Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

gaja
18. aug 2009

liska - no zlatý 😀 😎
Ale aspon sa tatino precvičuje 😉

liska
18. aug 2009

gaja,no,snazi sa 😎 ale musim ho pochvalit, po slovensky rozumie dost obstojne a ked nie som pri nom, tak sa aj v pohode dohodne, niektore slova v istych situaciach mame dokonca tak zauzivane pri malom,ze ich aj on pouziva iba v slovencine 😵
vy neplanujete druhe? mozem doporucit 😉

gaja
18. aug 2009

a tak pomaličky o tom začíname uvažovať... Tak rozhodne pri jednom ostať nechceme.. Som si povedala, že do tridsiatky to poriešime.. 😀

liska
18. aug 2009

ty si este mladucka, do tridsiatky ti zostava este nemalo, ked si dobre pamatam, to stihnes aj tretie 😉

gaja
18. aug 2009

😀 no.. veru.. už len 5 rokov.. ale teoreticky by sa dali stihnúť aj dve 😀

gaja
18. aug 2009

len som si neni sama sebou istá, či by som to zmákla aj fyzicky a psychicky 😀

tilly
18. aug 2009

liska, ďakujem 😉

super, ako sa obnovila táto téma, tak sa tu objavili aj "staré" tváre 😀

gaji, že už len 5 rokov 😀 to máš časuuuu, to sa dajú stihnúť aj dve s celkom slušným vekovým rozdielom... a zvládla by si to 😉

tilly
18. aug 2009

ozaj, cat, ako sme sa to dohodli? lebo tento týždeň sa mi vyvinul trošku inak program, ako som plánovala, čiže dnes som len doobeda v BA, potom nakladám domča do auta, tak aby sa vyspal po ceste a letíme domov, zajtra do BA nejdem, vo štvrtok idem na školenie, neviem, ako na tom budem potom, to by sa teoreticky dalo a v sobotu ideme k našim do limbachu, to pôjdeme asi veľkým autom, čiže by sme to mohli niekedy v sobotu ráno (cca. 10.00) zobrať...

gaja
18. aug 2009

"staré" masky.. xixi.. 😀
Veru, odkedy je tu tá téma? inak niekedy ma baví čítať tie rozhovory z pred dvoch a viacerých rokov.. vieš, si spomenieš na to obdobie, že ten šprček vtedy robil to a to a niekedy sa sama sebe čudujem, tým mojím heftom, že jaké pakoviny ma vtedy trápili, že teraz by som sa takými banalitosťami nezaoberala a vtedy to boli pre mňa silne dôležité veci... 😀
bože - ako sa človek vyvíja a mení... a nielen ten malý 😀

liska
18. aug 2009

gaji, presny zasah 😎 a pockaj, ako sa ti cely pohlad na vec este vyrazne posunie s druhym babom 😀
inak,ja mam o 10 viac ako ty a zvladam celkom v pohode, a to som tu sama, takze ty lavou zadnou,neboj 🙂 tilly ma pravdu, za 5 rokov sa toho da stihnut... a kto povedal,ze rodit sa moze len do 30-tky 😎

sranda
18. aug 2009

jeeeeeeeeeej gaja, ahooooooj 😎 . ako sa mate?
idem precitat co tu noveho.

tilly
18. aug 2009

ja chcem mať tiež odrodené do tridsiatky, to sa mienim dať zas dokopy a byť kočka 😀 som vždy hovorila, že na tridsiatku chcem mať zas svojich do 60 kíl, dám si spraviť silikóny a prefarbím sa na blond 😀 😀

inak, ja som minule niečo hľadala vo vyhľadávači na MK a našla som nejakú starú tému, kde som niečo písala, no tiež to bolo úsmevné... ešteže sa človek stále posúva dopredu, no nie? 😀

cat
autor
18. aug 2009

tilly, sobota mi vyhovuje, budeme doobeda doma, prezvon ma predtym aby som zavrela psiska do ohrady,mohol by vas vylakat, on vie zakerne skocit nad branu,ze zrazu pred sebou vidis len velku zubatu hubu 😀

tilly
18. aug 2009

jasne, zavolám, keď budeme vyrážať z domu, vášho psa by som sa asi bála, ale domčovi by sa určite páčil, miluje komisára rexa, ale našťastie je taký, že cudzích psov radšej len pozoruje, nepribližuje sa... má rešpekt...

sranda
18. aug 2009

tilly, to ste dobreee s gajou ze do tridsiatky, ja som si to posunula o 10 rokov neskor, kedze mam 35 🙂 . Aj to mam co robit, nech nepridem na rodisko a "pani v pokrocilom veku" = o palicke.

megg
18. aug 2009

Liska a mne sa paci vase meno Damian 🙂 Inak ja som ani netusila, ze mas druhe baby 🤐

liska
18. aug 2009

megg, dik 🙂 no ved ja som tu uz aj pekne davno nebola...inak vsetky baby s dvoma chalanmi uplne chapem s problemom vyberu mena pre druheho, tiez si myslim,ze chalanskych mien je akosi malo peknych 😒 my sme boli nerozhodni do uplneho konca, o Damiankovi sa rozhodlo den po porode 😔 😀

gaja
19. aug 2009

čafte..
šak jasné, že vek nehrá úlohu. Ale nechcem ani moc vekový rozdiel.. Ale zas, niekedy si nevyberieš.. môžeš povedať, že do 30tky mám ešte 5 rokov a nemusí sa nám zrovna podariť i ked Danko bol na prvý šup...
Nevyberieš si...
A tak čo je podstatné? Podstatné je že sú zdraví a hraví 😀

Inak z výberu druhého mena mám tiež hrôzu, hlavne ak to bude chlapec.. aj Dankovi sme nejak dlho hľadali.. pre dievča mal muž vymyslené, ešte som len pozitívne test mu ukázala.. ale chlapcovi meno... 🙄

Damiánko je krásne meno.. ale ja by som ho dať nemohla.. mala by som doma Danka a Damka.. (a v puberte by sa určite jeden vyhovárali na druhého, že ktorého som zavolala)

megg
19. aug 2009

Gaji, ale vidíš pozitívne je, že o tom aspoň uvažujete 🙂 možno sme k tomu aj dopomohli 😉 No ja sa veľmi teším aj na materskú. Práca je fajn, ale opäť si zopáknuť to s takým drobátkom, tiež nie je zlé. Dúfam, že si to užijem a malé bude kľudnejšie ako Oli 😉

sweetienka
19. aug 2009

liska, ja som tiež netušila, že máte druhé bábo, tak gratulujem k Damiankovi 😵 a krásne meno ste vybrali
my druhé neplánujeme, ale ja by som mala zase problém vybrať babské meno, chalanských sa mi páči oveľa viac 😉
barunka, super, že si sa ukázala, naposledy sme Vás videli vtedy v avione v all toys...a to už bolo dobre dávno. a ako sa majú snilkovci?
tilly, to s tými silikónmi a blond farbou je dobréééé 😀 tiež uvažujem 😀 😀 😀 😀

sue
19. aug 2009

Fíha tu to žije, ja som v pondelok konečne našla encyklopédiu vhodnú pre nás, tak teraz čítame o život 😅 a ja si opakujem základné vedomosti 😅

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

gaja
19. aug 2009

inak - ak sa presvedčím o tom, že budem mať problém pohľadať meno dievčenské a chlapčenským budem mať v zálohe aj 5, tak budem mať dievča? Lebo mám taký pocit, že každý má tuším problém práve s výberom mena pohlavia, ktoré očakáva 😀

gaja
19. aug 2009

sue - dík za link.. to moj drahý je na encyklopédie 😀 😀

sue
19. aug 2009

Gaja 😵 taký je zlatý teraz krpec, včera si sám sadol sa vytiahol ju a sám si čítal - tiger, strom ,huu lietadlooo 😅 , potom na michaela jacksona povedal teta... a citanie skoncilo tym, ze tam bolo ovocie a museli sme o deviatej vecer srotovat banan 😝 😀

verulka
19. aug 2009

gaja, presne tak to je...vzdy mas kopu tych mien, ktore nevyuzijes 😀

liska
19. aug 2009

no to je tym,ze vela mien sa ti objektivne moze pacit, len akosi tazsie sa uz da stotoznit s tym, ze to bude moje dieta 😀 mne sa paci vela mien a vlastne dost aj chlapcenskych,ale ked som si tak skusala oslovovat brusko,tak to akosi neslo so ziadnym 😠 pri Damiankovi mi chvilu trvalo,kym som si zvykla, teraz si uz ine neviem predstavit,ale priznavam,ze to nebolo lahke...inak sme ako druhe mali Alex a aj sa mi pacilo viac,ale pri Damiankovi mi napadalo viac moznosti neznostiek, tak to bol jeden z dovodov,preco vyhral 😎 a ak by nahodou bolo aj tretie a uplnou nahodou zase chalan 😀 tak uz aspon mame vymyslene 😅

gaja
19. aug 2009

mno vidíš liska - takže skôr ako začneme na niečom pracovať vymyslíme mená.. xixi.. tak to som potom zvedavá, čo bude 😀

tilly
19. aug 2009

aj mne sa páči kopec chlapčenských mien, len si ich skrátka neviem predstaviť pri svojom dieťati, nejako si neviem predstaviť sa prihovárať tými menami svojmu harantovi

gaja
19. aug 2009

a nad akými si rozmýšľala?

aktak
19. aug 2009

tilly a Daniel?