• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
aktak, ty to mas pestre :slight_smile: Stale sa nieco deje :slight_smile:

Ja som sa vydavala ako 27 rocna, prve dieta mala v 28 rokoch a druhe budem mat po 30. POdstatne je, ako to citim ja a nie okolie - ci si mysli, ze je spravny vek na dieta :wink:
22. jan 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri, keď budeš mať dieťa skôr, tak ti skôr aj odrastie a môžete chytiť s mužom druhú "mladosť" :grinning:
budete mať 30 a môžete sa zas flákať po diskotékach, deti už budú veľké na to, aby chodili na víkendy k babke :grinning:
22. jan 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nahoda je blbec ale napodobne, v 27 vydaj, 28 porod a o mesiac sfukujem 30sviecok :grinning:
22. jan 2008 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa hlasim ku kattum, zuz11, susike, teda 30 tnickam :slight_smile: , v 28 prve babo ( den pred 29 narodkami :wink: ) , v 30tich druhe babo ( mesiac pred 31 narodkami :slight_smile: )
23. jan 2008 o 01:09  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuiz, my nie sme dobri v planovani rodicovstva :grinning: vedela som chcem viac nez 2 deti, ale ani vo sne by ma nenapadlo, ze to bude nakoniec takto...ale som brutal happy
No a u mna je "harmonogram" takyto:
17r- 1.porod, 18r- matura a svadba, 19r. 2.porod, 21r- 3.porod, 22r- nastup na VS, 27r (cochvilka) 4.porod a statnice :wink: nuz a potom mam etse kadejake plany :grinning:
Tilly, ja sa tiez tesim na 2.mladost :grinning: a este na to aka budem sexy babka :sunglasses:
23. jan 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tak to uz neviem ci je ozaj nahoda :grinning: ale ja detto 27 svadba, 28 prve mimi a po 30 teraz 2.mimi. Akoby sme sa tu dohodli :grinning:

verulka,to si pis ze budes sexi babka :grinning: ja zas budem babka cestovatelka, zoberiem batoh a pojdem vsade tam kam nestihnem s deckami ist :sunglasses:
23. jan 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, ja chcem byť tiež sexi babka :grinning:
po druhom odkojenom dieťati si dám urobiť prsia, prefarbiť sa na blond, strašne schudnúť a byť konečne zas kočka :grinning: a to si chcem držať až do babkovania :grinning:
23. jan 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tilly, potom mozme chudnut spolu a ja si dam este aj odsat tu velku rit co sa v nasej rodine dedi. fuuj, ale sme povrchne :grinning:
23. jan 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, zase....vy ste uplne strelene...ale aspon je zabava :grinning:
a vsetky vas berem do klubu sexi babiek :wink:
23. jan 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: a potom budes chodit na prechadzky s vnucatami a vsetci si budu mysliet, ze to su tvoje deti :slight_smile:
23. jan 2008 o 15:13  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no nedá mi, musím sa pridať k sexi babkám :grinning: Cat, u nás sa nededí tlstá riť, ale tlsté stehná :stuck_out_tongue_closed_eyes: bléééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :grinning: takže ja budem musieť odsať tie :grinning:
23. jan 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jan 2008 o 15:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak sa vam mozem pripliest do statistiky (deti spia, tak surfujem :grinning: ) casto si Vas citam, no nestiham prispievat, ale ved ma hadam trosku poznate :wink: tak svadba 29, 1.dieta 30, 2. dieta 32 ... takze vsetky budete sexi babky urcite :sunglasses: a hadam sa aj ja pridam, ked stratim tieto michelinky okolo pasa :angry:
23. jan 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boze eni,dik za ten link, to uz ani neni pravda..pripada mi to tak davno... :dizzy_face: :sunglasses:
23. jan 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To su krasne fotky, to boli malicki! Aj ja sa uz tesim na sexy obdobie v 35, budem mat 50kg, kostymik, kabelku, super rozbehnutu firmu a karieru, plastiku predpokaldam po druhom porode i tam dolu...
23. jan 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, sa mi pacia vase vizie do buducnosti :grinning: :wink: v kazdom pripade vam to velmi zelam :dizzy_face:
23. jan 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eni, to je to megastretko v júli 2006 v Prešporskej, že? :dizzy_face:
23. jan 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja si dám odsať brucho, u nás sa dedí hrozné brucho :grinning:

jeeej, eni, to bolo krásne, ale vtedy strašne vyčerpávajúce, lebo domčo začínal chodiť...
23. jan 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, domčo bol taký buclatý :grinning: sranda, ako tie decká schudnú a vytiahnu sa :grinning:
inak za dva mesiace mi narástol dva cenťáky
23. jan 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, ja sa pripajam k tej rekonstrukcii prs a vymene noh :grinning:
23. jan 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue: ano, leto 2006
23. jan 2008 o 18:28  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VERULKA... máš tri dietky, štvrté na ceste, za chvíľu končíš vysokú a na nete si takmer každý deň... ako to prosím ťa stíhaš??? Máš môj obdiv.

Tie fotky čo máte zo stretka sú super :slight_smile:
Inak ja prvé v 20, druhé takmer 32 a.... ďalej neviem :grinning:
23. jan 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile:
...som tu zavitala po straaaasne dlhej dobe :sunglasses: A co nevidim, Ena, ta ma uz druhe babatko a tiez, co som postrehla, Cat a Kattum cakaju babatka....to je fajn, gratulujem vam babenky a zelam fsetko dobre :dizzy_face: :slight_smile: a zdravucke babatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My tiez cakame babatko, koncom marca, TP mam 30.3. :slight_smile:
Fsetky vas pozdravujem a zelam fsetko len to naj..............obcas tu nakuknem a pridem vas okuknut :wink: papa
23. jan 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katiatko ahooj, no gratulujem, vidim ze budete mat opat chlapceka :slight_smile:
23. jan 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, začnem mať mindráky. všetky tehu a ja nič :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, xlapceka :dizzy_face: dakujem cat
barunka, neboj, ti pride ftedy, ked to budes mozno najmenej cakat :sunglasses:
23. jan 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kattum, ja nema plastiku nicoho po troch a asi to tak ostane aj po stvrtom :grinning: vsak ja som sexi aj bez toho- teda pre toho mojho...okrem toho, ja budem musiet zarobit strasne prachy, ale vsetky oplieskam len za stravu :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsak ak mi ti moji chlapi v puberte zacnu zrat ako ich tato, tak zbohom...alebo si zriadim restiku a tam budu mat VIP vstup :wink:
u nas sa dedi vsetko mozne, ale ja som genetika dala zbohom a raz sa mi to podari :grinning:
tie fotky su uplne brutal...strasne ten cas leti...
zuzka, ja som na nete v praci :sweat_smile: a vecer, ked vyhodim muza :wink: ...ale to sa tyka zimy...v lete musim ficat odkedy je svetlo, dokedy je svetlo :wink: nastastie moje telo pochopilo, ze spanku je nedostatok a tak sa uspokoji s nizzsim prisunom :grinning:
23. jan 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej cat, zase mas fotku v pase a albumik... sa tesiiim :dizzy_face:
23. jan 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barunka, je to tu strašné, že? :grinning:

cat, tak simonka alebo filip?
23. jan 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby zatial jednodetne, sup sup, nech ste dvojdetne a potom tusim silvinka (ta bola prva) moze zacat tretie kolo :slight_smile: :slight_smile: .. my by sme brali este babu :slight_smile:
23. jan 2008 o 22:58  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok