• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

19. mája 2017 
@emmuska11 podľa mňa nič ti netreba kupovať, všade po prednáške jednotliví prednášajúci materiály dávajú na kľúči roč.vedúcim a tí to dávajú na stránky ročníka pre všetkých. Pre externistov prednášky nie sú povinné a nie každý môže sa vždy zúčastniť prednášky. A keď niečo niekto nemá alebo chce iný materiál tak aj tu si pomáhame, neboj! a nič nezháňaj dopredu.
1. aug 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jazminn
dakujem ti ,tak by to bolo super.
1. aug 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajalinka

ahoj, idem studovat do partizanskeho a dakujem ti za odpoved, ked som nieco potrebovala,mozem sa s tebou spojit?

Pekny den.
1. aug 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmuske 11
ahoj, ja chodím do Piešťan a nemal by byť z mojej strany problém ak budeš niečo chcieť kludne sa ozvi......len Vy v PE máte úplne iných učiteľov ako my v PN a systém výučby máte iný..... tu máš oficiálnu stránku PE:
www.vszasp.wz.cz. tam sa dozvieš všetko potrebné a myslím, že sú tam aj nejaké materiály nech vieš do čoho ideš
1. aug 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmuska11 pozerala som školu Partizánske a naozaj tam okrem doc.Olaha, nepoznám ani jedno meno. My máme celkom iných profesorov.
1. aug 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmuska11
ja tak isto nikoho nepoznám, dokonca ani doc. Oláha osobne... mal nás v PN učiť SPODaSK, ale akurát ochorel tak sme mali prof. Vlčeka... :sweat_smile: a ešte som pozerala teraz rozvrh tak doc. Kozoňa.....
1. aug 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajalinka doc. Kozoňa poznám ten nás učil oba ročníky
1. aug 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky baby..:slight_smile: tak to som teda dopadla..ale nevadíí, hlavne, že sme zdraví, nie? :slight_smile:
1. aug 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás, nemáte niekto nejaké materiály (aj v elektronickej podobe), knihy k bakalárke Domáce násilie, hlavne soc. intervenciu? Niečo som našla, ale mám toho málo. Budem vďačná za každú pomoc. Ďakujem. :wink:
7. aug 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim vas, nemate tu niekto nejake materialy z biologie? chodim prvy rok na externe, odbor osetrovatelstvo, do Presova... Mam z toho zivot naruby. Material ziaden, len sa chytro ucit... dakujem pekne
8. aug 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmuska11 ahoj,mňa tiež zobrali do partizánskeho,tak sa v stredu stretneme na zápise :slight_smile:
15. aug 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence,tie ktoré ste boli na zápise v predošlých rokoch do prvého ročníka,ako dlho trval ten zápis a čo všetko vám tam hovorili?najlepšie tie,ktoré študujete v partizánskom,ale uvítam aj odpovede z iných miest.vrelá vďaka.potrebujem to čisto informačne,kôli malej,aby som vedela ako dlho ju bude treba povarovať.
15. aug 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paela ahoj, jasne ze sa tam stretneme ale ako sa spozname? Dajme nejake znamenie
15. aug 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paela
@emmuska11 jéj už sa tu našli dve spolužiačky.to je milé :slight_smile:
15. aug 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sofokleska ano mas pravdu, mozno nas bude aj viac. Uvidime stredu sa ide na to.
16. aug 2011 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čawte prváčky na zápise Vám rozdajú indexy, nalepíte si tam fotky, zapíšete si do nich iniciály, predmety a následne Vám ich študijná referentka podpíše a až vtedy sa oficiálne stávate študentmi VŠ.......nesmiete zabudnúť na doklad o zaplatení priamo v tatrabanke bo bez toho Vás nezapíšu, dajte si ho prefotiť originál si schovajte a kópiu odovzdajte..... ten doklad je pre nich najdôležitejší :frowning2:.... povedia Vám nejaké organizačné veci a trvať to bude podľa toho koľko Vás je v ročníku, minimálne 1hod. určite...........ja síce chodím do PN, ale myslím, že zápis je všade rovnaký :slight_smile: :wink:
16. aug 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jajalinka ok, dakujeme za info
16. aug 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajalinka a ty si potom kedy nastupila do skoly, niekedy v septembri? Kedy ste uz naplno zacali
16. aug 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmuska11 ahoj si tu?ako ideš zajtra?busom alebo autom?
16. aug 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paela ahoj mna dovezu autom a naspat idem autobusom
16. aug 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmuske11
minulý rok sme mali zápis 4.9. v utorok a hned v sobotu sme mali prvú prednášku, v 1. triede sme s prednáškami začínali až v októbri, hoci zápis bol v septembri......
17. aug 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...mam prosbu, je tu niekto z Vas kto studuje psychologiu na Sv Alzbete, potrebovala by som nejake info...prosiiiim...:slight_smile:
17. aug 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mam k vam prosbu..nemate nejaku literaturu, najlepsie v pdf.formate k teme Prevencia CAN syndromu, alebo prevencia tyrania vo vseobecnosti?? budem velmi vdacna... nieje k tomu vela zdrojov... dakujem velmi pekne:slight_smile:
18. aug 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj - prevenciu CAN najdes v knihe od Olaha a Rohaca a vola sa SOcialnopravna ochrana deti a socialna kuratela a kupis si ju v kniznici v skole Svatej Alzbety v Mi
19. aug 2011 o 05:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den, zhanam knizku: Týrané, zneužívané a zanedbávané dítě od Jiří Dunovský, Zdeněk Dytrych, Zdeněk Matějček a kolektív ... Na martinuse je vypredana a dotlac sa nechysta... nema ju nahodou niekto? velmi by mi pomohla..dakujem
19. aug 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu niekto kto ide studovat 1 rocnik socialnu pracu externe v Ba?
21. aug 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babtý pomoooc. zajtra idem na teoriu socialnej prace s olahom, som 4 rocnik a mam len knihy zilova a striezenec, nemate niekto poznamky z prednasky???
21. aug 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Niekto kto chodí na sv. Alžbetu sociológiu v BA alebo to má tento rok v pláne tak ako ja? všetky info o tej škole mi pomôžu :slight_smile: kedže ma nevzali na UK psychológiu tak som sa rozhodla ísť aspoň sem..no všetci ma od tej školy odhovárajú lebo POČULI aká je to ne-škola...a ja už idem 5teho na zápis...hm hm :confounded:
22. aug 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence,nájde sa tu niektorá,čo navštevuje externe detašované pracovisko v pe?ak áno,prosím IP,mám len zopár otázok.vďaka za ochotu. :wink:
22. aug 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika755
@emmuska11
@paela 2 semestri pribudol novy predmet..aspon nam teraz som pozerala stranku.
23. aug 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok