• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

23. januára 2017 
neodporúčal, skôr to bola kampaň proti interupciám, celá ta prednáška....ak chceš, pošlem ti k tomu veci čo nám dal, môj mail je : seljmani@azet.sk pa pa
29. sep 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adinka3 ahoj ešte som nezačala,neviem si spraviť osnovu, máš už nejakú literatúru???či by si mi nemohla nejakú odporučiť :slight_smile: a ty si ako na tom?
30. sep 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...vystudoval tu niekto odbor osetrovatelstvo,potrebujem raduuuuuu...plls
30. sep 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrahy ahoj citala som ze studujes šroc.osetrovatelstva...ja takisto...aku temu bakalarky si si zvolila?
30. sep 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja mam KOS o klienta so schizofreniou :zipper_mouth: :fearful: :wink:
1. okt 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
len teraz zacínam studovat verejne zdravotnictvo, chcem sa opytat ci mi vie niekto s hocicim pomoct budem rada aj za informaciu kde u koho si davat naco pozor,..kedze neviem ako to chodi na tejto skole. ak by mal niekto nejaky material urcite by ma potesil,... dakujem =)
3. okt 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia_ba Ahoj,aj ja zacinam studovat verejne zdravotnictvo,v stvrtok mame prve prednasky :slight_smile:
3. okt 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,nemate niekto nahodou nejake testy na skušku zo psych.osobnosti a špeciálnej psych? Díky
4. okt 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem prijemny den, chcela by som Vas poprosit, ci by niekto nevedel odporucit nejaku literaturu, tykajucu sa specialneho skolstva.Vdaka.
5. okt 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spominala sa tu kniha od Levickej Na ceste za klientom.Ak by ju niekto mal predsa len preskenovanu, pomohlo by to Vdaka.
5. okt 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím, dievčatá aj mne by sa zišla do bakalárky tá kniha od Levickej. Veľká vďaka vopred. Môj mail: magnetka111@gmail.com.
5. okt 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no tak nakoniec už nám dávajú nove knihy co sme podostavali sme si museli pokupovat, uuž každý rok sú nové niečo je to isté a niečo je, nám povedali že prednášky sú už povinné, a že si tam musime odsedieť možno, že nás strašia v prvom ročníku :slight_smile:
7. okt 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri externom štúdiu prednášky nie sú povinné...aspoň u nás nie v BJ.
7. okt 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika_g
Ahojky chcela by som ťa poprosiť, že ak ti niekto poslal tú knihu Základy supervízie a supervízia v praktickej výučbe v sociálnej práci - Milan Schavel, Milan Tomka mohla by si mi ju preposlať bola by som ti veľmi povďačná. Ja mám skúšku u Tomku a práve s tej knihy bude skúšať. Ja mám len časť knihy a práve z tej ktorej kapitoly bude skúšať mi chýba. Ak ju pošlem tak ti veľmi pekne ďakujem a prajem ti pekný deň alebo ak to budeš čítať večer tak pekný večer. Ahoj Eti
7. okt 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ak má niekto knihu Základy supervízie a supervízia v praktickej výučbe v sociálnej práci - Milan Schavel, Milan Tomka môžte mi ju prosím preposlať na teeti@azet.sk veľmi pekne ďakujem moc moc moc mi to pomôže
7. okt 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teeti poslane:slight_smile:
8. okt 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chuaneta ja ju mam, ale ma skoro 50mega, a neda sa poslat mailom. ale cez SKYPE prejde. moje skype je michala1242
8. okt 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chuaneta PREVENCIU mam :slight_smile:
8. okt 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky !!!!
máte niekto v elektronickej podobe knihy od Levickej/jedno aká kniha/ môžete mi ich poslať na 29janka1@azet.sk dakujem .....knihy potrebujem k bakalárke
8. okt 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mal už niekto prosíííím tento semester skúšku zo sociálneho zabezpečenia, prof.Tkáč? Zaujímalo by ma, aké daj otázky a ako to prebiehalo, ďakujem:slight_smile:
8. okt 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tiez mam zaujem o Tkaca....teda o priebeh jeho skusky :wink: ,dakujem
9. okt 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vedel by sa niekto podelit o priebeh skusky pri PhDr.Brnulovi-Azylanti, co mozme od neho ocakavat....daaakujem.
9. okt 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V 4. ročníku máme mať Aplik. socialnu politiku s prof. Tkáčom, nemá niekto materiál z prednášky, alebo vypracované otázky na skúšku. jazminn@centrum.sk
10. okt 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susbum O priebehu skúšky s prof.Tkáčom som Ti napísala do IP :slight_smile: Držím palce:slight_smile:
10. okt 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livinka97 môžeš napísať aj mne: jazminn@centrum.sk
11. okt 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livinka97 aj mne by si mohla napísať ako to prebieha s profesorom Tkáčom, ďakujem :slight_smile:
11. okt 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jazminn
@moncicici ahojte , taakze dostala som Acko:slight_smile: dalo sa opisovat,ked nasiel tahak, zobral,ale nedal Fx. Mali sme 2 otazky, 30minut...a dalsich asi 40min opravoval, ale hned aj rozdaval indexy, takze nemuseli sme vsetci cely cas cakat... skuska v pohode, staci aj vlastnymi slovami...pri opravovani to ani necital, len si to prebehol ocami..nevyletel nikto... staci cosi napisat,aj ked od veci... :slight_smile:
11. okt 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenca10 Pošlem, ale nemam tvoj mail :slight_smile:
13. okt 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas mate tu niektora statnicove bakalarske otazky vypracovane z tohto roku 2011???bakalarske, prosim,pokial hej ,mozte mi poslat.dakujem
13. okt 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok