Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Výklad sna o rodine

wilagrande
18. sep 2014

Ahojte dievcata,vyzna sa niektora v snoch a co znamenaju??dlhsiu dobu sa mi sniva s anglickou kralovnou a jej rodinou stale sa s nimi stretavam dnes napr.som bola na krstinach rozpravala som sa s kralom kralovnou vdela som sprievod v kostole mali krstiny a chovali sa ku mne ako k znamej co ju doverne poznaju a tento sen sa mi uz opakuje niekolko krat aj ked zakazdym pri inej prilezitosti a neviem si to vysvetlit ani podla snara dakujem za kazde vase vylustenie sna ;)

diskutujuci
18. sep 2014

@wilagrande ahoj snoms a nerozumiem ale zavidim ti tvoj sen. Ked si sa zobudila verím, že si mala úsmev na perách, ak to bol príjemný sen, nezaujímaj sa teda o jeho výklad, ale užívaj si jeho ´dalšie pokračovania....
ahoj

bonaqa2013
18. sep 2014

Niektoré významy sna viem vysvetliť, ale tento nie. mne sa sny plnia.

wilagrande
autor
18. sep 2014

Dakujem a ano bolo mi prijemne aj minule ked sa mi snivalo boli ma pozriet u nas doma ako nechapem kde sa to v tej mojej hlave mohlo nabrat aj predtym boli na navsteve slovenska a samozrejme ja som tam nechybala 😀

seemani
18. sep 2014

@wilagrande nie si náhodou ich fanda? možno o nich len veľa rozmýšlaš

diskutujuci
18. sep 2014

@wilagrande videla si nejaký film? čítala knihu? rozmýšlala si niekedy nad samotným spúšťačom sna? 🙂

wilagrande
autor
18. sep 2014

@seemani kedysi ano co sa diany tykalo o nej mam precitane vsetky knihy odpozerane dokumenty ale dlhooo dlhooo som nad nimi nepremyslala ani sa uz nezaujimam o ich klan ale zaujimave je ze s dianou sa mi nesniva len s Alzbetou ale dnes sme boli v kostole mali krstiny wiliam a kate ju som sice nevidela len jeho ale s nimi som sa nerozpravala a este si pamatam ze kralovna a kral sa somnou rozpravali po slovensky sice lamali ledva som im rozumela ale pochopila som len o com to si uz nepamatam 😀 v snari som pozerala kral,kralovna,kostol,krstiny ale bohvie ako pozitivne to tam nieje

wilagrande
autor
18. sep 2014

Predtym prisli na cieernom koci a cirnych konoch ked prisli na slovensko to bol sen z minula

diskutujuci
18. sep 2014

@wilagrande a ako vyzerá wiliam? 🙂 my smrtelnici, čo sa s níám nikdy nestretnú ti tíško závidime 🙂) na kate sa ťa nebudem pýtať, si žena 🙂

wilagrande
autor
19. sep 2014

@diskutujuci vyzeral presne ako na fotke ;)

diskutujuci
19. sep 2014

@wilagrande včera večer som si pozeral ich fotky v snahe dosiahnúť aby sa aj mne snval sen o nich, ale asi máš výhradné právo na sny ty s nimi 🙂))
nevyšlo to, ale keď vyzerá rovnako potom je to jedno, prezra´d ešte nejaké pikošky čo o nich nevieme 🙂

wilagrande
autor
21. sep 2014

@diskutujuci no od vtedy sa mi nic nesnivalo iba dnes v noci ze som tehotna brucho obrovske a len som citila pohyby len dufam ze to bol len sen lebo ja si uz chcem pockat len na vnucata 😀

diskutujuci
22. sep 2014

@wilagrande ale nie mať deti je krásne, maj ich ak nemáš ešte 50 tak kľudne 🙂 krásne ránko

wilagrande
autor
23. sep 2014

@diskutujuci dakujem a mam dvoch pubertakov ;) to celkom staci 😀 inac mala som dalsi sen ale uz to tu nejdem rozoberat lebo bud by ste si vsetci o mne mysleli ze som posahana alebo ze si uz vymyslam 😀 😀

repkova
21. jan 2019

@wilagrande Podľa mňa máš bujnú fantáziu, alebo si v minulom živote mala niečo spoločné s kráľovskou rodinou.

wilagrande
autor
21. jan 2019

@repkova ahoj,no veru od toho casu to uz utichlo ziadne sny a nimi ...ako ja od malicka mam sny take ze bud pol roka s medvedmi potom zasa dlhu dobu napriklad len o ZŠ a potom to bbola tato kralovska rodina ...teraz mam zasa s mrtvymi rodicmi a niekedy mi idu snu uz pekne na nervy,lebo nerobim nic len rozmyslam preco a davam si to dokopy so snarom

Tu začni písať odpoveď...

Odošli