Výhra Kinder 50 rokov

lusettka007
16. júl 2018

Ahojte, chcem sa opýtať, zapojili ste sa do súťaže Kinder "made of happy", čo beží v tv ? že kinder oslavuje 50 narodeniny a splní vám 50 želaní? Ak áno, prosím môžete mi napísať , ako prebehlo odovzdanie výhry? Ja som vyhrala luxusnú dovolenku, mám aj e-maily , volali mi, som aj na stránke, zmluvy a letenky majú prísť týždeň pre odletom. Len stále tomu akosi nechcem veriť, preto sa pýtam vyhrali ste niekto ? Ďakujem

elaela23
17. júl 2018

Skus zavolat a ziadat podrobnejsie veci k odletu a pokyny k vyhre.moze tam byt,ze urcitu cast platis sama alebo dan ci dph.riadne si prestuduj co pisu o sutazi malim písmom

rossio
17. júl 2018

@lusettka007 ak si vyhrala asi aj na stranke plusta kontaktovali tak je narade aa tesit 🙂 ano mas to tam !a skutocne o par dni letis! tak si to uzivaj 🙂

lusettka007
autor
17. júl 2018

@elaela23 ahoj, no oni mi volali, všetko vysvetlili neplatím nič, len vreckové všetko nám platia oni. som oficiálne aj na stránke Kinder medzi výhercami, mám od nich kopec e-mailov , telefonátov lebo stále si niečo upresňujeme, len som nikdy nič nevyhrala a hlavne nie luxusnú dovolenku ,tak mi to príde ,ako neuveriteľné.

lusettka007
autor
17. júl 2018

@rossio ahoj, jasné hneď ako ma kontaktovali, mi prišiel aj oficiálny e-mail s Kinderu, aj ten pán sa mi predstavil menom overovala som si to a je to zamestnanec Kinderu našla som na google 😀 len mi to príde neuveriteľné , nikdy som nič nevyhrala , a áno som aj na stránke oficiálne, a už mám aj zmluvy

marseillefan
17. júl 2018

Neboj a uži si to... veď prečo by si niekto z teba tak komplikovane robil srandu, že si niečo vyhrala? Ak si aj na stránke medzi výhercami, tak to by ten srandista musel byť ešte aj hacker. Proste si vyhrala a bodka. Teš sa na dovlenku 🙂

lusettka007
autor
17. júl 2018

Ďakujem , za podporu 😀

elaela23
17. júl 2018

Tak som sa tam kukla a podla mna ides

lusettka007
autor
18. júl 2018

@elaela23 😀 😀 ďakujem , určite dám vedieť ako to dopadlo 🙂 25 augusta letíme (teda mali by sme ) 🙂