Vypadávanie vlasov

ritka8
31. júl 2018

Ahojte ,

velmi by som vas poprosila o radu . Mam 33 a pred voma rokmi mi zacali vypadavat vlasy. Vzdy som ich mala huste a zrazu po dvoch rokoch uz tam nic nemam. Vyskusala som nemozne od prirodnych veci po alternativnu medicinu. Bola som aj trichologickom vysetreni kde mi nic nezistili . Mala som aj 5 sedeni plazmoterapii poviem vam bolest riadna ale pretrpela som ale ani to mi nepomohlo. Vsetky vysledky mam v poriadku. Som z toho psychicky riadne nadne. Prosim pomozte ak niekto ma skusenosti a aj s androgennou alopeciou nemam ju potvrdenu ale uz si myslim vselico . Dakujem

maxi2
31. júl 2018

@ritka8 a u klasickej kožnej si bola? Mne pomohla klasická kožná mala som alopeciu. Teraz mi vypadávajú zase vlasy tak dúfam že to nebude zase alopecia

ritka8
autor
31. júl 2018

@maxi2 Ahoj bola som u troch a nic mi nepomohlo. prosim ta a co ti poradila ? dakuje

ivi175
31. júl 2018

@ritka8 Dobry den, svagrinej pomohlo vymenit sampony. Prestala pouzivat tie s obsahom SLS a presla na znacku Kevin Murphy. Neuveritelny rozdiel po dlhsom pouzivani. A mne pomohla rada Renokin. Serum a sampon.

maxi2
31. júl 2018

@ritka8 raz som brala nieake lieky. Už sa nepamätám bolo to asi 8 rokov do zadu ako sa volali ale bolo to poriadne svinstvo musela som chodiť na krv či mám v poriadku krvinky. Mala som 2 ložiská a brala som ešte revalid. A asi pred piatimi rokmi zase ale len jedno ložisko a už som nebrala lieky ale chodila som ku nej na takú terapiu. To bolo niečo také ako u zubarky také to svetlo ale neviem ako sa to volalo do mesiaca mi rástli vlasy. A ešte ma napadlo že keď sa to stalo 1x tak mi zistili štítnu žľazu.

xima
31. júl 2018

Ja mam problém s padaním vlasov už dlhodobo, dala som si vyšetriť štítnu žľazu, krv, všetko v poriadku. Vyskúšala som na sebe asi všetky dostupné vodičky, šampóny,vitamíny atď.. nič nepomohlo, až som natrafila na Marbo, a po tomto mi ozaj vlasy prestali vypadavat a začali aj rast nove.. da sa povedať že som bola v šoku 😃 teraz mi zase padajú neskutočne vlasy po druhom pôrode, kúpila som si pred mesiacom biohar, ale zatiaľ nevidím žiadnu zmenu.. no dám tomu ešte tak mesiac - dva a uvidím, ak nezaberie tak určite si objednám zase Marbo, aj keď je to drahšie, ale to jediné mi ozaj účinkovalo, a to som vyskúšala aj oveľa drahšie prípravky

vmm1986
31. júl 2018

Ja odporúčam tonikum Rapuncell a k tomu šampón od značky The Garden. + treba preveriť či nemáte nedostatok železa .

sidia
31. júl 2018

Najnovsie pise klinika dermarevolta liecba progenitorovymi bunkami, tiez mi dost padaju

peta2202
31. júl 2018

@vmm1986 myslis, ze to moze byt aj chybajucim zelezom to padanie vlasov?

ritka8
autor
31. júl 2018

@peta2202 mne to povedali tak som brala tri mesiace železo . Potom som ho mala v krby v poriadku ale vlasy aj tak padali takze 😢😢😢

peta2202
31. júl 2018

@ritka8 hm, tak mozno to ani taky suvis nema, je to tazko, ked u kazdej z nas to moze byt sposobene niecim inym. Mne pomohla zmena samponu, ale to mozem bohu dakovat, ze u mna stacilo tak malo k zlepseniu

vmm1986
31. júl 2018

nedostatok železa je častá príčina padania vlasov. Samozrejme to môže byť aj čokolvek iné, štítna žlaza, stres, hormonálna nerovnováha ...

matulik12
31. júl 2018

skus pozriet Saw palmetto....a tiez potrebne vysetrit hormonalny profi,ci ide o andr
alopeciu alebo nie

eliska13
31. júl 2018

@peta2202 áno, vypadávanie vlasov má súvis s anémiou plus zinok je dobre brat

ritka8
autor
31. júl 2018

@matulik12 ahoj saw palento beriem . Hormonálny profil je v poriadku ale zevraj ten nezaručuje že nejde o androg. Alopeciu . Prosím ta vieš mi niečo poradiť ak sa jedna o Androg. Alopeciu ?

kaia
31. júl 2018

@ritka8, mne posledny rok tiez neskutocne padaju vlasy a nedavno mi zistili tazku anemiu, hemoglobin nizky,... tak uvidim, ci sa to napravi liekmi...

ludmilabb
31. júl 2018

@kaia a dali ti na tu anemiu zelezo?

kaia
31. júl 2018

@ludmilabb, ano, majprv maltofer, ale po mesiaci uzivania vysledky rovnako na nic 😳... a teraz sorbifer. Ten sa mi v minulosti vstrebaval 👍

eliska13
31. júl 2018

@kaia koľko si mala hemoglobin?

kaia
31. júl 2018
barbi91
1. aug 2018

@ritka8 ja som pred mesciacom zacala pouzivat aloe first na vlasy, a vysledky su velmi dobre. 🙂 mam ich hustejsie, a aj dlhsie 🙂

eliska13
1. aug 2018

@kaia a nebola si veľmi unavená?ja 102 a ledva som nohy za sebou ťahala už na obed únava strasna

kaia
1. aug 2018

@eliska13, ja to budem mat chronicke, citim sa fajn a to som v 4. mesiaci...