Výrobky Amway

elisskah
22. nov 2012

Mate s tym niekto skusenosti? Stoji to za tie peniaze? Hlavne tie cistiace prostriedky ma zaujimaju a pracie prostriedky, ozaj su take perfektne? Alebo ten filter na vodu. Cokolvek o tom viete, mozte napisat.

patress112
22. júl 2021

@22betka11 no že kde si zaregistrovaná, či u Hassmanna v Yager Group alebo tak 🙂

zuzu14
26. júl 2021

@patress112 môže vás zaregistrovať aj môj priateľ, pracuje s tým už dlho a ine výrobky ako z AMWAY u nás nenájdete. Aj Espring na vodu používame. Mame 8 mesačne bábätko na UM a hneď od prvého mesiaca som používala espringovu vodu, žiadne Lucka vody alebo Drobček 😉

22betka11
26. júl 2021

@patress112 aha, jasne, hans nusshold 🙂

patress112
29. júl 2021

@zuzu14 ja to chápem, žiaľ pre vás, v Amway som 3,5 roka 🙂 takže viem, že tie produkty nemajú konkurenciu, obzvlášť moja srdcovka XS (naj power drink v hre) a Double X - nepoznám žiadny doplnok stravy a multivitamín, ktorý by mal vstrebateľnosť cez 90%... tie shity z lekární ako napr Cčko a Dčko majú možno 2-5% 🙂 ale díky za ponuku, v akej ste skupine? 🙂

patress112
29. júl 2021

@22betka11 fuuu toho nepoznám 🙂 on nie je asi u Hassmanna, nepatrí pod tých nemeckých diamantov Schwarzových? 🙂

zuzu14
30. júl 2021

@patress112 len som tu pozerala komenty.Viac sa tomu venuje priateľ. Výrobky sú skvelé, len ľudia si myslia, že drahé, čo si ja nemyslím, lebo všetky treba riediť a vydržia veľmi dlho😉

zuzu14
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzu14
1. aug 2021

@patress112 pod Schwarzovych patriii

patress112
1. aug 2021

@zuzu14 ja som u Hassmanna a u Yagera 🙂 my robíme okolo 70% obratu Amway v Československu, sme najväčší 🙂

danusska
1. aug 2021

@patress112 myslím si, že je jedno do ktorej línie patríme. Spoločné máme kvalitné výrobky firmy Amway a to je najdôležitejšie 😉

patress112
2. aug 2021

@danusska v tomto máš pravdu 🙂

zuzu14
2. aug 2021

@patress112 tak to je super, ja s tým nerobím, ale priateľ, veľmi to nejde a popri práci nieje veľa času. Pozerá vebinare a občas sem tam objedná výrobok pre známych, túži, aby bolo dobre, no akosy... Chcel by sa rozbehnúť s Espringom..

patress112
3. aug 2021

@zuzu14 tak to je škoda, mám medzi mojimi slovenskými lídrami špičkových odborníkov, ktorí sa sústreďujú na espringy už 10+ rokov a majú skvelé výsledky. Ale tak ke´d už má registráciu v inej skupine, neviem ho na nich napojiť. Ale určite má medzi svojimi uplines tiež ľudí, ktorí sa špecializujú na espring. Stačí, keď ich bude počúvať a robiť čo mu povedia 🙂