Vymazané správy z Facebooku

lenyy
10. jún 2015

Ahojte.mate niekto prosim vas skusenost s tym zeby ste sa potrebovali dostat k vymazanym spravam na facebook-u ? Podarilo sa vam to? Skusala som priamo z konta stiahnut archiv - facebook vam posle zipovy subor ktory ale obsahuje len existujuce udaje na konte a vymazane uz nie /donedavna sa takto dali stiahnut aj vymazane veci/.
Udajne jedina cesta je vyziadat si od spolocnosti priamo tieto veci a udajne zaslu cd nosic kt.obsahuje vsetky udaje. Mate niekto skusenost?pripadne nejake ine napady ? Moc moc vdaka
Lenka

lenyy
autor
10. jún 2015

Nikto nic :///??

lilimoni
10. jún 2015

@lenyy fuuu no neviem, ci je aj ina moznost ako si to priamo od spolocnosti pytat 😒

lenyy
autor
11. jún 2015

@lilimoni ahoj.a mas skusenost ako nato ked by som priamo od fb chcela ziadat data?vdaka moc

anonym489
11. jún 2015

Ahoj s tymto problem sa pasujem vyse pol roka , bezvysledne pisal som na emaily dockal som sa len rovnakej a bezvyznamnej odpovede, ktora je len tak vygenerovana pocitacom , nenasiel som dodnes kontakt priamo na facebook

lenyy
autor
12. jún 2015

@anonym489 nejaka cesta musi existovat ..ja som nasla najaky ko kontaktny formural do centraly zatial som nevypisovala bola som zvedava na vase skusenosti

lenyy
autor
15. jún 2015

Stedro odmenim toho kto mi pomoze dostat s k vymazanym spravam na fb.vazne

mamulka211
17. jún 2015

co ta muz podvadza?

lenyy
autor
17. jún 2015

@mamulka211 sudis v hesle podla "seba sudim teba"? Nie mamulka veru moj zamer ma vyssie ciele.zomrela mi blizska osoba a jedina spimienka na nu by boli texty od nej. Caves

mamulka211
17. jún 2015

@lenyy normalne sa pytam, co hned utocis? Od velmi blizkej osoby si nevymazavam spravy..

lenyy
autor
17. jún 2015

@mamulka211 tvoja otazka normalna nebola - podton ironie a utoku bol skor u Teba. Nesud,neries a nekomentuj pokial nepoznas skutocnu realitu a najma nemas co povedat k meritu veci a k teme. Vela stastia.

mamulka211
17. jún 2015

@lenyy ty nie si normalna podla reakcii