VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

bakalarka
21. jún 2011

Ahoj rian ja studujem v Ziline soc. pracu zameranu na deti a mladez.Napis co potrebujes.

edicia
21. jún 2011

@sisi01 aale kdeze ich sa neboj, oni su v pohode 🙂

sisi01
21. jún 2011

@edicia Fakt su v pohode? Lebo zatial som pocula dost zlych nazorov... :( A akoze po dnesnom dni uz mam vazne strach... Opakujem a zistujem ze zabezpecenie uz pomaly neviem :(

maculkac
21. jún 2011

@elize
Ahoj, tak ako si dnes dopadla??? Dúfam, že môžem gratulovať k titulu 😉 . Dalo sa to vydržať, pomáhali?

sisi01
21. jún 2011

@elize Ahojky, aj ja sa pripajam... Tiez som zvedava ako si dopadla... Verim, ze si to zmakla 🙂 Ake to bolo? Boli rovnake komisie ci sa menili? Koho si schytala ty? 🙂 Vela info, ja viem, ale som zvedava a hlavne uz v strese :(

edicia
21. jún 2011

@sisi01 no moja skupina ho mala a ze matel bol uuuplne super, samozrejme ze treba nieco povedat, aj dajavu pozor pri prezentacii (co pri mojej komisii nedavali), vies ono hovori sa vselico, ale nie vzdy je secko pravda, ja som mala mat najlepsiu komisiu a uuuplne sa to otocilo a mala som najhorsiu lebo sa tam vymenili dvaja ludia :-/ aale nesustred sa na komisiu ale na vedomosti, a hlavne tremu otoc za hlavu, tvar sa ze su to tvoji kamarati 😉

elize
21. jún 2011

kockyyy maaam to 😀 ... vsetko za A, s vyznamenanim 🙂 ... v komisii sme mali Schavela, Midlikovu, Vrankovu a Lacu. Uplne uzasna komisia, ziadne stresy, povzbudzovali nas, a ked videli ze vieme, tak pomahali. Obhajoba trvala cele doobedie a potom sme naraz tahali aj metody aj politiku, skoncili sme okolo 15:00. Mala som stastie na otazky. Vytiahla som si cislo 22 aj z jedneho aj z druheho predmetu (azylanti a nastroje socialnej politiky). Velmi mi odlahlo 😝

sisi01
21. jún 2011

@elize No supeeeeeeeeer gratulujeeeeem 🙂 Takze komsie sa zrejme nemenili co? Nevies tu B komisiu? 🙂 A presli vsetci ci? To si mala fakt super otazky 🙂 Kiez by som si aj ja vytiahla take 🙂

elize
21. jún 2011

@sisi01 komisie zostali rovnake - ale viem len predsedov komisii:
F - Schavel,
B - Matel,
D - Olah, Roman Ladislav,
E - Tkac, Radi,

Drzim palce 😉

sisi01
21. jún 2011

@elize Dakujem 🙂 No parada, takze na p. Matela sa mozem pripravit... Ach jaj... Chcela som Schavela, ale tak asi mi to stastie zas nevyjde tak uz mi zostava iba verit, ze to stastie pride na tahanie otazok...

elize
21. jún 2011

@sisi01 viem, ze v B bol Matel a bol velmi super ... z nasej komisie nepresli dvaja - jedna neobhajila pracu a druha bola pri odpovedi uplne ticho ... vsetci co nieco povedali presli 😉 ... zvladnes to, neboj 😉

elize
21. jún 2011

@sisi01 Matel bol vraj fajn, po chodbach chodil taky vysmiaty a podporoval studentov. A posielam ti trocha z mojho stastia 🙂

edicia
21. jún 2011

@elize gratulujeeem 🙂

maculkac
21. jún 2011

@elize
Teším sa s tebou, a tíško závidím, že už máš po tom. Snáď sa aj ja dočkám, že si budem môcť vydýchnuť. A komisiu si mala fakt super. Pri odpovedi naviedli, aj keby som začala zle, alebo ma nechajú hovoriť to zlé? A na obhajobách ste používali aj prezentáciu, lebo v niektorých skupinách museli ísť z hlavy, bez premietania...
Tak teraz šup, šup oslavovať ... 🙂.

elize
22. jún 2011

dakujem vsetkym za gratulacie a oporu 🙂
maculkac naviedli, kazda komisia trocha pomohla ked videli ze ides mimo, davali otazky k veci a ak si sa ucila, tak uz si vedela co mas dalej rozpravat. Velmi ti drzim palce a daj vediet ako si dopadla 😉 Musis si verit, ved si sa ucila a vies vsetky otazky 😉 ... budes mat pocit, ze nic nevies, ze si vsetko zabudla, ale neboj - mas to v hlave a ked to budes potrebovat, spomenies si 🙂

sisi01
22. jún 2011

@elize No ja som na zaciatku o Matelovi pocula dost zleho, ale teraz uz vacsinou iba to ze bol dobry a ze aj pomohol... Tak uvidime... Ja mam strach hlavne co sa tyka otazok zo zabezpecenia :( akosik mi to opakovanie nejde :( Pocuj este by som ta chcela velmi pekne poprosit, neposlala by si mi Tvoju prezentaciu ako vzor pripadne ak si mala aj nejaky napisany pokec co si k tomu hovorila? Ja uz prezentaciu aku taku mam hotovu len chcem porovnat ci to mozem tak mat a hlavne, ze akym stylom k tomu hovorit 🙂 Moooc dakujem. Mail: sisa.kostkova@gmail.com

maculkac
22. jún 2011

@elize
Veľmi Ti ďakujem za pozitívnu podporu... 🙂. Dúfam, že aspoň trocha šťastia sa usmeje aj na mňa. Krásny dník.

elize
22. jún 2011

@sisi01 poslala som ti moju prezentaciu, aj s nejakymi radami 😉 drzim palce

sisi01
22. jún 2011

@elize Mooc dakujem,si zlata.

ivusha3
23. jún 2011

Ahojte, prosivam vas potrebujem radu, je tu niekto kto studuje na Sv Alzbete psychologiu? budem robit prijmacky a ustny pohovor . a mam docela strach ze co ma caka, kedze mali najskor prijmat bez skusok.

marta21
23. jún 2011

Ahojte, chcela som sa Vás spýtať, ako Vám dopadli štátnice a ako to tam prebiehalo. Ja ich mám teraz v utorok a mám z toho riadne stresy.

zuzana63
23. jún 2011

@sisi01
Ahoj Silvia, k zajtrajším štátniciam držím palce. Určite to dopadne dobre, ako som Ti písala mne sa 24.6 narodila dcéra, tak dúfam že ako ten pôrod pred 24- rokmi (náhoda, same 24-ky) tak aj štátnice dopadnú super!
Napíš výsledok . Môj " výsledok" v pôrodnici bol: 3 400 g, 48 cm a dcéra Katka, ktorá tiež chodí na školu sv. Alžbety.

sisi01
23. jún 2011

@zuzana63 Ahoj Zuzi, si strasne zlata... Velmi pekne dakujem za super podporu... Dodalo mi to vela energie na ten zajtrajsi den. Momentalne tu stresujem, ze mi kopu veci vypadlo a to hlavne zo zabezpecenia a stresujem, pri prezentacii, lebo este neviem presne ako o tom budem hovorit 🙂 No je to desne ale hlavne, ze uz bude po tom 🙂 Tvoj vysledok bol krasny, statnicami ho nemam sancu prekonat, ale verim, ze bude rovnako uspesny 🙂 🙂 Este raz velka vdaka, vazim si to.... A urcite potom pisem ako som dopadla... 🙂

adrika755
23. jún 2011

@ivusha3 Ahoj,ja som si sice nedala prihlasku na odbor psychologia ale myslim si,ze ti staci kupit knihu zaklady psychologie no a myslim ze aj z biologie cloveka bude treba nieco nastudovat,kam ides studovat ak sa mozem spytat?Lebo ja do Ba socialnu pracu a este stale mi nedosla od nich posta,kedy ti dosla posta?Ja uz normalne rozmyslam,ze tam zavolam kedy poslu pozvanku,uz zacinam byt nervozna.Dakujem za odpoved

ivusha3
23. jún 2011

Ja chcem ist do BA iba tam je psychologia. A prisla mi pozvanka akurat dnes a bola som dost prekvapena pretoze na studijnom odeleni mi povedala ze prijmacky sa robit nebudu. ved uvidime moja posledna sanca.

daphne8
23. jún 2011

@11011961 Dakujem Ti kraaasne za vzacne rady!! pomohlo mi to veeelmi.. uz mam konecne po tom.. Presne ako si mi pisla, vsetko sedelo.. mas velmi dobry odhad, bude z Teba super poradkyna..ak teda pojdes tymto smerom! este raz veeelke DAKUJEM!! vazim si to!! 😉

daphne8
23. jún 2011

@jazminn Ahojcek Jazminn.. dakujem za radu, presne sa mi stalo co Tebe trocha sa mi triasol hlas..mala som v komisii Romana..ale po chvlili sa to upravilo..bol to velky respekt pred nim..ale bol v pohode..dokonca co som videla, ked som si pripravovala odpovede miestami sa mi zdalo, ze chcel velmi pomahat tym, ktori nevedeli..co ma velmi milo prekvapilo, lebo sa o nom hovori a pise dost nie dobre..ale na vlastnej skusenosti mozem povedat..ze bol v pohode a to bola moja komisia vyhlalsena za najhorsiu.. Preto tie kocky co to este len caka..dolezite je naozaj verit si a neukazat, ze nahodou nieco neviete..skor, ze si neviete na to zmysliet..a hned vas nasmeruju.. myslim, ze vsetci pomahali ako sa dalo..ked videli naozaj, ze vedia, brali na to velky ohlad.. DRŽTE SA VŠETKY, ktore to mate pred sebou!

adrika755
24. jún 2011

@ivusha3 A kedy budes robit prijimacky?A to mas denne studium vsak,lebo ako viem tak externe sa psychologia neda studovat.

ivusha3
24. jún 2011

skusky mam 6. jula🙂 ano je to denna , inak sa tam studovat neda. ty mas ext.?

maculkac
24. jún 2011

@daphne8
Blahoželám k úspechu, mňa to tiež čaká, chcem sa ťa spýtať, ak mi náhodou nesadne otázka, pozerali na to, aj koľko som napísala do prípravy, alebo ich to nezaujímalo? Lebo nechcem, aby hodnotili aj podľa toho, že mám na papieri málo napísané.... A sledovali študentov aj počas prípravy? Idem medzi prvými, tak by som bola rada, keby sa radšej venovali raňajkám, mňa moc zneistí, keď na mňa niekto pozerá, potom neviem ani písať... 🙂).