Výber matraca pre dospelú osobu

matusik24
22. jan 2018

Ahojte žienky,potrebovala by som poradiť pri výbere matraca pre dospelé osoby.Aký by ste odporúčali a kde ste kupovali.Ďakujem.

deti95060810
22. jan 2018

pridám sa k tebe, tiež potrebujem pre deti....my sme kupovali pred 6 rokmi a deťom tlačí pružina do chrbta....😠😨

dominika6
22. jan 2018
lavieenrose
22. jan 2018

my sme kupovali v ikei...penove zabalene do valecka..takze preprava v pohode v nasom osobnom aute ...a jeden velky do manzelskej postele ..nemame medzi sebou medzeru ...asi preto nase diera tak rado medzi nami spi :D

katkahs
23. jan 2018

My sme kupovali pred niekolkymi rokmi od matratexu, ale uz nam tiez treba nove. Zrejme kupime od toho isteho vyrobcu.

ostap
25. jan 2018

@matusik24 Ikeu nikdy viac! Hned po 2 mesiacoch totalne zlezane boky,teraz po 6mesiacoch mame donicene chrbtice a reklamovat to mozem tazko,byvame dalej a ako im tam odveziem rozlozene matrace,nemame dodavku... A navyse sa nedaju vyzliect a oprat

lavieenrose
26. jan 2018

@ostap to mas cudne matrace ..moje sa daju ;) a ten manzelsky mame uz 3 roky a stale ako novy ,aj navlek som oprala uz

ostap
26. jan 2018

@lavieenrose jop, ikea isla kvalitou rapidne dolu:( tiez som si ich nechala kupit, lebo znami ich maju asi 4roky a spokojni, tak sa mi nechcelo vymyslat,bohuzial teraz lutujem kazdy den. Ale rovnako so skrinami-zariadovali sme byt pred 7 rokmi dost z ikea a vsetko v pohode, pred pol rokom sme sa stahovali a kupili znovu ikea a rozdiel je neuveritelny, odtial uz si kupim maximalne vazicku, na skle snad neni co osidit:(

lavieenrose
26. jan 2018

@ostap my mame postel z ikei a to je katastrofa...ale do nej sme moc neinvestovali...to kebyze sa chceme na nej milovat ani nemozeme :D

ostap
26. jan 2018

@lavieenrose to je antikocepcna