Vypĺňanie dotazníkov GFK. Dostali ste sa k odmene?

ivooonia
11. nov 2017

Ahojte. Vypĺňam viacero dotazníkov pre rôzne spoločnosti už roky. Doteraz som nemala problémy s vyplatením so žiadnou z nich, až teraz s GFK Online Klubom. Je dosť známy hlavne poukážkami. Mám nasporené už dosť veľa bodov a nemôžem si vybrať kupón už dlhší čas. Systém ma nepustí. Na správy taktiež neodpovedajú, aj keď dotazníky veselo chodia ďalej. Máte podobnú skúsenosť? Nemajú zlú reklamu, tak ju asi chcú mať. Som vytočená.

samkova_mamka
11. nov 2017

sú aj na fcb...skús sa ozvať tam

ivooonia
autor
11. nov 2017

@samkova_mamka Ďakujem, vyskúšam.

korytnacka1
11. nov 2017

@ivooonia odmena od GFK? Ani raz, zbytocne vyplnanie a nic z toho. Darmo tam su tie body nazbierane. Na spravy oni vobec neodpovedaju, toho sa nedockate. Komunikacia z ich strany ziadna ☹

pa_ni_ka
11. nov 2017

Myslis online panel? Ja som si teraz vyberala poukazku do martinusu za body a nebol problem ani nikdy predtym.

ivooonia
autor
11. nov 2017

@korytnacka1 Ale ja som tam už roky a naozaj doteraz nebol problém. Mám vďaka nim už kopec kníh.
@pa_ni_ka Áno, online panel. No neviem, čo sa deje, neodpovedajú. Mala som ich za serióznych.

korytnacka1
11. nov 2017

@ivooonia po 2 rokoch od registrovania vyplnovania dotaznikom nemam od nich ani ň, body nebolo mozne vymenit. Mne sa osvedcila stranka casi.sk, teraz sa to vola populacia.sk. Od zacatia 3 mesacneho obdobia mam uz 8,60 eur (obdobie sa uzatvara na konci decembra)

ivooonia
autor
11. nov 2017

@korytnacka1 Tak každý máme svoje osvedčené. Ja zase populaciu.sk nemusím. Závisí to aj od človeka, koho hľadajú. Celkovo však vidím, že dotazníky upadajú. Toľko systémových chýb som už dávno nezažila, a je jedno, aký názov spoločnosti.

bets
11. nov 2017

Naposledy som si uplatnila body na konci septembra a vtedy to bolo bez problémov.

lusy1507
12. nov 2017

@korytnacka1 super od populacie sa som jedostala ani korunu a to vraj maju kazde 3 mesiace posielat.... uz som to prestala vyplnat lebo za rok mi neposlali ani cent

korytnacka1
12. nov 2017

@lusy1507 to vazne? Ja mam z populacie kazde 3 mesiace od 6 do 12 eur vyplatene, este ani raz sa nestalo, ze by na ucet neprislo. Registrovana som od leta 2014. Od zaciatku oktobra mam zatial 8,64 eur a to moze byt este viac do konca decembra kedze pozvanky mi chodia pravidelne, zucastnujem sa obcas aj telefonickych vyskumov ked zavolaju. Kazdemu vyhovuje nieco ine, mne z tych vsetkych panelov prave tento, jediny panel kde mam aj odmenu realne vyplatenu

lusy1507
12. nov 2017

@korytnacka1 nooo tiez som telefonicke dotazniky vacsinou pred volbami absolvovala a nic. Nerozumiem tomu

korytnacka1
13. nov 2017

@lusy1507 nerozumiem tomu ani ja preco to u Vas nefunguje. Par krat za stalo, ze dotaznik nesiel vyplnit (nakoniec za to mohol zle nastaveny PC, stacilo nastavit lupu zmensit alebo zvatsit). Niekedy ukaze: hladame inu cielovu skupinu alebo uz bol naplneny no aj tak, vzdy od 6 do nejakych 12 eur mam za tie 3 mesiace

ivooonia
autor
15. nov 2017

@samkova_mamka
@pa_ni_ka
@korytnacka1
Nakoniec sa teda ozvali, aj na mejl, aj na fb, ale az po niekolkych dnoch a po mojom drzom urgovani cez kontaktny formular. Neviem, co pomohlo...

kalamityjane
21. feb 2018

To sa vazne cudujem. vyplnam pre nich dlhe roky a nikdy ziadny problem nebol ani s bodmi ani s komunikaciou, naopak, su aktivny aj na facebooku, maju tam sutaze o ich kupony, ktore vazne pripisuju (raz som vyhrala). Body som vymienala naposledy pred mesiacom za poukazku do vonaj.eu v dost vysokej sume a kupon prisiel na druhy den. 🙂

etnatn
15. dec 2018

Ti su najrychlejsi co sa tyka kuponov! Roky velka spokojnost.

slniecko154
Odpoveď bola odstránená
Zobraz