Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

mixka
1. feb 2008

eni, zelam filipkovi vsetko naj naj k druhemu rociku 😵

certica
1. feb 2008

aj sa pripajam ku gratulacii, filipkovi a vlastne aj mamine 😎
kattum, a ty ako - makko? 😀 uz som aj rozmyslala, ci nerodis..

cat
autor
1. feb 2008

aj my zelame Filipkovi vsetko NAJlepsie 🙂 🙂

sue
1. feb 2008

Filipkovi všetko NAJ prajeme 😵
Kattum a Vám tiež všetko NAJ... a najmä šťastnú ruku pri výbere mena 😵

zuzkafuny
1. feb 2008

Takmer väčšina tu čakáte bábo 😒 aj ja by som... ale ten môj milovaný a najdrahší už neceeee ☹
Všetko naj oslávencovi 🙂

kattum
1. feb 2008

Cert, este som cela, ani to na porod vraj nevyzera... a ja som tak chcela zajtra, no ale ved ma este tyzden cas.
Sue, meno, mame, zverejnime, ked sa narodi, uz to nebudu take soky ako pri Brunkovi. 🙂
Brunko je zase chory, doki povedal, ze viroza, ma len vysoke horucky a nic ine. Je to super v tomto preporodnom stave davat zabaly a pod. No radsej teraz, ako pri miminku.

ena
1. feb 2008

Filip dakuje 🙂

Kattum: nas oslavenec je tiez chory, vcera sme boli aj u dr. Teploty, sople pomaly az na brade.. no, este ze sme nezorganizovali nejaku narodeninovu party...

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
arabeska
1. feb 2008

aj my sa pridavame ku gratulacii 😵 😵

aktak
1. feb 2008

filipkovi gratulujeme 😉
ziza vam k babetku tiez 😵

zuz11
1. feb 2008

pripajame sa aj ked trosku oneskorene a gratulujem oslavencovi Filipovi 😉

sweetienka
2. feb 2008

Filipkovi vsetko najlepsie k 2. narodeninkam 😵 nech rychlo vyzdravie, aby ste mohli zorganizovat nejaku tu party 😉 Dianka posiela pusu
a vsetko najlepsie aj Tebe eni, nech sa Ti splni vsetko po com tuzis 😉

cat
autor
2. feb 2008

Sylvie, Erickovi vsetko najlepsie k dnesnym meninam 😉

ena
2. feb 2008

vsetkym dakujeme 🙂

tilly
2. feb 2008

eni, všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaj obom 😉

kattum
2. feb 2008

Tak asi nam sa nam to dnes nepodari, pekny datum nebude, ale ved i 8.2. je pekny. No ale hlavne nech je vsetko v poriadku, co tam po datume!

kattum
2. feb 2008

Babule, ako ste na tom s pytanim sa na nocnik (predpokladm, ze vy to zvladate, no co ratolesti?) U nas sa nechce pytat, ked posadim, ide to, no nikdy sa sam nevypyta. Dnes som kupila tzv. "ucici kalhotky" od Bambino Mio, su to ako bavlnene slipy, no vnutri je taka nepremokava vlozka, na kozi ju necitit, takze sa mi neprecura na koberec. Som zvedava, ci sa to zlepsi, ked ho necham trosku v mokrom. Nemate s nimi skusenosti?

tilly
3. feb 2008

kattum, my sme minulý rok boli v pohode bez plienok, malý to dosť rýchlo pochopil, ale zas sme full na plienkach 😠

čakám na taký marec a skrátka zoberierm plienky, týždeň budem prať a utierať v kuse a potom mu to snáď dojde

kattum
3. feb 2008

Tilly a co sa stalo, ze zase zacal plienkovat? My sme ako na potvoru dali minuly mesiac do 2 miestnosti koberec, takze tazko sa mi bude utierat, mali sme pockat, kym sa nauci. Preto som kupila tie neprecuracie kalhotky.

verulka
3. feb 2008

cafte, tak aj my zelame vsetko naj vsetkym oslavencom. Prave sme sa vratiliz lyzovacky a bolo super. Tatinko to v pohode zvladal sam s tromi tornadami na kopci 😉
Kattum, drzim palce nech to prebehne co najskor a bez problemov 😉

tilly
3. feb 2008

kattum, začala som sa viac venovať práci a s malým bol tatinko, ktorému bolo pohodlnejšie dať mu plienku... 😠
ale on veľmi dobre vie, čo a ako, keď ho posadím na záchod alebo nočník, tak sa vždy vyciká, ráno sa vždy vykaká... ide len o to, aby si zvykol, že sa nemôže spoliehať na plienku... no a to urobím asi nárazovo, skrátka zbalím plienky, len ešte neviem, ako to budem robiť pri presunoch do ba a pod...

ena
4. feb 2008

Verulke, Barunke, Silvinkinej Veve a ostatnym Veronikam prajeme vsetko najlepsie k meninam 😉

tilly
4. feb 2008

eni, predbehla si ma 😀 tak sa pripájam ku gratuláciam 😉
všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀

verulka
4. feb 2008

dakujem 😵 a ostatnym veronikam tiez zelam vsetko naj 😉

cat
autor
4. feb 2008

Veroniky, aj my zelame vsetko najlepsie 🙂

sweetienka
4. feb 2008

aj my sa pripájame ku gratuláciám pre Veroniky 😉 všetko všetko najlepšie 😵

tilly
4. feb 2008

baby, držte mi palce, dnes idem na jednu k doktorke sa posťažovať na svoje hormóny 😢

sweetienka
4. feb 2008

tilly, jasné, držíme place, neboj bude to ok 😉

cat
autor
4. feb 2008

tilly, budem na teba mysliet, ja zas idem na 14h na ten prvy uzv,nervozna som az strach,kua ani neviem preco..ja proste vzdy musim mysliet dopredu na to najhorsie a potom dojdem vyklepana ze ledva viem povedat jak sa volam 😀

sweetienka
4. feb 2008

palce som chcela napísať 😉
pridám ešte milú príhodu, pýtala sa moja kamoška Dianky, či už má nejakých kamarátov a Dianka že Shreka, Fionu, oslíka 😀
cat, nestresuj, všetko je v poriadku 🙂 budeme na Teba myslieť