Vyhral už niekto z Medivitu zájadz do Turecka?

lucka1987
26. okt 2010

ahoj. prave mi volali z firmy medivit, kde sme si kupovali matrace, ze sme vyhrali 7 dnovy zajazd to tureckej antalie... len musim usporiadat nejaku dalsiu seansu s dvoma manzelskymi parmi... 😕 tak chcem len vediet nazor, ci mate skusenosti.. aj tak ich asi poslem kade lahsie 😉

jasminet
26. okt 2010

lucka - mojmu muzovi volali minuly tyzden, ze anketka o zdravom spanku a ze ked vyhra, tak zavolaju. volali asi o 5 dni, ze jaj, super, vyhrali ste (nieco uzasne asi), ale musite dojst s dalsimi 2 parmi /uz neviem kam/, tak cicu poslal do... a sme bez vyhry 😉 😀
takto vyvolava mnoho firiem, moja babka takto naposledy vyhrala hrnce extra drahe a kvalitne a neviem co dalsie. ale musi sa zucastnit akcie a doviest tam dalsich ludi. vzdy povie, aby tu vyhru dali na charitu 😀

alenockap
15. apr 2011

mne volali akurát dnes, tak neviem..... viem,že sú toto také ofajče,ale láka ma to...... 😅

danielik79
15. apr 2011

no sestra dnes už cestuje do turecka vyhrala ho pred dvoma mesiacmi a musí si zaplatiť letenku takže moc velká výhra to neni ,viem že si tam brali aj stravu je to zájazd do Antálie a je to na týždeň.mňa takéto výhri až tak moc nelákajú.