_smile: chcem sa spytat a zaroven vas poprosit ci neviete ake boli otazky zo skusky z prava!!! Som v 1 rocniku letny semester a moja vyucujuca je pani Valova !!!! Ak by ste vedeli poradit bola by som vam zaviazana a keby nieco potrebujete aj ja rada pomozem alebo poskytnem materiali alebo ak bude v mojich silach rada pomozem !!!
4. máj 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok