Dajú sa vrátiť vymazané správy na facebooku?

katrina18
2. feb 2014

žienky chcem sa spýtať či sa sa daju nejako ešte vratiť vymazane spravy na fb, a ak ano tak ako ?? dakujeeem

freyjanr
2. feb 2014

@katrina18 velmi silno pochybujem :(

majka1980
2. feb 2014

Dají se vrátit jedině tak, že požádáš o zaslání CD se svými údaji, dělá se to po smazání účtu. Jelikož Facebook ukládá i smazané zprávy. To je asi jediná oficiální cesta.

havana_frost
3. feb 2014

neukladajú sa aj v e-maile? Ten čo je nastavený ako login k accountu.

sandrika1986
3. feb 2014

mne sa zdá , že už sa tie vymazané správy vrátiť - obnoviť naspäť veru nedajú.

zirkon69
27. nov 2014

Dobrý večer. Môžte mi poradiť ako postupovať , ak by som chcel facebook požiadať o zaslanie cd s mojimi údajmi ? Vopred ďakujem za odpoveď.

ellen757
1. feb 2015

oni ti neposlu cd, ale vsetky informacie vo formate html na mail, ktory je pri ucte fb registrovany. Postup je jednoduchy, trva vsak aj niekolko hodin.... vyhladaj NASTAVENIA a uplne dole pod VSEOBECNE NASTAVENIA UCTU su modre pismenka " Stiahnite sa subor s vasimi datami z Facebooku. uz len zadas heslo a pride to na mail... su tam vsetky . aj davno vymazane a zabudnute prispevky, chaty, fotky, statusy... Zbohom sukromie 🙂

lenyy
6. jún 2015

@ellen757 ellen ahoj..chcem sa opztat ci si si takto ako vyssie pises posup stahovala svoj "archiv" z facebooku. ide mi o to, ze ja som stahovala ale neobsahoval diskusie mnou zmazane /o tie mi ale islo/ ale len udaje ktore mam stale "fyzicky" na fb cize tie nemazane. neviem teraz ci fb nedavno zmenil politiku a mazane prispevky uz neposiela alebo je inde chyba.velka vdaka za tvoj postreh

citronade
7. jún 2015

@lenyy ahoj, ak by si nahodou prisla k infu, ci a ako sa daju vymazane veci, diskusie atd vratit, daj v3diet..idem nato mrknut, tiez to potrebujem..

lenyy
7. jún 2015

@citronade ja som to vcera opat slusala a zial v diskusiach opat chybali tie mnou vymazane.tebe sa zobrazili vsetky ci len tie nevymazane?

citronade
8. jún 2015

@lenyy vymazane mi nenaslo

lenyy
8. jún 2015

Ci
@citronade tak je to asi v tahu:/ zrejme to fb zmenil. Uz sa asi nedostaneme k vymazanym spravam

citronade
8. jún 2015

@lenyy este som,niekde narazila nato, ze vyziadat si to od spolocnosti na cd nosici, oni maju aj zmazane veci.

miss_12
3. apr 2016

@citronade Ahoj 🙂 môžem sa opýtať ked chcem to cd s vymazanými správami 🙂 kde to zoženiem ?

lenyy
3. apr 2016

@miss_12 to by aj mna zaujimalo🙂)

alimdul5
12. okt 2016

Vyskusala som a funguje to, zda sa, ze archivuje spravy 2 roky dozadu.. su tam aj spravy, ktore som vymazala

haluta
12. okt 2016

Aj ja som to vyskúšala 🙂 škoda že som nevedela o tom skôr 🙂

indiankaindi
14. okt 2016

Neviem ale v mojom prípade to nezobrazilo žiadne z vymazanych sprav a z tých existujúcich asi 1/5.

ketrinzeticka
4. nov 2016

@alimdul5 a stahnie to do pc??ten archiv??

lenyy
4. nov 2016

@alimdul5 ahoj a kedy si to skusala? Lebo mne ked to stiahnem len nevymazane veci zobrazuje vymazane spravy zial nie.ale viem ze v minolosti sli takto aj vymazane zobrazit preto sa pytam ze kedy si to skusala stiahnut a zobrazilo aj vymazane.dakujem

alimdul5
4. nov 2016

@lenyy akurat v ten den, co som to skusala a vratilo mi dva roky stare spravy...niektore mazem hned a tie tam neukazalo, ale tie, co som vymazala napr. az po mesiaci, tie tam boli...alebo spravy s ludmi, s ktorymi uz rok nie som "priatelom"

alimdul5
4. nov 2016

@ketrinzeticka ano, do pocitaca a v priečinku stiahnute si to potom na to kliknes a zobrazi sa ti to normalne ako internetova stranka...len to trosku trva, kym to poriadne natiahne

ketrinzeticka
4. nov 2016

Cize na ten link kliknem co si poslala a podla toho?a heslo pyta nejake?

alimdul5
5. nov 2016

@ketrinzeticka len na prihlasenie ako do bežneho učtu

ketrinzeticka
10. nov 2016

Da sa to urobit aj cez mobil?

alimdul5
10. nov 2016

@ketrinzeticka ano da
len to trva trosku dlhsie

ketrinzeticka
10. nov 2016

No mne to nenaslo v moznostiach facebooku..ze stiahnut vymazane spravy:/

erika272
6. jan 2017

ja to akurat idem skusat tak som zvedava :O 👍

ketrinzeticka
6. jan 2017

Napisre potom

lenyy
6. jan 2017

@alimdul5 ahoj. Ked si si stiahla historiu fakt si tam aj vymazane spravy mala? Lebo ja ked ten archiv stiahnem tak tam vobec niesu a fakt by som nieco potrebovala uz z vymazaneho.si si ista ze ti vymazane zobrazilo? Dakujem za odpoved