Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ena
20. feb 2008

zuz11: kludne s malou busom aj bez kocika, mala to ma az kym nepojde do skoly zadara 🙂
Len potom zalezi od temperamentu, Filip jeden cas dost vystrajal bez kocika, teda nechcel sediet na kolenach, furt zliezal.. a ked bus zabrzdi, mas co robit .. teraz uz pekne posedi...

ena
20. feb 2008

sue: taj ja mam nejake ine info, ja ked som mala celorocny listok, tak som uz ziadny listok necvakala, kocik s dietatom bol zadara, ak by si isla s prazdnym kocikom, tak ho mas ako batozinu a vtedy sa plati...
teraz bez elektricenky si cvaknem normalne cely listok, kocik s marekom zadara, filip zadara...

ale idem si to este mrknut na imhd.sk

ena
20. feb 2008

Článok 8
Tarifné podmienky pre prepravu detských kočíkov
1 Detský kočík s dieťaťom sa prepravuje bezplatne.
2.Detský kočík bez dieťaťa sa považuje za príručnú batožinu a pre jeho prepravu platia tarifné podmienky uvedené v článku 2.

sue: takze podla toho to znamena, ze kocik zadara, ale ty l;istok potrebujes, ved ty nedesis v tom kociku 🙂)
A doprovod je bezplatne len pri obcanoch ZTP

sue
20. feb 2008

Ena a prečo sa ten revízor pýtal načo mám električenku? 😕

ena
20. feb 2008

sue: no tak to ja teda neviem 🙂 ale mozno ze ja si fakt cvikam listky zbytocne 🙂)

ena
20. feb 2008

...a to by potom bolo take, ze chcem cestovat zadara busom, nemam dieta v kociku, tak si pozicam od susedov a idem zadarmo?🙂)

zuz11
20. feb 2008

tiez sa mi zda divne ze dospely zadarmo 🤐
najlepsie by bolo zavolat zahradnikovi ze ako to je 😀 😀 😀

geegee
20. feb 2008

v bystrici to je vyslovene tak, ze kocik s dietatom je zadara a jeden clovek dospely ku kociku zadara. Za prazdny kocik sa cvaka ako za batozinu. Ale asi to ma kazde mesto inak 🙂 Tu v Rbk ani neviem ako funguju busy...do mesta sme chodili peso 😅

verulka
20. feb 2008

zuz, krasna fotka...zadarmo isto v bA necestujes 😉 krpci nic, ale ty ako osoba isto ano...
nooo, ja uz platim aj za krpcov, od leta za vsetkych 3 🙄 to sa nam uz fakt oplati vsade trepat sa autom...

zuz11
20. feb 2008

inak viete co som si vsimla? ze druhe kolo tehu virusov napadlo maminky z prvorodenymi chlapcami 😀 😀 😀

monkula
20. feb 2008

zuz, krásne foto 😉 😉

zuz11
20. feb 2008

monkula Ty stihas vsetko 😀 😀 😀

tilly
20. feb 2008

zuz, nie všetky 😢

zuz11
20. feb 2008

tilly no ved teraz si Ty na rade 😉 😀 😀

tilly
20. feb 2008

hmmm, no neviem...

zuz11
20. feb 2008

preco kecame az v dvoch temach? 😀 😀 😀
neboj, uz si bola u doktora? 🤐

monkula
20. feb 2008

zuz, prečo všetko? Veď som tu týždeň nebola 😀 😀 😀

tilly
21. feb 2008

zuz, bola, len teraz čakám na mrchu a po nej pôjdem na gyne... teraz som bola na endokrino... tam mi vyšiel nízky prolaktín, o čom nikto nič nepočul, prelúskala som viac net poradní a nič som nenašla

tilly
21. feb 2008

baby, kedy máte vy zápisy do škôlok? zapisujete už aj deti, čo budú chodiť od januára? asi by sa malo, nie?

ena
21. feb 2008

tilly: zapisy do konca marca.. my sme dnes na prechadzke isli okolo skolky co mame najblizsie a akurat bola otvorena, tak sme si vypytali prihlasku, ze ved skusime, akoze pytala som sa , ci mme sancu, kedze som na MD s druhym babom, tak ze zalezi od poctu miest.. a napisem do prihlasky ze asi az od januara 2009.. to bude mat bez mesiaca 3 roky...

kattum
21. feb 2008

ja si robim iluzie, ze nam vezmi Brunka do skolky uz od septembra... ale asi to vyjde az od januara
Dnes som vystrcila Riska do zimnej zhrady k otvorenym oknam, pacilo sa mu, pekne spinkal, zajtra uz pojdeme von naostro.

cat
autor
21. feb 2008

kattum, kolkokrat Risko v noci vstava? ja len tak sondujem ze co sme si to na seba usili.. 😀

kattum
21. feb 2008

Cat, v noci je dobry, zobudza sa tak 2x, to sa da. Teraz sme bez Brunka, je v BA u nasich, tak sa citime ako na dovolenke, to je pohoda. No od pondelka to zacne, ja sama a 2 deti.

tessa
21. feb 2008

Kattum, ja som ti nestihla este ani zablahozelat k prirastku 😉 Tak gratulujem, hlavne aby ste boli zdravi! 😉

Cat a tebe k tehulkovaniu gratulujem, drzte sa! 😉

Kattum, citam vas, ze ako pokracujete, ci sa to da s dvomi krpcekmi, alebo nie... 😉

verulka
21. feb 2008

tilly, prihlasuje aj na nastup od januara teraz..ena, kam chcete ist do MS, neboj vezmu aj ked si na MD 😉 apropo dnes som pri upratovani narazila na Pravdu...musime sa nejako meetnut, nech odovzdam 😉

zuz11
21. feb 2008

tak to aj ja musim ist po prihalsku 🤐

cat
autor
21. feb 2008

dik tessa, aj ty sa drzkaj, ved uz sa ti to krati 😎
Ja som sa prave vratila z Avionu, kupili sme Tomovi autodrahu,nech sa ma cim bavit.

tilly
21. feb 2008

aj my sme sa už zahlásili do škôlky, ale ešte si musíme ísť na budúci týždeň pre prihlášku, musíme ju odovzdať medzi prvými, inak nás nezoberú, nemáme tu pobyt 😝

aktak
21. feb 2008

zuz n aktoru skolku tu v ruzinove mas dobre referencie? my mame sice este cas ale aj tak sa treba dlho vopred informovat

zuz11
21. feb 2008

kati, no v tom je problem ze som este nezistovala 😀 ale mozno skusim tymi co mame pod oknami 😀 nech to nemam daleko 😀