Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

zuz11
23. nov 2007

cat, v poho, mame asi aj 100dvd rozpravok tak ak mate zaujem tak Vam mozem ponapalovat 😉

megg
23. nov 2007

ahojte mamulky, hura konecne mam doma pc, sice dva dni bol prec ale normalne zavislak nemal kde zavislacit 😀
Vcera sme boli s mangelom na takom super mecheche 🙂 v SND. Inak vsetkym vam odporucam hru "Vecer trojkralovy". uzasna hra, perfektne obsadenie (Vajda, Mastalir, Danciak, Moorova, E.Horvath, Roth...) No supeeer! Fakt odporucam! Tak dobre som sa daaavno nenasmiala. Normalne by som zacala asi chodit pravidelne do divadla, keby bolo casuuuuuuuuuu....alebo nejakej aupairky 😀

ena
23. nov 2007

zuz11: no, keby si dala zoznam tych rozpravok, tak mas z toho aj biznis mozno 🙂) Cela stovka su len rozpravky?

zuz11
23. nov 2007

ena, hej dalsie dve alebo tri filmy 😀 a to vravim iba o dvd 😀

cat
autor
23. nov 2007

wow zuz ze 100 rozpravok, to ste dobri,to hadam ani my nemame a to som iny pirat 😀 tak budem rada ak mi prinesies toho macka 🙂 Ja hlavne zhanam nase stare ropravky v slovencine a je to problem ☹

Dnes som vymakla v Auparku Verulku, obchytala som si brusko a potom sme sli so Silvinkou na kafe, Tomik sa zalubil do Veve 😀 taky bol dobry az som ho nepoznavala 😀 Sue este raz dik za to oblecko, uz sme aj pofotili 😉

mrenka
23. nov 2007

mamci,nooo,mala som aj podbradnicek so sebou?lebo z mastalira ti urcite tiekli slinky,ze jo?? 😀 😀 to podo mnou by bola hotova potopa 😀 ten je veeeelmi sympaticky 😵 😵

cat,supis fotecky 😉

babulka
23. nov 2007

Baby, ja vas tu zanedbavam, vyzivam sa v teme o korupcii. Nechapem postoje tych dievcat, platit si za usmev a mile slovo. Kebyze ja mam 10 tisic nazvys, tak vydrzim, aj keby sa so mnou tyzden nikto nerozpraval, a potom si kupim nieco pekne na seba 🙂

Ja by som chcela ist na Fidlikanta, ale je to dost beznadejne vypredane ☹

cat
autor
23. nov 2007

diky 😉 nehodis sem tie Liliankine? nech su tu sami mikulasikovia 😎
Ozaj, dnes zacali trhy, pri pomysleni naklobasky a var. vinko mi sliny tecu, kedy pojdeme? 😀

mrenka
23. nov 2007

no,hodim nejake fotos,pockaaaj..
trhy dohodneme 😉

megg
23. nov 2007

mamusky, vy uz mate mikulasske outfity? My nejak nestihame😲 . Ale chystame sa na mikulasa s certom a anjelmi do Carltonu, nasa fi organizuje kazdorocne pre deturence takyto vecer, no tak sa veeeelmo tesime 😵 Som zvedava ako bude drobec reagovat...asi budeme aj plakat a bat sa 😅 xixi

Tie trhy by sme vazne mohli zrealizovat! 😉

cat
autor
23. nov 2007

megg, pojdeme,ok? IP s mrenkou..

megg
23. nov 2007

jup jup jasneeeee! tesiiiim 😵 😵 😵 😵 😵

cat
autor
23. nov 2007

mreni, Lili je aka modelka 😎 ta foto c.5- poza, naspulena pusinka, no kraasna je 😎 😎

mrenka
23. nov 2007

dakujeme 😵 😵 akurat pozeram,ze v nedelu pojde na HBO DaVinciho kod,moj osudny film 😉

sue
23. nov 2007

Ahojte maminy 🙂

mrenka
23. nov 2007

sue cauko 😉
pre inspiraciu...my sme si u tejto tety dali urobit vian,pohladnice a magnetky,tak som zvedava http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=1926

megg
23. nov 2007

mamus, osudny? 😕 A my nemame HBO, tak budeme superstarovat 😀

megg
23. nov 2007

Jej tie pohladnice su krasne a ste vsetci traja odfoteni?? super napad!

mrenka
23. nov 2007

noo,lebo som na tom bola v kine v maji 06 a lili lietala po bruchu cely film,sa mi tam otocila hore lebenou(hlavou) a kvoli tomu bola sekcia 😒 a odvtedy som v kine nebola 😀 ale chystam sa 😅 😅

mrenka
23. nov 2007

nie,poslala som len lili foto a dala som tam text,ze vesele vianoce praje lilianka s rodicmi 😵 😵

megg
23. nov 2007

tak ked vyrastie Lili, tak je to mozes povedat, ze teda takto sa veci maju a pri tomto filme si to Lilik rozmyslela 😀

mrenka
23. nov 2007

nooo,to jej teda poviem 😀

tilly
23. nov 2007

ja idem zajtra na trhy 😀

babulka, na fidlikantovi boli naši a veľmi si pochvalovali, páčilo sa im to...

megg
23. nov 2007

no tymi poslednymi nas zasobuje segra z usa, v kuse vyraba take krasne kalendare 🙂 A teraz to Oli miluje, kukat na fotky a hovorit kto je kto 😀

mrenka
23. nov 2007

to je super,mne sa to strasne paci,ako si to vedia tie baby urobit v tych programoch na upravovanie fotiek,ale ja tupec akosi nechapem ako na to...

megg
23. nov 2007

ja nemam na to casu 😖 to je naprd.

mrenka
23. nov 2007

mamci,idem spat,som zdochnuta,sme boli dnes na oslave,tata sa tam este vratil,my s veducou sme zostali uz domka a ja som nejaka otapco...a ty urcite tiez po vcerajsku 😀 😀

megg
23. nov 2007

no, tak trosicku 😀 Tak dobru noc 😉

mrenka
23. nov 2007

dobru a kukni to...ved vies..