Vypadávanie vlasov. Čo na to používajú vaši manželia?

moncika15
9. sep 2008

ahojte, co pouzivaju vasi mm proti vypadavaniu vlasov? alebo mate nejake osvedcene babske recepty? 🙂
dakujem

johanda
9. sep 2008

moncicka, se obávám, že na přirozené plešatění (tj. v případě, že za úbytkem vlasů není nemoc) lék není. Plešatějící chlapi se mohou utěšovat tím, že jsou pořádní samci, jelikož oplývají testosteronem mnohem více než jejich vlasatí kolegové. Jinak jedinou zaručenou metodou na zhuštění pánské kštice je nástřel nových vlasů na plešku. 🙂 btw, mnozí holohlavci jsou sexy, ne? 😀

elise
9. sep 2008

moncika ked začnú padať nepômôže im nič len potom transplantácia, ale keby plešatel môj manžel tak z toho nerobím vedu ved som si ho nebrala pre vlasy 😀

moncika15
autor
9. sep 2008

ved aj ja mojho lubim aj s "kutmi" ale on sa pre to trapi tak som ho xcela utesit 🙂

elise
9. sep 2008

skús mu masírovať hlavu v oblasti vlasov je to aj dobré prekrvenie pokožky 😉

moncika15
autor
9. sep 2008

nepomaha 😝

elise
9. sep 2008

moncika ale na foto v pase nevyzerá tak zle 😉

moncika15
autor
9. sep 2008

😀 on vobec nevyzera zle 😝

anatanka
9. sep 2008

Manzel ma to stesti, ze mu vlasy vubec nepadaji, ale jinak mne to u chlapu vubec nevadi a vzdycky se mi holohlavi muzi i libili...

jabber
9. sep 2008

A všimly jste si, že čím míň má chlap vlasů, tím má chlupatější hrudník? 😀 Vypadá to, že mají určené nějaké množství vlasů (chlupů) na osobu a to se nějak dělí mezi ty dvě místa 😀 😀

elitera
9. sep 2008

Myslím, že nejlepší je se s tím smířit. Manželovi začaly vlasy padat někdy ve 20, tak je postupně zkracoval a zkracoval, aby to tak nesvítilo a neměl přehazovačku, až ho dneska stříham doma já strojkem. To je podle mě jediný, co se dá dělat 🙂 (Blě, a hlavně nemaskovat tou přehazovačkou!)

moncika15
autor
9. sep 2008

proti vypadavanu vlasov pomaha biohar a heghar ale uciny aktivator nevynasli
treba zaxranit aspon zostavajuce vlasy 🙂

elitera
9. sep 2008

jabber, v tom případě je můj manžel buď ženská, nebo to neplatí 😀

nikka.vo
9. sep 2008

u mého přítele to platí 😅 ... na hlavě toho moc nemá a bude hůř 😅 a na hrudníku a nohou záhon. Můj táta opačně, vlasy má husté a na hrudníku 3 chlupy 😅

elitera
9. sep 2008

... a můj první přítel měl husto jak na hlavě, tak na hrudi 🙂

zanett
9. sep 2008

moncika - muj strejda pouziva tohle: http://www.skinlight.co.uk/cat_product_14_146_R...
Je k sehnani i v CR a on si ho nemuze vynachvalit, pry opravdu funguje.
Jinak, ja souhlasim s tim, kdo tady vyse psal, ze i plesati muzi mohou byt velmi sexy. Napr MP ma taky ples a ja jsem ho presvedcila, ze si muze zbytek vlasu holit (tzn. je komplet holohlavy) a vypada moc sexy (pro me urcite) 😵 , je fakt sekac a na svuj vek vubec nevypada...jde ovsem o to, jakou ma pan lebku a celkove styl, protoze priznejme si, ne vsem slusi ples a ne vsem nutne slusi vlasy (napr. MP na fotkach, kde ma vlasy nevypada ani zdaleka tak dobre, jak ted 😵 )

nobody
9. sep 2008

já četl : vypadávanie vlasov u pannen 😲 🙂

johanda
9. sep 2008

nobody, některé maskuliní panny by mohly povídat 😀 😀
Pokud má chlap pěknou lebku a ne nějaký bramboroid, může vypadat opravdu přitažlivě i bez hára. Ale musí si dávat pozor na oblečení, aby nevypadal jako skinhead 🙂