• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

19. mája 2017 
Ahojte kočky, štvrtáčky SP externá forma už ste začali? Prosím Vás ako je to s prednáškami? Sú teda tento rok povinné? A neprítomnosť sa musí zdokladovať??? Vopred ďakujem za infoooo ;)
25. okt 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky, neviete mi poradit, ci skuska so Selkom- Psychologia zdravia bola formou kruzkovacieho testu, pripadne ake otazky boli ? Dakujem velmi pekne a prajem pekny den :slight_smile:
26. okt 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaza11 Jéééj to by aj mna zaujímalo :dizzy_face:
26. okt 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi01 hej už sme začali, je toho dosť no :slight_smile:)) ty kam chodíš? Ja Prešov
26. okt 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky súrne zháňam niekoho kto mal štatistku s doc. Hlochom, taký mladý je mi s ním máme mať a nič nám nedal, viete nejaké info, prípadne niečo poskytnúť? :sweat_smile:
26. okt 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seljmani Ja chodim v BA... A tie prednasky su povinne alebo to pokracuje tak ako po minule rocniky???
26. okt 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana29 no Zeman je brutalita.....ústna skúška, presné paragrafy, a musíš tomu rozumieť....
26. okt 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by som len napisat info: Dnes som si objednala knihy od Levickej - Cesta za klientom, ale cena je hrozna 14 Eur + 3,50 Eur postovne, ale je to jediny sposob ako sa k nej dostat, okrem kniznice......je to vydavatelstvo Oliva, este ju maju, ak by mal niekto zaujem.
27. okt 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zdravim vsetkych,uz som raz pisala, ci nevie niekto poradit literaturu tykajucu sa specialneho skolstva.Ak by mohol niekto odporucit, budem rada.
27. okt 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.)chcela by som sa spýtať aká je skúška s Tkáčom?predmet soc.zabezpecenie
27. okt 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ktore studujete v Ba,ma niekto skusenosti s Dr .Minichovou sociologia?Aka je na skuskach a co vyzaduje?Za kazdu odpoved budem vdacna :slight_smile:
27. okt 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca10 dobre vedieť u nas sa na skušky chodi v rifliach a pod.:frowning2:
27. okt 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak potrebuete pomoc, odporúčam stránku www.diplomove-prace.webnode.sk
27. okt 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa poctivo pripravujem na každu skušku a dosť ma štve, ked to niekto len tak odpiše a dostane taku istu znamku ako ja čo som sa svedomito pripravovala. Ako piše evula, ani ja neviem použivať ťahaky :frowning2:
A ked niekomu poviem že som sa učila, ešte dobre že sa mi nevysmeje že kvoli čomu..... :angry:
29. okt 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenca10 no dneska sme snim mali prednašku, ten motylik ho prezradil :grinning: o mesiac skuška a ustna .....bojim :frowning2: my snim mame pravo, nevieš nahodou na čo sa mam zamerať a tak.....dakujem :slight_smile:
29. okt 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofokleska Ahoj aj my máme Zemana na právo- Rodinné, kedy máte skúšku vy?
30. okt 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana29 my uvod do prava.ja som sa dala na posledny termin na december to pada na sobotu, kvoli robote...no čo už budem inym zavidieť že to maju z krku :slight_smile: v ktorom meste študujes?
31. okt 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofokleska úvod do práva je tá najľahšia skúška, my sme mali test a vyberáš z troch variant /a,b,c,/
31. okt 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, je tu niekto, kto ma skusenost so skuskou verejne financie a poistovnictvo s Bugrim vo stvrtom rocniku? Potrebovala by som info, co sa ucit, ake ma skusajuci poziadavky na skuske...dakujem
1. nov 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mal uz niekto skusku zo soc.prevencie s Lacom?
2. nov 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jazminn my mame ustnu... :frowning2: možno že jej lahka, ale ako počuejm ako skuša a kolkych vychadzuje až mi to nahana strach
2. nov 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, mali ste niekto skúšku z verejného zdravotníctva u Rovného?
2. nov 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofokleska ústnu? to je niečo iné...veď to je len asi 3-4 kreditový a ústna!?
2. nov 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn hej a 3 otazky.... :frowning2: minuly rok daval ževraj dve otazky a ked si jednu nevedela tak hned FX.ved prave 4 kredity :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. nov 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adriana_e Ahoj my sme mali Bugriho v 1 rocniku na Ekonomiu a musim povedat ze nam dal ozaj zabrat, dokonca nepresli vsetci, ja osobne doporucujem zodpovednu pripravu..
2. nov 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivana29 velmi pekne Ti dakujem za info, uz som sa do toho pustila....uvidim, ako to dopadne
2. nov 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adriana_e my sme mali s Bugrim a Pribišovou písomnú, a vôbec si nás nevšímali, robili si niečo na počítačí a tak aj to dopadlo samozrejmä, všetci A a B. :grinning:
3. nov 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok