Výrobky Amway

elisskah
22. nov 2012

Mate s tym niekto skusenosti? Stoji to za tie peniaze? Hlavne tie cistiace prostriedky ma zaujimaju a pracie prostriedky, ozaj su take perfektne? Alebo ten filter na vodu. Cokolvek o tom viete, mozte napisat.

sekamway
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielita18
22. máj 2019

Ja používam uz 6rokov zubnu pastu a maximalna spokojnost,inu uz ani nekupujem a kazdemu co som odporučila tak bol len spokojny,len teraz uz asi nebudem mat od koho objednavat ak by tu bol niekto z okolia Ilavy,Tn,alebo aj Pu tak by ma to potesilo
@palli198 odkial si prosim ta?

tikalka
23. máj 2019

@danielita18 Zubna pasta je super má este jedna môj sused s tým robí ak chces môžem ti poslat

tikalka
23. máj 2019

@elisskah majú super zubnú pastu a vôbec nieje dráha veľmi dlho vydrží stačí si dať malý fliacik

sekamway
23. máj 2019

@danielita18 Som oblasť Senica, ak by si mala záujem môžem pomôcť

mama80
23. máj 2019

@andrea1434 mozes mi prosim napisat nazov konkur.firmy, hlavne kvoli cene,dakujem

sekamway
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielita18
23. máj 2019

@sekamway bolo by dobre niekto bliezsie ale ak nezozenoem ozvem sa alebo mi napus spravu

danielita18
23. máj 2019

@tikalka odkial je prosim,pis mi prosim spravu

tikalka
26. máj 2019
sekamway
26. máj 2019

@tikalka AMWAY

tikalka
26. máj 2019

@sekamway aha dik za upozornenie

marcelmihalik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barney643
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibi2510
19. nov 2020

@danielita18 brat zo Za ma na nákup licenciu, ak by ste potrebovali, nie je problém aj zaslať výrobky

danusska
19. nov 2020

Môžem vás pozvať do mojej skupinky, kde sa dozviete všetky informácie ohľadom výrobkov.

skrecounka
14. dec 2020

Ja mám filter a som s ním maximálne spokojná, treba tam meniť to vnútro tak raz za rok a pol až dva podľa toho aká znečistená voda je ale z toho filtra je voda fakt že perfektná.... Od Amway používam aj šampóny aj kozmetiku, ja mám dosť citlivú pleť a dosť ľahko sa zo všetkého vyhadzem ale jedine make-upy od Amway mi fakt ešte nerobili zlé ani keď som ho mala niekde na vystúpení kde som sa spotila tak som sa z nich nevyhadzala... Fakt že úplná spokojnosť s tými výrobkami 🙂

zuzu14
6. mar 2021

@elisskah Viem, ze prispevok je tu uz niekolko rokov. Na vyrobky Amway nedam dopustit, su vyborne a ine nasa domacnost nepouziva.

zuzu14
6. mar 2021

@elisskah mame kozmetiku, drogeriu, potraviny, a hlavne vitaminy su super pre nas a hlavne pre deti.Dcera je druhacka na prvom stupni a uz dokonca viac ako 2 roky nebola vobec chora...

danusska
7. mar 2021

@zuzu14 súhlasím. Aj my máme s týmito výrobkami len dobré skúsenosti. Zatiaľ nesklamal žiaden výrobok. Opravár práčky chváli, že takú čistú práčku dávno nevidel a pritom sa jej nevenuje žiadna špeciálna pozornosť, stačí dobrý prací prostriedok. Umývačka je čistá aj bez špeciálneho odmasťovania a umývania. Domácnosť udržiavam v čistote len s týmito výrobkami. Kozmetika je tiež vynikajúca a vyhovuje všetkým typom pokožky. Vhodná pre deti od narodenia. Výživové doplnky nás udržiavajú v zdraví a v pohode. Všetky výrobky Amway môžem odporúčať na základe vlastných niekoľkoročných skúsenosti.

bobuema
9. apr 2021

Ahojte ženy čo znamená MFG značka na zubnej paste Amway?
Dostali sme už daaavno a teraz neviem či do vtedy spotrebovať trebalo či je to vyrobené v tom dátume.
Ďakujem za radu.

matildam
9. apr 2021

@elisskah len do tohto sa nenechať vpliesť. Nejde tam o výrobky, ale o to ako vás nalákať do špinavej hry a ťahať z vás peniaze...

bibi2510
9. apr 2021

@bobuema spotrebovať sa má do 12 mesiacov od otvorenia, MFG je manufacturing date - dátum výroby

patress112
23. máj 2021

@matildam kravina 😅 ale nehnevam sa za vas nazor, tento nazor ludia maju len z nevedomosti a nevedomost nie je hriech

matildam
23. máj 2021

@patress112 Nehovorím z nevedomosti, práve naopak.

22betka11
3. júl 2021

@matildam zrejme ste len narazila na nesprávnych ľudí

patress112
20. júl 2021

@matildam tak potom je to len o ľudoch. Amway ako firma samotná má vo svete neskutočne dobré meno, kopu ocenení za ekologiu, charitu atd... žiaľ Amway nedokáže kontrolovať všetkých jej distribútorov, máme sice etický kodex, ktoreho by sme sa mali držať, no vždy sa nájdu ľudia, čo ničia Amway meno. Predpokladám, že Vás asi tlačili do nútených objednávok (čo firma absolútne zakazuje), prípadne ste sa stali obeťou psychickeho nátlaku... To ale nie je firma Amway. Tá sa stará predovšetkým o výrobu skladovanie a doručovanie produktov a kedže na kvalitu firma extremne dbá, tak jednak sú jej produkty často medzi najpredávanejšími vo svojej oblasti a jednak si môže dovoliť dať 90 dní záruku na vrátenie tovaru 🙂 mrzí ma Vaša skúsenosť, sám by som bol rád, keby takí ľudia s Amway nepodnikali...

22betka11
20. júl 2021

@patress112 veľmi krásne zhrnuté 🙂

patress112
22. júl 2021

@22betka11 vďaka, v ktorej si skupine ak sa smiem spýtať? 🙂

22betka11
22. júl 2021

@patress112 akú skupinu máš konkrétne na mysli? 🙂