Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

megg
11. júl 2007

Jééj mame novú tému? 🙂 A nemali by sme už byž v Batoľatách ? 🙂

cat
autor
11. júl 2007

megg uvažovala som o tom, ale spúšťa sa 2.kolo bábätiek, takže je to jedno..aj názov som radšej ponechala ten istý, už sme si naň zvykli.. 😉

megg
11. júl 2007

No jasné, ja som pozabudla na naše nové bábätká😔 Ale super, lebo aj mne sa dlho naťahovala ta pôvodná téma.

cat
autor
11. júl 2007

..a vlastne silvinka už dávno sputila 2.kolo, teraz ena a kattum a ktovie v akom stave sa tilly vráti z dovče 🤐

kattum
11. júl 2007

cat, dobra praca a to ci sme v batolatach je asi jedno, ale kludne mozme by, ved nam to este chvilu potrva, kym budeme rodit.
Inak som si uvedomila, ze uz vyse dvoch rokov sa musim kontrolovat v piti (niezeby som bola nejaky alkoholik). Bud som tehotna, alebo kojim, potom len 2 mesiace pauza a sup zase tehotna, no ja uz ani neviem, co alkohol je.

verulka
11. júl 2007

kattum, neboj este bude dost casu na to, aby sisi to vynahradila 😀 ja som bola abstinent tiez nejaky ten patek 😀 a teraz by som bola rada zas 😅
cat, tilly isto maka a auziva si dovolenku 😉 moje nervy, vsade same tehulky 😵 ja uz pomaly ako tehotna vyzeram 😀

kattum
11. júl 2007

Budem v BA od 1.8. urcite sa musime stretnut babule, tak davno som vas nevidela.

sue
11. júl 2007

Jéééj, sem som ešte nepísala... a už konečne sem takmer patrííííím 😵 😵 😵
Zdravím vás maminky 😵

mrenka
11. júl 2007

jeeej,nova tema,konecne,snad to uz nebude tolko blbnut 😉

cat
autor
11. júl 2007

Kattum, si ma pobavila s tým alkoholom, veru ešte si nejaký ten pátek musíš počkať, ja sa kludne priznávam že mám rada pohárik dobrého vína, aj pivo či tequilu- z tej sme sa s Boskou dobre strieskali spolu a na ďalší deň sa o deti museli starať mužíčkovia 😀 no a čo, občasný reset neuškodí. My si s mužom zvyčajne dáme pohárik niečoho keď malý zaspí, akože na nervy. Koledujem si o to že ma tu niekto nazve alkáčom, no pravda je že pohárik vína koriguje krvný tlak a pivo- však to je B vitamín 😀 😀
Ako tehula som si občas dala čierne pivo- veď to môžeš 😉

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue
11. júl 2007

Ziza, plienky riešim už dávno 😀 😀 😀 ale ďakujem 😀 😀 😀

cat
autor
11. júl 2007

veru nenormálne to letí, za chvílu majú silvinkina veve a tillyn dominik 2 roky 😲 škoda že alexandra vymazala tie tabulky s dátumami 😖

sue
11. júl 2007

Cat, však by bolo dobré, keby Bob spravil tu niečo podobné ako je na MS so svadbami - kalendár s narodeninami detí... a tam by sme si len pozreli kto má najbližšie, hmm?

mrenka
11. júl 2007

ozaj a ako sa ma silvinka?sto rokov sa tu neobjavila...asi nestiha pri dvoch drobcoch...boze mna tu moje dieta plne energie kuse do chrbta,pomoooc 😀

mrenka
11. júl 2007

ozaj mamuse,kt.UM je naj?ja uz chcem malu odstavit,lebo aj tak uz toho vela nie je 😀 btak rozmyslam,kt.kupit,som pocula,ze to france lait je dobre,no ale neviem,nemam skusenosti...

megg
11. júl 2007

mrenka, aj ja rozmyslam nad tym france lait 3. Alebo NEstle Junior 3 ? Ale fakt neviem este. Takze uz by si aj odstavila?

megg
11. júl 2007

Ludkovia mne Oli nejak zvlastne vecer zaspava. Normalne chce aby som tam s nim lezala asi tak hodinu 😖 a ked odidem, tak reve ako choryyy 😢 😔

mrenka
11. júl 2007

no uz asi aj hej,pojdem to kupit a zacnem ju na to pomaly pripravovat...asi vecer...mozno zacne aj lepsie spavat...to je moje zbozne zelanie 😀

mrenka
11. júl 2007

megg,no vsak si maminka 😀

barunka
11. júl 2007

čaute kočky, vidím, že je nová téma 🙂
mreni, na tie mlieka je rôzny názor, každý tvrdí, že naj je to jeho. Čo sa chuti týka, tak ja som počula, že vraj najlepší je Sunar a to France lait. Ale ktoré je najlepšie to netuším.

megg
11. júl 2007

mrenka, no hej, ale zachvilu budem sediva maminka s nervami v koncoch 🙄

megg
11. júl 2007

mreni, ja som kupila jedno France lait a mam ho v spajzke, pre pripad, ze s tym seknem v necakanej chvili.

barunka
11. júl 2007

megg, nervy si ešte nechaj na neskôr, uvidíš ako sa ti zídu... Aj tie moje boli dnes napnuté, ale ešte vydržali. (však snilko???)

megg
11. júl 2007

Oliverko začína prejavovať svoj temperament a vynaliezavosť jedna radosť. Ja už fakt mám niekedy dosť, keď na mňa vyrukuje s niečím novým. Najnovšie začína aj naťahovať môj výstrih na tričku a hľadať v ňom svoje mliečko a keď nič tak sa jedujeeee ...asi by bolo načase skončiť s kojením, lebo to bude zrejme aj horšie 😖

babulka
11. júl 2007

Super, stara dobra tema v rychlejsom prevedeni 🙂
Kattum, my uz asi nebudeme 1.8. v Petrzalke ale v novom v Dunajskej Lunej, aspon v to pevne dufam. behaciek a vyvabvovaciek mam uz dost, aj ked este ma dost toho caka. 😖 Ale v meste nejake vacsie stretko - napr. SJK alebo Medicka, urcite zrealizujeme.
Mrenka, my sme presli plynule z Nutrilonu na Sunar Premium komplex- Nutrilon - hoci je povazovane (deklarovane) za najlepsie mlieko na trhu (netusim, nevyznam sa), je drahy ako slak. Za cenu jedneho Nutrilonu mam aj dva Sunare. Matikovi huti, je bez problemov s crievkami (klop, klop)...

mrenka
11. júl 2007

hm diky babule,tak uvidime,asi treba poskusat,no ja kupim to france lait a vybalim to na nu 😀
megg,no aj lili uz mi natahuju tricko, najlepsie je,ked ju niekto drzi na rukach a hlada aj v inom vystrihu 😀

babulka
11. júl 2007

Ze huti - chuti som myslela 🙂

Ozaj, nic ma do toho nie je, ale dnes som si precitala zas nieco v jednej teme, nechcem to tu verejne rozoberta, je to v bezplienkovej metode - zena, matka, o ktorej som si myslela, ze ma aspon trochu rozum a zivotne skusky jej dodali este viac toho zdraveho common sense, trapi svoje dieta (ktore si uz vytrpelo dost) bezplienkovanim. boze, uz mi aj prestalo byt luto vsetkeho okolo toho. Je mi z toho zle.

cat
autor
11. júl 2007

babulka ja už nečítam nič mimo tejto témy, mňa nič nevie rozčúliť viac ako niektoré sprosté matere, napr. ako včera v téme fajčenie 😠 bože ešteže tu sme na jednej vlnovej dĺžke 🙂
my sme inak tiež prešli na Sunar 😉

sue
11. júl 2007

Babulka ahojky 😵 myslím, že ju to prejde keď jej dajú domov aj druhé bábätko... aspoň si myslím, že pri dvoch drobuliatkach to nebude stíhať...
Cat, tú tému už ani nespomínajme... ja sa tam vždy tak naštvem... a samozrejme sa to otočí proti mne, že chcem dieťa držať v sterilite... no nech sa nik nehnevá ale je rozdiel sterilné prostredie a tehotná alebo kojaca fajčiarka 🙄