• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

20. januára 2017 
@renatkas ani pero ani USB (aspon v BA to tak bolo) este pred zaciatkom sme si z usb nahrali prezentacie do Pc a pera aj papiere boli pripravene na stole. My sme si pred zaciatkom dali na ten stol kde sme robili pripravu jednu mineralku a nejake plastove pohare - 1. pomoc:slight_smile:
21. máj 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tretiačky, prosím Vás, má byť otázka od oponenta zakonponovaná do prezentácie?
vraj podľa prof.Vránkovej najnovšie áno?
23. máj 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn
Ahoj, ja som po štátniciach, ale pri obhajobe sme odprezentovali samostatne prácu, potom jeden z členov komisie prečítal kto bol školiteľom práce a kto oponentom a aké dal otázky. Mala som od oponenta 2 otázky pri posudku, ale asi vzhľadom na čas sa ma opýtali na jednu , odpovedala som a bolo.
Ale možno máte iné inštrukcie...
23. máj 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!Nechce sa mi tu citat vsetkych 79 stran, tak len v kratkosti......tato skola sa studuje len v BA, alebo da saj v KE?Ak sa studuje v BA, da sa studovat aj dialkovo??Ak ano, tak ako casto sa chodi na prednasky...da saj raz mesacne???A kolko take studium stoji a z coho su prijmacky???Budem vam povdacna za kratke info :wink:
24. máj 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,nikto mi nezodpovie??:(
25. máj 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@junovka v Košiciach ja neviem, pozri si to na www, ale v Bardejove viem, že je táto škola. Prednášky sú v soboty, niekedy aj v týždni, potom skúšky, tiež sem tam v sobotu, ale aj v týždni. Niekedy to vychádza v mesiaci aj každá sobota, niekedy každá druhá. Podľa rozvrhu.
25. máj 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@junovka
@junovka Ahoj, v BA sme mali prednašky každy piatok aj sobotu. Ale skušky sme mali / teda aspon my/ cez tyžden- dialkove študium. Za semester sme platili 320 euro + zapisné.
25. máj 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby nemáte nejaké materiály o sanácii rodiny alebo nemôžte mi odporučiť na to nejakú literatúru???potrebujem na danú tému napísať ročníkovú prácu.môj mail monika.mlynarikova@gmail.com veľmi by som vám bola vdačná
25. máj 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatkas dovnútra sme si kabelky nebrali, ale vreckovky, minerálku si kľudne môžeš vziať... a takisto aj pero, to budeš potrebovať keď sa budeš pripravovať na otázky..
25. máj 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@junovka najlepšie je informovať sa priamo na škole, kde ti dajú info ktoré potrebuješ, nespoliehaj sa na takéto stránky
26. máj 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, aky je roziel medzi externym a dialkovym studium????Nie je to jedno a to iste???? :confused:
A studoval tu alebo studuje niekto aj psychologiu v BA dialkovo??,,
29. máj 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, je tu niektora z Vas tretiacka v BA na externom studiu, ktora ma pred statnicami pripadne uz po a vedela by mi poskytnut par info ohladom prezentacie? Vopred dakujem za ochotu :slight_smile:
30. máj 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tretiačky čo máte po štátniciach, ako ste robili obhajobu, vedeli ste ju naspamäť, alebo ste čítali?...
30. máj 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, viem, že to nemá nič so školou, ale prosím Vás pekne darujte nám popri učení hlas: http://www.cas.sk/pesroka/profil/773 a http://www.cas.sk/pesroka/profil/770 :slight_smile: MOC ĎAKUJEM! Verím, že nevadí, že som to sem dala :slight_smile:
30. máj 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky! som druhacka a chcela by som sa vas spytat, ci by mi niektora z vas nevedela pomoct pri vypracovani projektu na predmet projektovanie v SP? velmi by ste mi pomohli!! Prosim vas! Zatial velmi pekne dakujem!
30. máj 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte druháčky, mali ste už skúšku zo SPOD a SK s Oláhom? Ako to prebiehalo a aké dával otázky?
30. máj 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ak by mal niekto záujem:
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3502846
30. máj 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napíšem Bc. prácu
31. máj 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte je tu niekto kto mal teraz skusku z p.odrusovou zo soc prace? Teraz bola skuska v Presove pre 1 ročník....vraj davala test a otvorene ...velmi by mi pomohlo vediet ake dala otazky cele sa to uz nestiihnem naucit skuska za chvilku...dakujem dakujem dakujem
31. máj 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petica5 daj mail, poslem ti svoj z minuleho roku...
1. jún 2011 o 09:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn pri obhajobe mozme mat zo sebou nieco z coho to budeme citat? ja tak viem ze musis hovorit plynule o tej praci, nie citat...
1. jún 2011 o 09:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás u niekoho môžu mať u niekoho nie, po dvoch dňoch vypadlo 14 ľudí...
1. jún 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn 14 ludi vyletelo z kolkych? ufff, vela... ako si na tom a kolkateho mas statnice?
1. jún 2011 o 16:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, posledny krat idem otravovat :slight_smile: Prosim podporte v posledny den hlasovania mojho fesaka v sutazi: http://www.cas.sk/pesroka/profil/770 a http://www.cas.sk/pesroka/profil/773. Viem, ze teraz vacsina z nas stresuje kvoli statniciam, ktore nas cakaju, ale ak si najdete chvilku budem Vam velmi vdacna :slight_smile: DAKUJEEEM. A tym co cakaju este statnice tak ako mna zelam vela sil a stastia :slight_smile:
2. jún 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už to mám za sebou za B. Do štvrtku vypadlo 18 ľudí z 180.
2. jún 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:slight_smile: ahojte chcela som sa opýtat ci ste tu aj take co ste na materskej dovolenke s dietatkom, ja som si teraz dala prihlasku, ale neviem ci mam nastupit alebo nie ci to zvládnem, nakolko rodím vo februári a skusky su myslim januar a februar, napiste mi ci ste nastupovali niekto tak do skoly a ci sa to da v phode zvladnut citam tu že prednasky nie su povinne, dakujem za odpovede :slight_smile:
3. jún 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som nastúpila do prvého a bola som na materskej a už mám odvčera po štátniciach. Jasne ,že sá to dá zvládnuť, aspoň u nás to tak bolo. Na prednášky sme vôbec nemuseli chodiť, celú prednášku sme stále dostali myslím prezentáciu aj to čo sa máme učiť, a niekedy aj otázky na skúšky. Takže super! Odporúčam...
3. jún 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lila24 ja by som urcite nastupila, ja som rodila tiez vo februari a v pohode sa to dalo. Na prednasky nemusis chodit, len je dobre ked si v zimnom semestri najdes par spoluziakov ktori ti pomozu, pozapisuju ta na skusky ked nepojdes na prednasky z letneho semestra, lebo niektori profaci si vyzaduju aby si bola zapisana na skusku a potom ich zhanat po celej skole je trosku problem.
3. jún 2011 o 15:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GRATULUJEM Jazminn.. sikulka si!!! a ako to prebiehalo.. mna to caka o tyzden a uz sa graduje nerzvozita..popri praci je to des..ucit sa a selektovat co je dolezite.. Ak mozes prosim podel sa s nami kolko treba hovorit, a tak co Ta napadne, sme tu viacere, ktore to mame pred sebou.. dakujeeeem krasne...za vsetky...
3. jún 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok