VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

maculkac
7. nov 2010

Ahojte, nemali ste náhodou niekto skúšku s Dr. Ladislavom Bučkom - Misijnú a charitatívnu sociálnu prácu, neviete otázky, ktoré dáva /alebo tá jeho asistentka/?
Vďaka za pomoc 😉

matusik866
7. nov 2010

Ahojte. Prosím, nemá niekto z Vás na predaj knihu od Petra Mareša - Nezaměstnanost jako sociální probém alebo nejakú inú o nezamestnanosti ako o sociálnom probléme?
Zn: Iba seriózne ponuky

indiankaindi
7. nov 2010

Ahojte, ak potrebujete pomoc s prácami na VŠ, tak kamoška ma poprosila aby som vám dala do pozornosti link na super stránku, kde vám pomôžu.
www.odborne-prace.szm.sk
vraj sú super, tak skuste. 😉

jazminn
8. nov 2010

@indiankaindi je to dobrá adresa? nedá sa odoslať...

indiankaindi
8. nov 2010

@jazminn ahoj, malo by to byť dobre.
http://www.odborne-prace.szm.com/
skus ešte raz 😉

jazminn
8. nov 2010

@indiankaindi to je rozdiel

jazminn
8. nov 2010

@indiankaindi aj tá druhá adresa nie je dobrá, nejde to odoslať /a @nemá byť nikde?/

indiankaindi
8. nov 2010

@jazminn to nie je mailová adresa. Na tej stránke je uvedená adresa kam treba písať. Na toto si iba klikni a to ťa presmeruje na stránku. Oba odkazy by mali fungovať, aj sk aj com.

jazminn
8. nov 2010

@indiankaindi a ja tam posielam mail a nejde mi to. Tiež má to mohlo napadnúť. Dík.

indiankaindi
8. nov 2010

@jazminn v pohodičke 🙂

celestina
8. nov 2010

Ahojte. Práve som dokončila svoju prvú seminárnu prácu. Chcem sa však utvrdiť v správnosti formátu. Viete mi niekto poslať seminárku na mail? Vzory z netu už mám čeknuté, len to chcem ešte odsúhlasiť na seminárke skúsenejších / teda tých, ktorý už majú viac seminárok za sebou/. janoscak@netkosice.sk Ďakujem

zuzu.ve
9. nov 2010

Ahojte dievčatá,
práve nám nabehol rozvrh - len teraz ☹ a tak sa chcem spýtať hovorí Vám niečo meno dr. Vallová na práve a Kollárová na pedagogike? ďakujem za každé info 🙂 jáj mimochodom myslela som v BA

livinka97
9. nov 2010

@zuzu.ve Dr Vallova je na prave super, to si vyhrala.. mas s nou rodinne? ak hej, tak sa vobec neboj.. ja som ju mala cely prvy rocnik,je fakt ze super.. odbornicka, nauci uz na prednaskach, pred skuskou presne vies,co na nej bude.,, ludsky pristup🙂 Gratulujem.. ja mam teraz na rodinnom Matejovu, no hruuza..:( amen, kriz..

zuzu.ve
10. nov 2010

livinka97 - strašne ti ďakujem, ukludnila si ma, lebo už sa šírili reči že je strašne zlá, tak si to asi niekto vymyslel ešte raz ďakujem 🙂

renatkas
10. nov 2010

@ivana29 Adamcova je neprijemna na pisomnej skuske, spoluziak sa pozrel hore a vyrazila ho a to ani neopisoval. Ja som u nej bola na opravnej a ta bola ustna a to bol iny rozdiel, bola mila a vsetkym pomahala a davala A-cka a B-cka. Ale na pisomnej je strasne zlaaa.

mali ste uz skusku s Romanom?

renatkas
10. nov 2010

baby bacha na to vypracovanie prac, Radi nam hovoril ze pozna mena vsetkych co si dali vypracovat bakalarku, a stoji to okolo 300Eur.

renatkas
10. nov 2010

@jazminn s kym mas zabezpecenie? Nasa jedna skupina uz mala a ze v pohode ze bol test a bola to timova praca.

jazminn
10. nov 2010

My máme mať písomku, normálne otázky a vypracovať. Ešte dobre, že nie ústna, veď je to štátnicový predmet.
Preto som zvedava, aké otázky dávajú iní. Ten čo učí nás, učí len v našom meste.

janajo
10. nov 2010

Ahojte, nemali ste niekto na skuske z pedagogiky doc.Bošňákovú? Som prvacka na soc. praci v Ba a v pondelok s nou mame skusku - test, tak by som chcela vediet na co sa mam pripravit 😉.
Dakujem.

janajo
10. nov 2010

@zuzu.veahoj, s dr. Vallovou som mala skusku z pravnych disciplin a bolo to v pohode. Mali sme test kde boli otazky typu a,b,c a boli aj otvorene otazky. Nemusis sa bat, je celkom v pohode.

anavi222
11. nov 2010

janajao Ahoj, aj ja som prvacka v BA. My s nou mame tiez skusku, ale az 1. decembra. Ja by som tiez rada vedela, aka je na skuske. Potom daj prosim vediet, ake boli otazky 😀

janajo
11. nov 2010

@anavi222 Ahoj, oukej 😀

mimka7381
11. nov 2010

Ahojte. Potrebovala by som pomôcť nemaťe náhodou niektorá:
Vydajte fiktívne rozhodnutie o poskytovaní dávky v materstve.
Vydajte fiktívne rozhodnutie o poskytovaní sirotského dôchodku.
Vydajte fiktívne rozhodnutie o poskytovaní dávky z garančného poistenia.
Vydajte fiktívne rozhodnutie o poskytovaní niektorej dávky pomoci pri hmotnej núdzi (hmotná-procesná norma).
Vydajte fiktívne rozhodnutie o poskytovaní sociálnej služby.
Vydajte rozhodnutie o priznaní akreditácie na odbornú činnosť.
Rozhodnite vo veci peňažného príspevku na kompenzáciu ŤZP.
máme to mať na skúšku sosialného zabezpečenia

anavi222
11. nov 2010

janao Super, dakujem. A ktora si skupuna? Ja som 6.

janajo
11. nov 2010

@anavi222 ja som 2

indiankaindi
11. nov 2010

@renatkas Ahoj, neviem kto je Radi, ale klamal ti 😖 Nemá šancu poznať mená ľudí, ktorí si dali vypracovať prácu. V prvom rade preto, že nie všetci si dávajú vypracovať práce u jedného človeka, v druhom rade preto, že ak by na škole vedeli o jedinom človeku, okamžite by ho riešili a neututlávali by to 😉 Je to len ich snaha zabrániť tomu, aby si to študenti dávali vypracovať, ale je to len také chabé volanie do prázdna. 😒

jazminn
11. nov 2010

@mimka7381 ja mám Rozhodnutie o poskytnutie dávky v materstve a to : rozhodnutie o rodičovskom príspevku pre dlhodobo nepriaznivý stav dieťaťa do šiestich rokov. Ak ti to pomôže môžem Ti to preskenovať, napíš mail. adresu.

anavi222
11. nov 2010

janajo Mam nejake testy z pedagogiky, ale neviem ci tam budu prave tieto. Mozem ti ich poslat ak chces 😉
Ja mam dnes skusku zo SP ☹ Sa hrozne bojim

janajo
11. nov 2010

@anavi222 posli, posli, budem rada 🙂 SP mas s kym? Ja s Matelom. Skusku mam az v januari, tak das mi info potom? Tu je moj mail: jana.jokalova@gmail.com

anavi222
11. nov 2010

janajo Poslala som ti to. Ja mam SP s Polonovou, skoda.