Vypadnutý kamienok zo snubného prsteňa

26. sep 2022

Ahojte baby, chce sa mi plakať, 2 mesiace mam snubný prsten a dnes ked som sa vrátila z mesta zistila som ze mi vypadol kamienok - briliant. Samozrejme ho nemám. Prosim poradte ci sa s tym da nieco robit? Po kamienku ostala len cierna dierka, je to velmi vidiet.

jarka9669
26. sep 2022

Nech ho ide priateľ dať reklamovať

angu14
26. sep 2022

Šikovný zlatník dolepi kamienok.

natalala
26. sep 2022

Odniest do zlatnictva, kde bol kupovany a vlozia tam novy kamienok. Brilianty tejto velkosti nestoja nejako extra vela. Mozno to prejde aj v ramci zaruky.

autor
26. sep 2022

@angu14 no keby ten kamienok mam 🤦‍♀️ ale netusim kedy ani kam vypadol, a tym ze sa jedna o briliant tak neviem ci prave to nebude problem ze mi ho nebudu chciet dorobit...

autor
26. sep 2022

@jarka9669 ďakujem, ked sa vrati z prace mu to poviem aby skusil reklamovat

luccija
26. sep 2022

Podla mna Ti to vyreklamuju nie je to dobre meno pre klenotnictvo po 2m, ze vypadne kamen

viera77
26. sep 2022

Krátko po svadbe mi vypadol 1 kamienok zo svadobnej obrúčky, zaniesla som ju do zlatníctva, kde bola vyrobená a dostala som ju späť s novým kamienkom - bezplatne.

autor
26. sep 2022

@viera77 to vazne a tiez sa jednalo o drahsi kamienok? A ked vyreklamovali bezplatne tak to klobuk dole...

autor
26. sep 2022

@luccija no ved to, ze to by som cakala po rokoch ze sa mi stane a nie po 2 mesiacoch 🤷‍♀️ a to ho ozaj davam na prst skor prilezitostne...nenosim ho kazdy den a ked pridem domov som ho hned odkladala naspat do krabicky.

viera77
26. sep 2022

Tak či bol kamienok drahý alebo nie som vtedy absolútne neriešila...skrátka, prsteň som tam zaniesla a opravený odniesla. Však treba ísť a nebáť sa, určite s tým vedia niečo urobiť.

xena0
26. sep 2022

Zreklamovať

petamich
26. sep 2022

treba to zaniest tam, kde to kupoval - ci to vyreklamuju je diskutabilne, kedze kamienok moze vypadnut pri mechanickom poskodeni, niekde si nim buchla...a to nie je predmetom reklamacie, ako dlho ho mas je v takomto pripade irelevantne ale zalezi len od nich a ake maju standardy 🤷‍♀️ kazdopadne ti budu urcite vediet zasadit novy kamienok

jaskolka
26. sep 2022

Odniesť do zlatníctva, na reklamáciu. Je to zle urobene, po 2 mesiacoch nemá čo vypadnúť kamienok, aj keby to bol zirkón
Ja mam svoj vyše 3 rokov, absolútne všetko s nim robím, všetko drží a to mam tam 9 zirkonov

vemi23
26. sep 2022

Samozrejme reklamacia ja som mala tiez snubak asi mesiac dva a mlela som maso na mlynceku no a tak som cuchla prsten ze mi praskol diamant uplne sok poslala som prsten na reklamaciu a opravili mi ho nic som neplatila aj ked som sa cudovala lebo to bola moja chyba

ropucha6
26. sep 2022

Reklamuj, po 2 mesiacoch vypadne briliant? Ja som teda svoj prsten uz obuchala o vselico, ale ved to musi nieco vydrzat.

123kika1234
26. sep 2022

@petamich Presne tak, je to diskutabilne, mohol byť zlé zasadený, ale to pochybujem..

janica_
27. sep 2022

Nestresovat dopredu a vyreklamovat. Hodnota diamantu je v jeho velkosti, taketo prtky nestoja majland. Ja som chcela svoj zasnubny nosit spolu so snubnym stale, tak som povedala ze aj zirkon v bielom zlate postaci. A nemusim sa o neho bat.

autor
27. sep 2022

@janica_ presne, to som aj ja hovorila ze nechcem drahy prsten aby som ho mohla nosit stale a nemusela sa bat ked sa nieco stane, navyse dosadit do prstena zirkon ked sa nieco stane je zalezitost par eur

janica_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janica_
27. sep 2022

Tak daj vediet potom ako to dopadlo. Drzim palce. Ale dufam ze to bude menej nez cakas, az nula 🙂

autor
27. sep 2022

@janica_ dakujem krasne 😊 dam potom vediet

judar
28. sep 2022

Suter takejto velkosti vyjde kol 50-100€ SI avsak zirkonia ako kde do 5€